Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Tata nagrał pierwsze spotkanie synka z adoptowanym psem. Wzruszające do łez wideo
Paulina Talarska
Paulina Talarska 26.08.2019 17:46

Tata nagrał pierwsze spotkanie synka z adoptowanym psem. Wzruszające do łez wideo

tata
youtube.com – fot. screen ViralHog

Tata nagrał pierwsze spotkanie swojego syna z przyjacielem, na którego czekał bardzo długo. Wzruszające wideo, przepełnione miłością i szczęściem. Nie ma nic piękniejszego niż przyjaźń człowieka z psem!

Tata postanowił zrobić niespodziankę swojemu dziecku, które bardzo długo prosiło o spełnienie jego marzenia. Prośby zostały w końcu wysłuchane i kiedy tata wrócił, chłopiec zobaczył niespodziewanego gościa. Wideo sprawia, że można się popłakać!

Tata nagrał pierwsze spotkanie syna z psem

Mężczyzna postanowił, że spełni marzenie swojego synka, który przez bardzo długi czas prosił o psa. Pojechał do Atlanta Humane Society, które znajdowało się niedaleko ich miejsca zamieszkania. Zaadoptował 3-miesięczną suczkę, która jest ślicznym mieszańcem! Przygarnięcie zwierzęcia to odpowiedzialna decyzja, której nie da się cofnąć.

Będzie on nam towarzyszył przez lata, będziemy musieli się nim opiekować, pielęgnować i dbać o jego zdrowie. Tata chłopca wiedział, że mimo trudów, z którymi trzeba się zmagać przy posiadaniu psa, warto zaryzykować i podarować dziecku najlepszego przyjaciela. Reakcja chłopca była niezapomniana i niezwykle wzruszająca! Zobaczcie sami na filmie poniżej.

Pies jako prezent

Należy pamiętać, że przygarnięcie psa to ogromna odpowiedzialność. Warto pomyśleć, czy stać nas na psa pod względem finansowym oraz, czy mamy dla niego odpowiednią ilość czasu. Jeżeli wiemy, że możemy wychowywać psa, warto przygarnąć go ze schroniska. Ratujemy tym samym bezdomne psy, które okażą nam tyle samo miłości, co zwierzęta z hodowli.

Dobrze jest wybrać się do schroniska i poszukać odpowiedniego dla siebie towarzysza. Na pewno będzie to wspaniały przyjaciel na wiele lat. W schroniskach są nie tylko starsze psy, ale i małe szczenięta, które urodziły się przypadkiem u poprzedniego właściciela lub zostały wyrzucone.

Zobacz wideo:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Chory kot trafił do weterynarza. Lekarz nie był przygotowany na to, co znajdzie pod jego skórą
  2. Pies zniknął na kilkanaście godzin. Gdy właścicielka zobaczyła nagranie z kamer, osłupiała
  3. Mężczyzna zmarł w skutek nowotworu, po 15 min odszedł również jego pies. Bliscy są poruszeni
  4. Pies myślał, że nikt go nie widzi, ukryta kamera pokazała jaki jest naprawdę. Nagranie ekspresowo podbija sieć
  5. Szczeniak był przerażony wizytą u weterynarza. Lekarz zachował się w nietypowy sposób, nagranie szybko obiega sieć

źródło: merdacz.pl