Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Terrier i rottweiler stworzyli nietypową parę. Ich szczeniaczki skradają serce
Zuzanna Siwek
Zuzanna Siwek 15.12.2019 21:43

Terrier i rottweiler stworzyli nietypową parę. Ich szczeniaczki skradają serce

krzyżówka psa
kochamyzwierzaki.pl

Terrier i rottweiler utworzyli nietypową parę. Możecie sobie wyobrazić takie połączenie? To naprawdę niezwykła mieszanka! Psiaki darzą się ogromną miłością, a ich szczeniaczki są wprost niewiarygodne! Jesteście ciekawi jak wyglądają szczenięta, które powstały z tego nietypowego związku? Nie zawiedziecie się!

To, że przeciwieństwa się przyciągają, chyba nikogo nie dziwi. Historia tych psów potwierdza tę regułę! Miłość dwójki na pozór zupełnie różniących się od siebie zwierzaków sprawiła, że ich szczeniaki są zupełnie niepowtarzalne!

Terrier i rottweiler mają szczeniaki

Joey i Zara to psiaki, które od jakiegoś czasu stały się prawdziwymi gwiazdami internetu. Z ich miłości narodziły się niezwykłe zwierzaki.

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, iż Zara jest rottweilerem, a Joey to… west highland white terrier. Jego wybranka jest więc od niego o wiele wyższa i silniejsza! To jednak nie stanowi dla pary psiaków żadnego problemu.

Dla wielu osób fakt, iż z takiego połączenia powstały szczeniaki, jest wprost niewiarygodny! Zara jest przecież dwa razy większa od swojego wybranka.

Co więcej, liczba narodzonych psiaków, jest imponująca. Na świecie pojawiło się ich aż 11. Niestety czworo z nich zmarło zaraz po urodzeniu.

Szczeniaki są niezwykłą mieszanką

Maleński west highland terrier i rottweiler to miks, który wydaje się na pozór czymś zupełnie niemożliwym. A jednak! Maleństwa odziedziczyły po każdym z rodziców same najlepsze cechy. Jesteśmy przekonani, że gdy dorosną będą wspaniałymi towarzyszami!

Piękna, kruczoczarna sierść i postawna budowa po mamie oraz mięciutkie i puszyste futerko po tacie, sprawia, że zwierzaki są wprost przeurocze.

Szczeniaki szukają domu

Po śmierci 4 szczeniaczków, do wydania pozostało jeszcze 7. 5 z nich znalazło już nowe kochające rodziny. Co prawda, dla właścicieli była to niezwykle trudna decyzja, ale nie mogli sobie pozwolić na pozostawienie tak dużej gromadki zwierząt.

Dwa zwierzaki pozostały jeszcze przy rodzicach i ciągle czekają na nowych właścicieli, którzy postanowią zabrać je pod swoje skrzydła.

Dla wszystkich wielką zagadką jest, jak szczeniaki wyglądać będą, gdy dorosną! Wzrost odziedziczą po mamie, czy po tacie? Nie ulega wątpliwości, że już teraz są one niezwykle ruchliwe i bardzo uparte. Ich nowi właściciele bez dwóch zdań nie będą się przy nich nudzić!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

terrier

Wybranek Zary jest od niej dwa razy mniejszy, jednak w niczym im to ni przeszkodziło.

terrier

Urodziło im się 11 szczeniąt, niestety 4 zmarły.

terrier

Dwa szczeniaczki w dalszym ciągu czekają na znalezienie nowego domu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pacjentka była przytomna przez całą operację. Lekarze nie reagowali na jej krzyki
  2. Magda Gessler ostrzega przed jajami tasiemca w popularnym daniu wigilijnym. Lepiej o tym wiedzieć i się przygotować
  3. Mąż zaraz o ślubie przestał odzywać się do żony. Dopiero po 20 latach wyjawił swój powód
  4. Polka urodziła w Japonii. Kiedy zobaczyła swój szpitalny posiłek, zamarła. Zaczęła współczuć matkom w Polsce
  5. Kosmetyczka wykonała jej makijaż permanentny. Teraz kobieta ma… cztery brwi
  6. Mało kto o słyszał o pierwszej żonie Radosława Majdana. Ładniejsza od Rozenek i Dody?