Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Piosenka

Piosenka

owczarek niemiecki
30.09.2020 00:20 Owczarek niemiecki spał w samochodzie. Nagle usłyszał popularną piosenkę, nikt nie spodziewał się jego reakcji

Owczarek niemiecki podczas podróży samochodem, beztrosko drzemał sobie na tylnym siedzeniu. Gdy nagle usłyszał w radio ulubiony hit, poderwał się i zadziwił swoją właścicielkę niebywałym talentem! Teraz ten zdolny pupil poprawia humor milionom użytkowników w sieci.Właścicielka wybrała się pewnego dnia na wycieczkę samochodową ze swoim ukochanym czworonogiem – Lolą. Owczarek niemiecki spał grzecznie na siedzeniu pasażera, a gdy w radio rozbrzmiała popularna piosenka zespołu Queen, kobieta nagrała wideo, na którym wygłupia się i śpiewa samochodowe karaoke. Wszystko zmieniło się, gdy do akcji wkroczył jej własny pies!

Szczeniak
02.11.2019 20:45 Szczeniak usłyszał swoją ulubioną piosenkę. Nie mógł opanować radości

Szczeniak, który w radio usłyszał swoją ulubioną piosenkę, bez wahania okrzyknięty został najbardziej muzykalnym zwierzakiem na naszej planecie. Czworonóg nie potrafił opanować swojej radości, a jego reakcja bawi do łez. Gwarantujemy, że czegoś podobnego jeszcze nie widzieliście! Szczeniaczki to niezwykle zabawne istoty, które swoim zachowaniem i niewinnością potrafią sprawić, że do naszych oczu napływają niekontrolowane łzy śmiechu. Nic dziwnego, że filmik z udziałem tego zwierzaka osiągnął ponad 7 milionów wyświetleń. Psiak to prawdziwa gwiazda i urodzony piosenkarz!