Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Kot I Pies

Kot I Pies

kot
31.10.2020 23:09 Pies i kot nie widzieli się przez krótki czas. Zachowanie mruczka przekracza ludzkie pojęcie

Kot i pies na pierwszy rzut oka wydaje się kiepskim połączeniem. Powszechnie wiadomo, że przedstawiciele tych dwóch gatunków nie pałają do siebie miłością. Jednak nie w każdym przypadku tak jest. To nagranie z powitania zwierząt, które przez długi czas się nie widziały, najlepiej dowodzi tego, że może być zupełnie inaczej! Sami zobaczcie.Nie każde zwierzę jest takie samo — to dotyczy również całych gatunków. To oznacza, że chociaż stereotypowo kot i pies raczej się nie lubią, wcale nie oznacza to, że musi być tak w każdym przypadku. W zależności od tego, jak długo się znają i jakie mają charaktery, zwierzęta mogą się nawet uwielbiać.

kot miauczy pod drzwiami
06.08.2020 14:00 Kot za żadne skarby nie chce wyjść z posłania pieska. Bezsilność czworonoga jest rozbrajająca

Zapewne każdy z nas zna przysłowie żyć jak pies z kotem. Jest to synonim życia w niezgodzie, zmagania się dwóch, odmiennych żywiołów. Nic dziwnego, powiedzenie to powstało podczas zwykłej obserwacji zachowań pupili domowych. Czy to dziwne, że zwierzęta te żywią do siebie negatywne emocje? Oczywiście, że nie! W końcu zamieszkują jedno siedlisko, czyli nasze domy i mieszkania. Na poniższym filmiku można zobaczyć, że walka o terytorium czasami jest naprawdę zacięta i wymaga wielkiego wysiłku, a także cierpliwości. Kot i pies to połączenie, które na pierwszy rzut oka nie wydaje się być właściwe, jednak nie w tym wypadku. Ta urocza parka skradnie serce każdego, tylko na nią spójrzcie! Nagranie mówi samo za siebie.

kobieta
08.02.2020 11:29 Labrador nie może powstrzymać złości na widok kota. Nagranie stało się hitem sieci

Labrador nie potrafił powstrzymać złości patrząc na czarnego kota. Wideo z udziałem tej dwójki to prawdziwy hit! Ciężko się dziwić – reakcja psa na kota jest naprawdę zabawna. Przypomina zachowanie zwierząt z kreskówek! Psiaki rasy labrador uznawane są za jedne z najbardziej posłusznych i łagodnych istot. To właśnie dlatego tak chętnie wybierają je rodziny wielodzietne. Długie godziny spędzony na zabawach i psotach z domownikami nie są dla nich żadnym problemem, a łagodne usposobienie zapewnia pełne bezpieczeństwo. Niewiele osób wie, ale ze wszystkich sił chronią również swoją prywatność. Ten zwierzak jest tego najlepszym przykładem!

Kot
21.11.2019 10:52 Dwa szczeniaki zaatakowały spacerującego kota. Zwierzak zareagował natychmiast

Kot chciał się tylko spokojnie przespacerować, gdy został zaatakowany. Dwóch oprawców nie miało nad nim litości. Kociak zareagował niemalże natychmiastowo. Pomimo całego dramatyzmu tego zdarzenia… całość wygląda dość zabawnie. A wszystko to za sprawą dwóch chuliganów, którzy postanowili utrzeć nosa kociakowi. Nie od dziś wiadomo, że pies i kot to połączenie wyjątkowo wybuchowe. A już dwa szczeniaki i jeden zaskoczony kot… Musicie zobaczyć to sami. Szczególnie dlatego, że te psiaki są z natury awanturnikami, które nieustannie szukają zaczepki!