szczeniaki gonią dziewczynkę
Źródło: youtube.com/ViralHog

Dziewczynka ucieka przed stadem szczeniaków. Małe owczarki niemieckie są nieugięte

1 Grudnia 2020

Szczeniaki to jedna z najsłodszych rzeczy na świecie, nic więc dziwnego, że internauci tak chętnie oglądają filmiki z maluchami w roli głównej. W tym wypadku nagrana została dziewczynka uciekająca przed całą gromadą malutkich owczarków niemieckich. Trudno się nie uśmiechnąć, obserwując niestrudzone pieski w akcji!

Szczeniaki owczarka niemieckiego bardzo przywiązują się do opiekunów i już od małego gotowe są do zabawy, nauki sztuczek czy kontaktów z innymi psami. Hodowcy dobrze wiedzą, że szkolenie zaczyna się już w hodowli, a ta inteligenta rasa bez trudu przyswaja wiedzę. Nie braknie jednak także czasu na zabawę - maluszki z nagrania po prostu topią serca!

Golden retriever z tabliczką na szyi czeka samotnie przed sklepem. Kiedy klienci odczytali słowa na kartce, zdębieliGolden retriever z tabliczką na szyi czeka samotnie przed sklepem. Kiedy klienci odczytali słowa na kartce, zdębieliCzytaj dalej

Szczeniaki gonią dziewczynkę

Wideo opublikował hodowca wilczurów z Michigan. Dziewczynka, klientka i przyszła posiadaczka jednego z psów, uciekając przed małymi owczarkami jest bez szans - cały miot wziął sobie za punkt honoru ją dogonić! Roześmiane dziecko biega po trawie, podczas gdy szczeniaki robią wszystko, by dotrzymać mu kroku.

Pieski trzymają się tak blisko nóg uciekającej dziewczynki, że tak musi się nieźle nagimnastykować, by ich nie zdeptać. Maluchy są zupełnie niezrażone ewentualnymi urazami i pchają się jak najbliżej ich przyjaciółki. Wymijają drugą, młodszą dziewczynkę, trzymającą na rękach jednego ze szczeniaków i biegną dopaść ich towarzyszkę do zabawy.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Jak na takie maluchy, owczarki są dość szybkie. Dziewczynka przez cały czas chichocze, podobnie jak nagrywający ją opiekunowie. Musimy przyznać, że chętnie znaleźlibyśmy się na jej miejscu!

W pewnym momencie zniecierpliwione szczeniaki zaczynają szczekać na uciekinierkę, co tylko powoduje u niej kolejny atak śmiechu. Nagranie jest przeurocze i wcale nie dziwimy się, że zostało obejrzane ponad 35 tysięcy razy. Taka dawka słodyczy to widok, któremu trudno się oprzeć!

ZOBACZ WIDEO:

Monitoring uchwycił lamparta wchodzącego w nocy do zagrody krów. Niewiarygodne, co stało się późniejMonitoring uchwycił lamparta wchodzącego w nocy do zagrody krów. Niewiarygodne, co stało się późniejCzytaj dalej

Zobacz także w naszych serwisach:

źródło: pawmygosh.co

Następny artykuł