świnie w chlewie
Źródło: youtube.com/June Farms

Podglądała dwie ciężarne świnie przez kamerkę. Przypadkiem ocaliła im życie

21 Listopada 2020

Dwie świnie w ciąży zostały zupełnym przypadkiem uratowane przez pewną kobietę. Laura Palladino latem odwiedziła farmę West Sand Lake w stanie New York, gdzie poznała urocze maciory. Kilka dni temu z ciekawości odwiedziła stronę gospodarstwa z podglądem świnek na żywo, by sprawdzić, czy na świat przyszły już małe prosiaczki. Ten przypadek uratował zwierzętom życie.

Świnie z farmy zostały uratowane dzięki szczęśliwemu zbiegowi okoliczności. Ciekawska kobieta, która podczas swojej wizyty na farmie absolutnie zakochała się w zwierzakach, z ciekawości i nudów weszła na livestream z domku świń na farmie. Chciała sprawdzić, czy jej ulubienice już urodziły, jednak zamiast tego była świadkiem bardzo dramatycznej sytuacji. Dzięki czujności kobiety, zwierzęta zostały uratowane z pożaru!

Husky każdego dnia wymyka się z domu. Kiedy właściciel zrozumiał, gdzie ucieka, serce zabiło mu mocniejHusky każdego dnia wymyka się z domu. Kiedy właściciel zrozumiał, gdzie ucieka, serce zabiło mu mocniejCzytaj dalej

Świnie uratowane z pożaru

Zaciekawiona Laura postanowiła sprawdzić stronę oddalonej o kilkadziesiąt kilometrów farmy, którą odwiedziła latem. Z ciekawości weszła na livestream z domu świnek, jednak od razu zauważyła coś dziwnego. Jak się okazało, była świadkiem pożaru, który wybuchł w chlewie.

- Zalogowałam się i na początku myślałam, że to tylko piec opalany drewnem w tle - opowiadała kobieta w rozmowie z Independent.

Jednak obserwując sytuację dalej, szybko odkryła, że w tle zauważyła nie piec, a pożar! Natychmiast zaalarmowała więc straż pożarną, która zawiadomiła właścicieli farmy o rozprzestrzeniającym się ogniu. Nie obyło się bez zamieszania przy zgłoszeniu.

- Zadzwoniłam pod numer 911, ale jestem w hrabstwie Dutchess, więc operator przekierował mnie pod numer 911 w sąsiednim hrabstwie. Powiedziałam mu, o co chodzi i spytał „Co? Oglądasz film na YouTubie?" - opowiada Palladino.

DZISIAJ GRZEJE:

1. Ciężarna suczka wbiegła do szpitala. Chciała ostrzec pacjentów, niestety sama ucierpiała
2. 75% rabatu w drogeriach Rossmann. Tłumy ustawią się po akcesoria kuchenne, markowe zapachy i kosmetyki
3. Porzuciła starszego kota na pastwę losu. Myślała, że nikt się nie dowie, nie przewidziała, że ktoś z ukrycia nagrywa każdy jej ruch

Pożar w chlewie

Na szczęście służby szybko pojechały na miejsce, a farmerzy, właściciele świnek pobiegli na miejsce, by wyciągnąć je z płonącego budynku.

- Mój mózg natychmiast pomyślał o najgorszym. Serce poczułem aż w żołądku. Wolę nie myśleć, co by było, gdyby nic nie powiedziała - przyznaje pomocnik farmera, Joshua Vics.

Zauważył także, że cały ten incydent był jednym ogromnym zbiegiem okoliczności. Kamery zostały bowiem zamontowane w chlewiku jedynie dzień wcześniej.

Okazało się, że do postania pożaru przyczyniła się jedna ze świń, Ethel. Niechcący przewróciła lampę grzewczą, od której zajęło się podłoże. Na szczęście dzięki ciekawskiej podglądaczce wszystko skończyło się dobrze.

- Kiedy zobaczyłam te świnie, nigdy bym nie pomyślała, że w przyszłości, technicznie rzecz biorąc, uratuję im życie - przyznała szczęśliwa z rozwoju wypadków Laura.

Świnie czują się dobrze i nie ucierpiały. Miały ogromne szczęście!

ZOBACZ WIDEO:

Kotek urodził się z dwiema twarzami. Niestety, nie pożył długoKotek urodził się z dwiema twarzami. Niestety, nie pożył długoCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjami
  2. Minister zdrowia mówi o trzeciej fali epidemii w Polsce. Apeluje do Polaków ws. ferii
  3. Owczarek niemiecki spędził 5 lat na łańcuchu. Nagrano moment, gdy po raz pierwszy zobaczył ocean
  4. Agnieszka Włodarczyk uciekła z ukochanym w tropiki. Fani są zaniepokojeni, co stanie się z jej zwierzętami?
  5. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  6. Do Polski przyleciał tajemniczy samolot z Wuhan. Ujawniono cel podróży

źródło: independent.co.uk

Następny artykuł