przemek kossakowski z osłem
Źródło: instagram.com/przekossakowski

Przemek Kossakowski miał starcie z "groźnym" zwierzakiem. Pokazał wspólne zdjęcie

3 Grudnia 2020

Przemek Kossakowski znany widzom TTV i fanom jego pracy dziennikarskiej, podzielił się na Instagramie swoją przygodą z udziałem osła. Dziennikarz, który w swojej pracy skupia się głównie na podróżach, przedstawił zwierzę o wdzięcznym imieniu Terror i wyjaśnił, dlaczego zostało tak ochrzczone.

Przemek Kossakowski na swoim Instagramie zazwyczaj dzieli się kulisami swojej pracy w telewizji, a także migawkami z życia prywatnego. Tym razem na jego profilu zagościł osioł Terror, który spowodował niemałe zamieszanie!

Dramatyczny raport ujrzał światło dzienne. Myśliwi chcą zastrzelić w Polsce 1,5 mln zwierzątDramatyczny raport ujrzał światło dzienne. Myśliwi chcą zastrzelić w Polsce 1,5 mln zwierzątCzytaj dalej

Przemek Kossakowski przeżył starcie z osłem

Lubiany dziennikarz pokazał fotkę, na której uśmiechnięty pozuje z osłem. Nie byłoby w niej nic nadzwyczajnego, gdyby nie przygoda opisana w poście dołączonym do zdjęcia.

- Ma ujmującą powierzchowność, imponujące IQ i romantyczne usposobienie, a na imię mu Terror. Nie rozumiałem jak można dać takie imię uosobieniu niewinności, dopóki ta niewinność nie ugryzła mnie w okolice odcinka lędźwiowego kręgosłupa - czytamy.

Okazuje się więc, że niewinny wygląd zwierzaka tak naprawdę nie idzie w parze z jego charakterem.

- Kiedy widziałem go po raz ostatni podejmował heroiczną próbę zjedzenia butów Macieja, które ten nieopatrznie wystawił przed drzwi swojej przyczepy.
Moim zdaniem casus Terrora dowodzi po raz kolejny, że ujmująca powierzchowność często skrywa mroczną naturę i perwersyjne pragnienia... - podsumował w zabawny sposób Kossakowski.

Kossakowskiemu nie przeszkodziło to jednak w zrobieniu sobie ze zwierzakiem wspólnej, pięknej fotki. Co dziennikarz robił w towarzystwie "groźnego" osła? Tego nie wiemy, jednak być może ma to związek z którymś z jego programów podróżniczych.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Przemek Kossakowski prywatnie

Prywatnie dziennikarz jest związany z najsłynniejszą polską podróżniczką, Martyną Wojciechowską. Para długo ukrywała swój związek, jednak ku uciesze fanów niedawno przyznali, że są zaręczeni, a niedługo potem ogłosili, że są już po ślubie!

Ceremonia odbyła się 16 października tego roku. Podróżnik poinformował o tym fakcie na swoim profilu.

- Dzisiaj wiele się zmieniło, choć dla nas nie zmieniło się nic. Jesteśmy małżeństwem. Życzcie nam dobrze - napisał Przemek Kossakowski.

Fani dziennikarzy nie posiadali się z radości - ta dwójka wygląda na wręcz stworzoną dla siebie! Niezmiennie życzymy im szczęścia, a Przemkowi mniej potyczek z osłami w przyszłości.

Zobacz zdjęcie:

Zobacz także w naszych serwisach:

źródło: instagram.com

Następny artykuł