suczka z panią na pogrzebie
Źródło: facebook.com/elementsfuneralservices

Wierna suczka nagle podeszła do trumny właściciela. Żona zmarłego nie mogła uwierzyć

11 Listopada 2020

Suczka z dnia na dzień musiała się pożegnać z ukochanym panem. Gdy jej właściciel, Andy, dostał zawału, cały czas czuwała przy nim, trącając jego rękę. Niestety, nie udało się go uratować. Na pogrzebie rozegrały się sceny, których nikt by się nie spodziewał.

Suczka Sadie była ulubienicą rodziny. Trafiła do ich domu gdy miała tylko 8 tygodni i już od samego początku poczuła się najbardziej związana ze swoim panem, Andym. To on codziennie rano karmił ją i wychodził do pracy, a ona wypatrywała za nim przez okno. Kiedy ukochanego pana suczki zabrakło, jej życie z dnia na dzień legło w gruzach. Żona zmarłego postanowiła, że musi zabrać psinę na pogrzeb, ale nie mogła przewidzieć, co tam się stanie.

Zamknął owczarka w walizce i wyszedł z domu. Nikt nie mógł przewidzieć, co stanie się późniejZamknął owczarka w walizce i wyszedł z domu. Nikt nie mógł przewidzieć, co stanie się późniejCzytaj dalej

Suczka na pogrzebie

Sadie przez cały czas, gdy ratownicy walczyli o życie jej pana, była przy nim. Niestety, nagły zawał serca okazał się bezlitosny. Andy zmarł.

Żona mężczyzny, Julia była w szoku. Nie mogła uwierzyć, że w kilka chwil straciła ukochaną osobę. Jednak zauważyła, że nie jest sama w swoim cierpieniu. Ich suczka także wyjątkowo mocno odczuła stratę ukochanego pana.

Nie dało się nie zauważyć, że po śmierci pana Sadie dramatycznie schudła. Odmawiała jedzenia i zdawała się wcale o nim nie myśleć. Przez 10 dni, które minęły od śmierci pana do jego pogrzebu, suczka straciła 5 kilo.

Jednak nie tylko brak apetytu zdradzał jej tęsknotę za panem. Sadie codziennie rano siedziała przy oknie i wpatrywała się w chodnik, którym codziennie odprowadzała go wzrokiem do pracy. Wieczorami czekała również, aż wróci i zdawała się nie przyjmować do wiadomości, że to się nie stanie.

Żona zmarłego była zszokowana reakcją suczki. Choć doskonale wiedziała, że zwierzęta odczuwają silne emocje, nie sądziła, że pies razem z nią pogrąży się w żałobie.

– Żałoba to nie emocja zarezerwowana wyłącznie dla człowieka. Miłość to nie emocja zarezerwowana wyłącznie dla człowieka. Są to rzeczy, które czują również zwierzęta – twierdzi Barbara J. King, profesor antropologii w College of William and Mary oraz autorka książki „How Animals Grieve” ("Jak zwierzęta przeżywają żałobę?").

DZISIAJ GRZEJE:1. Pies przypadkiem zrzucił żelazko z deski do prasowania. Po chwili stało się najgorsze, nagranie z monitoringu wprawia w osłupienie
2. Zapowiedziano kontrole 3788 gospodarstw. Dziś pojawił się apel o pilne zawieszenie
3. Psia ślina złotym środkiem na rany człowieka? Prawda i mity o lizaniu ran przez zwierzaki

Niesamowite zachowanie psa

Właścicielka Sadie uznała, że suczka zasługuje na ostatnie pożegnanie z ukochanym panem. Postanowiła, że musi wziąć ją ze sobą na pogrzeb.

Kiedy jako ostatnie w końcu podeszły do otwartej trumny, kobieta była w szoku. Stojąca obok wdowy suczka stanęła na tylnych łapach, by zajrzeć do środka i kilka razy dotknęła łapką piersi pana.

Przez kilka minut psina nie chciała odejść od trumny. Jednak po dłuższej chwili wpatrywania się w jej wnętrze, Sadie poczuła, że nadszedł czas, by ostatecznie się pożegnać. Wróciła na cztery łapy i wraz ze swoją panią dalej uczestniczyła w pogrzebie.

Julia nie mogła uwierzyć, że pies pożegnał się ze swoim panem w tak, wydawałoby się, typowy dla człowieka sposób. Co więcej, gdy wróciły do domu, suczka w końcu zjadła pierwszy posiłek od 10 dni. Zdjęcie z ceremonii jest bardzo poruszające i udowadnia, że psy naprawdę się do nas przywiązują.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Skuli kundelka łańcuchem i zostawili przy beczce z trucizną. Powód jest oburzający, w głowie się nie mieściSkuli kundelka łańcuchem i zostawili przy beczce z trucizną. Powód jest oburzający, w głowie się nie mieściCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mieszkańcy przeżywają istne piekło. Mówią już o pladze, są małe, włochate i niewyobrażalnie niebezpieczne, koszmar w Wirginii
  2. Potwierdzono zagrożenie, ogłoszono pierwszy stopień alarmowy dla kilku województw. Potrwa do rana
  3. Nagrał, co husky robią w nocy w łóżku. Odkrył powód, dlaczego się nie wysypia
  4. Lockdown a spacer z psem? Jak wyprowadzać zwierzęta na spacer?
  5. Bezdomny mężczyzna spędził noc pod drzwiami schroniska. Kiedy zdradził pracownikom powód, serca zabiły im mocniej
  6. "Modę na sukces" pamięta każdy. Jak dziś wygląda i czym się zajmuje serialowy Forrester?
  7. Gessler przeszła samą siebie. Jej przepis na kotlety po lwowsku jest absolutnym hitem

źródła: twojenowinki.pl

Następny artykuł