Swiatzwierzat.pl

TIKTOK/@WINS.WORLD

Pudelek wystaje pod oknem sąsiada. Właścicielka robi zbliżenie i wszystko nabiera sensu

13 Marca 2023

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Sarah Madden zainteresowała się niezrozumiałym zachowaniem suczki o imieniu Winnie. Kobieta dostrzegła, że należący do niej pudelek każdego dnia uporczywie przygląda się czemuś w oknie sąsiadów. Wraz z odkryciem powodu w mediach społecznościowych pojawił się filmik, w którym opiekunka psa podzieliła się wzruszającą historią.

Czy zakochany pies to mit? A może miłość to wyłącznie wymysł człowieka? Okazuje się, że życie uczuciowe czworonogów może być bardziej skomplikowane, niż nam się wydaje.

Pudelek codziennie wystaje pod oknem sąsiada

Poznajcie Winnie - młodą suczkę w typie pudla, która przed dwoma laty postawiła pierwsze kroki na nowym osiedlu mieszkaniowym. Przeprowadzka sama w sobie potrafi być stresująca, ale jednocześnie obfituje odkryciami, fascynującymi doświadczeniami oraz znajomościami. Nie inaczej było w przypadku suczki, która miała szczęście spotkać wiele przyjaznych zwierzaków z okolicy podczas spacerów ze swoją panią.

Sarah Madden nie miała najmniejszych zastrzeżeń, co do społecznego funkcjonowania swojej podopiecznej, aczkolwiek pewnego razu zauważyła, iż ktoś przykuł jej uwagę. Winnie nabrała nawyku wystawania pod oknem sąsiadów, dlatego właścicielka z czystej ciekawości zerknęła do środka, by sprawdzić, co ją zainteresowało. 

scale - 2023-03-13T155801.029.webp

Piłeczki? Maskotki? A może przysmaki? Nic bardziej mylnego! Okazało się, że Winnie straciła głowę dla pupila z sąsiedztwa!

Ratują zwierzęta z rąk oprawców. Proszą o Twoje 1,5%

Ratują zwierzęta z rąk oprawców. Proszą o Twoje 1,5%

CZYTAJ DALEJ

Miłość niejedno ma imię

Mieszkanie na partnerze w sąsiednim budynku zamieszkiwała rodzina, w której skład wchodzi pitbull imieniem Chip. Mimo iż ścieżki psiaków nigdy się nie skrzyżowały, nawiązały relację poprzez uchylone okno. Wszystko wskazuje na to, że Chips darzy Willow równie gorącym uczuciem, co ona jego. Trudno się dziwić właścicielce suczki, kiedy zr wzruszeniem obserwowała, jak zwierzaki każdego dnia domagają się “pocałunków” na powitanie.

- To pierwsza rzecz, jaką robi po wyjściu na zewnątrz – podbiega do okna, żeby sprawdzić, czy jest w domu — powiedziała Madden w rozmowie z “The Dodo”. - Jest trochę smutna, kiedy go nie ma.

scale - 2023-03-13T164229.934.webp

Z czasem Sarah wpadła na pomysł, aby wymieniać się z sąsiadami zabawkami oraz liścikami miłosnymi pisanymi w imieniu swoich czworonogów. Tak też narodził się pomysł stworzenia walentynkowego filmiku z udziałem Willow i Chipsa. Właściciele świetnie sprawdzili się w roli swatek i umówili psiaki na randkę, a nagranie zyskało ponad 2 miliony wyświetleń.

Pierwsza randka zakończona sukcesem

Właścicielka pudelka postanowiła opublikować kontynuację filmiku, który zdobył popularność na TikToku. Z drugiej części dowiadujemy się, że psiaki wreszcie poczuły się na tyle komfortowo, by odbyć swoją pierwszą, oficjalną randkę. 

Czas na świeżym powietrzu upłynął na wspólnym spacerze oraz delektowaniu się puppuccino na trawie. W tym czasie opiekunki zwierzaków miały sporo czasu, by zaplanować kolejne spotkanie. O ile pogoda będzie dopisywać, już niebawem Winnie i Chips wybiorą się razem na plażę. 

Niewątpliwie posiadanie zwierząt domowych potrafi nie tylko zwiększyć aktywność fizyczność, rozwinąć u dzieci empatię oraz ułatwić nawiązywanie relacji z rówieśnikami, ale także zbliżyć do siebie sąsiadów. W końcu dla psiarzy czy kociarzy nie ma lepszego tematu do rozmów niż pupil, który napawa ich dumą. 

 

Źródło: TikTok

Psi trener wyróżnił 3 najwierniejsze rasy psów. Zawsze staną w obronie właściciela i jego bliskich

Psi trener wyróżnił 3 najwierniejsze rasy psów. Zawsze staną w obronie właściciela i jego bliskich

CZYTAJ DALEJ
 Czarny kociak urodził się z "gorączką". Wraz z wiekiem kolor jego futra zaczął się zmieniać

Czarny kociak urodził się z "gorączką". Wraz z wiekiem kolor jego futra zaczął się zmieniać

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

PudelPitbullNagranie

Podobne artykuły

Psy

DIOZ ujawnia kolejny akt przemocy dziecka wobec psa. Wszystko widać na brutalnym filmie
Czytaj więcej >

Psy

Podszedł do nich pies żywcem zżerany przez świerzb. Desperacko błagał, "Zabierzcie ode mnie ten ból"
Czytaj więcej >

Psy

Miała być idealną opiekunką nad psami. Ukryta kamera obnażyła, co naprawdę robiła w pracy
Czytaj więcej >

Psy

Zapakowali szczeniaka do torby i wyrzucili na drogę. Czuwał nad nim "anioł stróż"
Czytaj więcej >

Psy

10-letni owczarek niemiecki ponownie spotyka swojego pana. W mig zmienia się w szczeniaczka
Czytaj więcej >

Psy

Wśród dalmatyńczyków ukrywa się panda. Ten test na spostrzegawczość oblewa nawet 95% ludzi
Czytaj więcej >
Ewa Matysiak

Wydawczyni i redaktorka prowadząca w SwiatZwierzat.pl. Absolwentka Japonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. W trakcie rocznego wyjazdu stypendialnego prowadziła badania nad relacją człowiek-pies oraz roli domowych pupili w japońskiej kulturze. W życiu prywatnym niestrudzona podróżniczka poszukująca szczęścia w licznych pasjach.

Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]