Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Piesek

Piesek

jamnik
11.10.2019 13:05 Jamnik rozmiarów kurczaczka. Piesek ma niezwykłe umaszczenie i waży zaledwie 250 gramów

Jamnik podbił serca milionów ludzi na całym świecie. Swój ogromny sukces zawdzięcza niebywałemu wyglądowi. Aż ciężko w to uwierzyć, ale zwierzak rozmiarami przypomina małego kurczaczka. W połączeniu z niezwykle oryginalnym umaszczeniem tworzy całość nie do podrobienia! Gwarantujemy, że też nie będziecie umieli oderwać od niego wzroku. Zwierzaki potrafią być dla nas lekiem na całe zło. Uczucia, którymi obdarzają swoich właścicieli, sprawiają, że chociaż na krótką chwilę zapominamy o smutkach i problemach dnia codziennego. A jeśli dodatkowo posiadają wygląd, który rozczula na każdym kroku… każdy z was zapragnie mieć go pod swoim dachem. Tak jest właśnie z naszym dzisiejszym bohaterem.

Szczeniak
09.10.2019 15:21 Szczeniak uciekł właścicielom z domu. Jak każde dziecko szybko pożałował

Szczeniak postanowił się usamodzielnić i…uciec z domu. Malutki czworonogów bardzo szybko pożałował swojej decyzji i zapragnął powrotu do ukochanych właścicieli. Na jego drodze stanęła jednak przeszkodą, z którą sam nie potrafił się uporać. Może to zabrzmieć zabawnie, ale szczeniaczki podobnie jak dzieci przechodzą okres buntu. Robią wówczas wszystko, aby jak najbardziej dokuczyć i odgryźć się na kochających domownikach. Zwykle wychodzi tak, że bardziej niż im robią na złość… samym sobie. Tak też było tym razem.

Pies
09.10.2019 13:46 Nikt nie chciał adoptować tego psa. Jego wygląd odstraszał wszystkich

Pies wiódł wyjątkowo smutne i pozbawione blasku życie. Przez długi czas był obiektem drwin i szyderczych komentarzy. Gdy trafił do schroniska, nikt nie chciał przyjąć go pod swój dach. A wszystko za sprawą wyglądu, który dla wszystkich był odpychający. To, że inność w społeczeństwie jest szeroko komentowana, chyba nikogo już nie dziwi. Problemy zaczynają się, kiedy przez pryzmat wyglądu oceniane zostają też zwierzaki. Przecież to od ludzi zależy ich dalszy los. A życie naszego futrzanego bohatera zdecydowanie nie było usłane różami.

York
30.09.2019 13:11 York cudem uniknął śmierci. Niewiele brakowało, by wylądował na ulicy

York ten cudem uszedł z życiem. Nasz mały bohater w jednej chwili stracił wszystko to, co zapewniało mu bezpieczeństwo i spokój. Mówimy oczywiście o dachu nad głową i ukochanych właścicielach. Na domiar złego wykryto u niego śmiertelną chorobę. Mało brakowało, a wylądowałby na ulicy. Życie bywa przewrotne i zaskakujące. Jak się okazuje, o tym mają okazję przekonać się nie tylko ludzie, ale również… nasi czworonożni przyjaciele. Życie tego futrzaka legło w gruzach. Całe szczęście wystarczył moment, by odmieniło się ono o 180 stopni. Takie zakończenia lubimy najbardziej!

Pies
27.09.2019 19:14 Pies niesie w pyszczku worek z karmą. Zdjęcie wykonano po huraganie

Pies, którego historie chcemy wam dzisiaj przybliżyć został prawdziwą gwiazdą Intrenetu. A wszystko za sprawą bohaterskiego i męskiego czynu, którego dokonał. Kiedy zniknął w trakcie huraganu, jego właściciel przekonany był, że już nigdy więcej nie zobaczy swojego pupila. Los jednak postanowił się do niego uśmiechnąć! Możecie sobie wyobrazić co czuł właściciel czworonoga, który w trakcie drastycznego huraganu dostrzegł, że jego psiaka nie ma w domu? Tak, to musiało być dla niego druzgocące odkrycie. Tym razem zwierzak również postanowił zaskoczyć swojego właściciela i powrócił… z prezentami w pyszczku.

jamnik
27.09.2019 17:43 Właścicielka postanowiła dać swojej suczce… urlop macierzyński. Zorganizował jej uroczą sesję zdjęciową

Jamnik za swoją odwagę i dzielną postawę został nagrodzony w możliwie najlepszy sposób. O co może chodzić? Otóż właścicielka suczki postanowiła wysłać ją na krótki urlop macierzyński. A efektem wypoczynku są zdjęcia, które podbiły serca milionów osób. O tym, że właściciele futrzaków potrafią mieć naprawdę szalone pomysły wiedzą chyba wszyscy. Jednak właścicielka jamnika, o którym chcemy wam opowiedzieć, swoją kreatywnością rozbawiła nas do łez. Nic dziwnego! W końcu jest ona fotografką z długoletnim doświadczeniem. Zmysł artystyczny płynie w jej krwi. A te kadry są tego idealnym dowodem.

24.09.2019 14:11 Właścicielka zagłodziła na śmierć swojego yorka. Pies w akcie desperacji jadł plastik

York, o którym chcemy wam opowiedzieć, przez dłuższy czas był głodzony przez swoją okrutną właścicielkę. Psiak dopuszczał się czynów, o których nie śniło nam się nawet w koszmarach. Robił wszystko, by przetrwać. Ostrzegamy, że historia ta mrozi krew w żyłach. To przerażające, jak często słyszy się o bestialskim traktowaniu pupili przez swoich właścicieli. Niepokojących alarmów o przypadkach okrutnego postępowania z czworonogami stale przybywa. Niestety fakt, iż ludzie tacy ponoszą zwykle konsekwencje, nie przywróci życia i zdrowia ich czworonożnym ofiarom.

husky
15.08.2019 12:11 Husky został wychowany przez koty. Teraz zachowuje się jak one

Husky, który został wychowany przez… koty! Brzmi niesamowicie, prawda? Musicie jednak wiedzieć, że taka sytuacja naprawdę miała miejsce. Zwierzak tak bardzo przyzwyczaił się do swoich małych przyjaciół, że przejął od nich większość zachowań! Internauci są w nim zakochani. I nic dziwnego, zwierzak jest naprawdę uroczy! Fakt, iż psiaki to niezwykle inteligentne i błyskotliwe zwierzaki chyba nikogo z was nie dziwi, prawda? Co więcej, okazuje się, że przejmują one zachowania podpatrzone nie tylko u swoich właścicieli! Pewien psiak rasy Husky który wychowany był wśród kotów, do tego stopnia się do nich przyzwyczaił, że sam zaczął wierzyć w to, że jest kociakiem!

suczka
16.07.2019 19:03 Suczka została postrzelona 17 razy. Dziś prowadzi szczęśliwe życie i motywuje innych

Suczka, która została postrzelona, stała się prawdziwą bohaterką, Internauci ją pokochali! Mimo 17 strzałów, które otrzymała, skierowanych w jej stronę piesek nadal żyje! Co więcej, wiedzie szczęśliwe życie i jest motywacją dla innych ludzi! Kiedy 5-letnia suczka została odnaleziona, miała obcięte ucho, wydłubane oczka i zupełnie złamaną szczękę. Jak się okazało nieco później, spodziewała się też szczeniaczków… Wydawać by się mogło, że ta historia nie ma szans na szczęśliwe zakończenie. Prawda okazała się zupełnie inna!

  • 1
  • 2