Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Ukryta kamera zarejestrowała, co kot robi w nocy. Jego właściciel nie mógł uwierzyć
Marta Kulik
Marta Kulik 29.02.2020 14:31

Ukryta kamera zarejestrowała, co kot robi w nocy. Jego właściciel nie mógł uwierzyć

UKRYTA KAMERA
facebook.com/Boomzaaaaaa

Ukryta kamera została zamontowana przez tego mężczyznę, ponieważ chciał się dowiedzieć, co nocami wyprawia jego pupil. Zastanawiał się, czy kot ma coś wspólnego z dręczącym go od jakiegoś czasu problemem. To, co okazało się dzięki nagraniu, bardzo go zaskoczyło. Właściciel zwierzaka nie mógł uwierzyć w to, co widzi. Spotkaliście się kiedyś z taki zachowaniem kota?

Kot, jak to kot, lubi chadzać własnymi ścieżkami. Ciężko poskromić jego ciekawość i chęć odkrywania świata na własną łapę, ale tym bardziej ciekawi nas: co robi nasz pupil, gdy my, nieświadomi niczego, śpimy. Ten mężczyzna zamontował w swojej sypialni ukrytą kamerę, by dowiedzieć się, co zwierzak wyprawia po nocach. Nie rozczarowało go to, co odkrył.

Ukryta kamera ujawniła prawdę

Lomphonten Lomphontan, który wraz ze swoim kotem mieszka w Bangkoku, uwielbia swojego zwierzaka. Mieszka im się razem świetnie, mężczyzna nigdy nie mógł narzekać na zachowanie pupila. Jednak jakiś czas temu, zaczął zauważać w siebie problemy z oddychaniem w nocy. Nie miał pojęcia, z czego mogłoby się to wziąć. W dzień nie doświadczał takich trudności nigdy.

Żeby rozwiązać tę zagadkę, Lomphonten zamontował w swojej sypialni kamerę. I już niedługo tajemnica została rozwiana. Na klatkach z nagrania, które mężczyzna opublikował na swoim Facebooku, widzimy kota, który przychodzi w nocy do swojego pana. Gdy on śpi, kot najpierw mu się przygląda, a potem zaczyna szukać dla siebie wygodnej pozycji. Jak się okazuje — najwygodniej jest mu na twarzy Lomphontena. I problemy z oddychaniem od razu się wyjaśniły!

  1. Krzyżówka mopsa z wielkim pitbullem. Ich szczeniaki są niewiarygodne, ludzie odwracają się na ulicy
  2. Hipokryzja Marty Kaczyńskiej wyszła na jaw. Poucza Polaków, a niewielu zna prawdę o jej córkach
  3. Suczka zobaczyła na ulicy identycznego psa jak ona. Wręcz błagała właścicielkę, by wrócił z nimi do domu

Czy koty kochają właścicieli?

Kot kocha! Tylko okazuje miłość w sposoby, które mogą nie być oczywiste dla każdego człowieka, szczególnie tego, który jest bardziej przyzwyczajony do psiej mowy ciała. Kilka dowodów na to, że twój kot cię kocha to na przykład odsłanianie brzucha czy ocieranie się o ciebie głową. To pierwsze oznacza zaufanie, to drugie — że postrzega cię jak „swojego”.

Okazuje się, że sposobem na okazanie przywiązania i zaufania jest również coś, co większość z nas uznałaby za przejaw raczej negatywnych uczuć. Jeśli twój kot przebywa z tobą w jednym pokoju i cały czas leży odwrócony do ciebie plecami, to wcale nie znaczy, że nie ma ochoty na ciebie patrzeć. Wręcz przeciwnie! Kot pokazuje ci, że ci ufa i wierzy, że będziesz pilnować jego bezpieczeństwa „na tyłach”.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ukryta kamera

Kotek chciał okazać miłość, niestety trochę utrudnił swojemu panu życie.

ukryta kamera

Ukryta kamera wyjaśniła, dlaczego mężczyzna nie mógł oddychać.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pitbull zapłodnił husky. Szczeniaki wyglądają jak 8 cud świata, spektakularne zwierzaki
  2. Domowe sposoby na zbyt wysokie ciśnienie. Warto je znać
  3. Sądzili, że nikt nie jest w stanie opanować ich pitbulla. Wtedy pojawił się..
  4. Gratka dla fanek – Michał Szpak zaprasza na randkę. Nie wypada odmówić, cel…
  5. Najbardziej leniwy pies na świecie? Właściciel pokazał przezabawne wideo, internauci pokochali zwierzaka
  6. Katastrofa statku, nie żyje 18 osób, 30 zaginionych, trwają poszukiwania. Smutne wiadomości ze świata