Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Poród

Poród

suczka
25.04.2020 09:23 Suczka mastifa pobiła absolutny rekord. Właściciele przecierali oczy ze zdumienia przy porodzie

Suczka mastifa pobiła absolutny rekord. Gdy zaczął się poród jej szczeniąt, właściciele przecierali oczy ze zdumienia! Nie mogli wprost uwierzyć, że to się dzieje naprawdę. Dzielny pies zostanie zapamiętany przez wielu. Tak wyjątkowy poród nie zdarza się zbyt często!Suczka mastifa była w ciąży. Jej właściciele sądzili, że są na to przygotowani. Pies zaczął rodzić i wtedy właśnie okazało się, że sprawa nie będzie taka prosta! Właściciele najpierw przeżyli szok, a potem zwierzę szybko trafiło do weterynarza.

Ile kot chodzi w ciąży
10.01.2020 22:35 Ile kot chodzi w ciąży? Obalamy wszystkie mity

Ile kot chodzi w ciąży? Odpowiedzi na to pytanie poszukuje większość właścicieli naszych futrzanych przyjaciół. Nie jest przecież tajemnicą, że do ciąży kotek może dojść za każdym razem, kiedy jest ona w rui, a to ma miejsce nawet kilka razy w roku w okresie od wiosny do jesieni. Zastanawiasz się, jak wygląda poród u kota? Najwyższa pora obalić wszystkie mity. Nie od dziś wiadomo, że ciężarne kotki wymagają szczególnej troski, zainteresowania i odpowiedniej pielęgnacji. Każdy właściciel futrzaka prawdopodobnie zgodzi się też z faktem, iż niekiedy rozpoznanie ciąży w przypadku tych zwierzaków jest nie lada wyzwaniem. Pierwsze oznaki pojawiają się dopiero po kilku tygodniach, wówczas konieczna jest konsultacja z weterynarzem.

poród
04.01.2020 16:43 Poród konika morskiego. Z maleńkiego ciałka wypływają setki maleńkich koników

Poród konika morskiego to najbardziej niezwykła rzecz na świecie, a całość została nagrana. Filmik zapiera dech w piersiach, nic dziwnego, to jeden z najbardziej niezwykłych porodów, jakie można zobaczyć. Z maleńkiego ciałka wypływają setki koników morskich, a poród wydaje się bardzo prosty, chodź nietypowy. Sprawdźcie sami, a będziecie w szoku, mało kto wie jak wygląda taki poród w rzeczywistości. Jest intrygujący.