Szczeniak i kot
Źródło: youtube/501krgan0404

Szczeniak nie daje kotu spokoju. Właściciele nagrali komiczną scenę, mina mruczka wyraża więcej niż tysiąc słów

31 Października 2020

Szczeniak tak bardzo chciał się bawić ze swoim kocim przyjacielem, że dosłownie wszedł mu na głowę z ekscytacji. Mruczek nie był do końca zadowolony z takiego obrotu sytuacji, jednak dzielnie znosił zaczepki młodszego kolegi. Opiekun zwierzaków nie potrafił przejść obojętnie obok tak zabawnego widoku, dlatego od razu chwycił za kamerę. Rozbrajające nagranie z udziałem uroczych futrzaków w mig stało się hitem w sieci.

Szczeniak rasy cavalier king charles spaniel to wiercipięta, jakich mało. Psy tej rasy są z reguły obdarzone wyjątkowo żywiołowym charakterem. Nie potrafią długo wytrzymać w bezruchu, zawsze muszą biegać za piłką lubi inną zabawką, aby rozładować nagromadzoną energię. Uwielbiają, kiedy opiekunowie poświęcają im dużo uwagi oraz towarzyszą im podczas wygłupów. Cavalier king charles spaniel to wręcz wymarzony pies do towarzystwa, który wrodzoną sympatią, uczuciowością i uroczym wyrazem pyszczka zachwyca miłośników zwierząt w każdym wieku.

Dziewczynka trzyma w ramionach umierającego kotka. Nagrano, jak żegna go we wzruszający sposób, aż łza kręci się w okuDziewczynka trzyma w ramionach umierającego kotka. Nagrano, jak żegna go we wzruszający sposób, aż łza kręci się w okuCzytaj dalej

Szczeniak chciał się pobawić z koteczkiem

W sieci pojawiło się przeurocze wideo prosto z Japonii, które ukazuje niezłomne próby zachęcenia burego kociaka do wspólnej zabawy. Sprawcą niekończących się zaczepek był maleńki cavalier king charles spaniel, który wygląda, jakby dopiero co skończył pierwsze tygodnie życia. Nic zaskakującego, że w tym okresie tylko zabawa mu w głowie.

Piesek wyglądem przypominający zabawkę upatrzył sobie bezpańskiego mruczka jako przyszłą "ofiarę" i od razu przeszedł do zmasowanego ataku. Na nagraniu widzimy, że szczeniak uwiesił się na dachowcu i ze wszystkich sił próbuje przekonać go, żeby chociaż przez kilka chwil razem podokazywali. Właściciel nie interweniuje, zaciekawiony reakcją pupili.

Kiedy takie zachowanie nie przynosi efektu, maleńki spaniel posuwa się o krok dalej i zaczyna delikatnie podgryzać kociaka w ucho. Epicka mina zwierzaka wygląda tak, jakby chciał spytać, ile jeszcze musi wycierpieć, aby wreszcie zaznać spokoju. Na jak długo starczy mu jeszcze cierpliwości, zanim pogoni spaniela?

DZISIAJ GRZEJE 1. Dziewczynka trzyma w ramionach umierającego kotka. Nagrano, jak żegna go we wzruszający sposób, aż łza kręci się w oku
Mocna akcja pod finałowym zdjęciem z "Rolnik szuka żony". Komentarze zabolały
3. Nie będzie "Piątki dla zwierząt"? Wiceminister wszystko potwierdził

Mina kotka bawi do łez

Reakcja "napastowanego" kotka sprawia, że uśmiech sam ciśnie się na usta. Patrząc na jego wyraz pyszczka, od razu można poznać, że nie wydaje się zachwycony staraniami swojego nabuzowanego kolegi. Warto pamiętać, że te zwierzaki takie już po prostu są, że nie zawsze są w nastroju na psoty i potrzebują nieco dystansu.

Zachowanie kotka wzbudziło ogromne zainteresowanie widzów. Internauci zaśmiewali się, chwaląc jego cierpliwość i opanowanie. Bury kocurek najwidoczniej rozumie, że psiak jest tylko niespokojnym szczeniakiem, któremu nie można zabraniać chęci do dobrej zabawy. Z trudnością decyduje się schować przysłowiowe nerwy w kieszeń i pokornie wytrzymuje zaczepki malucha.

Wśród komentarzy pojawiły się także rady dla właściciela. Internauci domagali się, aby po nakręceniu wideo kociak dostał rekompensatę za zniesione męki. Z pewnością najbardziej ucieszyłby go soczysty kawałek rybki albo inny pyszny smakołyk.

Jedno jest pewne - kociak i szczeniak muszą się naprawdę dobrze dogadywać, skoro nawet tak wyczerpujące zaczepki nie kończą się bójką. Sam zobacz, jakie z nich słodziaki!

ZOBACZ WIDEO:

Pitbull nie znosi obcinania pazurków. Gdy właścicielka zbliżyła się w jego stronę z cążkami, pies nie wytrzymałPitbull nie znosi obcinania pazurków. Gdy właścicielka zbliżyła się w jego stronę z cążkami, pies nie wytrzymałCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Owczarek niemiecki zaatakowany przez właścicieli. Nie spodziewali się, że zapukają do ich drzwi
  2. Mateusz Morawiecki właśnie ogłosił swoje decyzje. Pilna wiadomość do wszystkich Polaków
  3. Psi staruszek utknął na dobre. Strażnicy miejscy od razu rzucili się na pomoc
  4. Na ponad 100-letnim grobie przez cały rok leżą patyki. Powód zupełnie inny, niż się wydaje
  5. Czemu pies nie śpi w nocy? Ważne rzeczy, na które powinieneś zwrócić uwagę
  6. 27 księży zaapelowało w sprawie wyroku TK. W liście padły mocne słowa na temat decyzji polityków
  7. Zjadł pozornie zwykłego banana, okazało się, że był warty fortunę. Na miejsce od razu wezwano policję

źródło: podaj.to

Następny artykuł