Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Pitbull zobaczył w swoim domu małego kotka. Zareagował natychmiast, wszystko nagrano
Karina Sulich
Karina Sulich 31.07.2020 00:30

Pitbull zobaczył w swoim domu małego kotka. Zareagował natychmiast, wszystko nagrano

Fot.unsplash.com

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Pitbull, który zobaczył w swoim domu małego kotka, natychmiast zareagował. Właściciel psa nie mógł wyjść z podziwu. Zachowanie czworonoga było wręcz nieprawdopodobne. Na szczęście, pierwsze spotkanie tej dwójki zostało nagrane, a internauci są zgodni – to jeden z najlepszych filmików, jakie widzieli.
Mówi się, że pies i kot to odwieczni wrogowie. Jednak jak się okazuje, jest to tylko i wyłącznie kolejny stereotyp, z którym pora skończyć raz na zawsze. Wystarczy obejrzeć nagranie, na którym uwieczniono moment, w którym pitbull zobaczył w swoim domu maleńkiego kotka. Jak zachował się ten duży, wzbudzający respekt czworonóg? Jego reakcja może zdziwić niejednego z nas.
Pitbull i kot
Mężczyzna, który znalazł na ulicy malutkiego, zaledwie kilkudniowego kotka, postanowił uratować zwierzę i zabrać je do swojego domu. Okazuje się jednak, że nie był to pierwszy czworonożny przyjaciel Francisco Xaviera Orozco, który rok wcześniej przygarnął pod swój dach suczkę rasy pitbull o imieniu Molly. Jak pies zareagował na niespodziankę, którą zgotował mu jego właściciel?
  1. Nagła zmiana w ostatniej chwili. Rząd wprowadził nowe zasady, obejmą wszystkich obywateli kraju
  2. Miała 15 lat, gdy usłyszała o niej cała Polska. Gwiazda „Cześć, Tereska” stoczyła się na samo dno
  3. Szczenięta bawiły się pod pudełkiem, nikt nie wiedział, co razem kombinują. Wszystko stało się jasne, kiedy zajrzano do środka

Żyć jak pies z kotem

Kiedy obejrzysz to nagranie, powiedzenie żyć jak pies z kotem nabierze zupełnie nowego znaczenia. Pitbull, który zobaczył w domu swojego odwiecznego wroga, zachował się wręcz niewiarygodnie. Molly na widok kotka nie posiadała się ze szczęścia. Skakała wokół malca, wesoło merdając ogonkiem i z niezwykłą delikatnością obwąchiwała swojego nowego przyjaciela. Kociak nie pozostał dłużny, bo jak się okazało, pitbull ani trochę go nie wystraszył. Mały kanapowiec szybko zaczął łasić się do swojej, sporo razy większej, opiekunki. Na szczęście pierwsze spotkanie tej dwójki zostało uwiecznione na nagraniu, nad którym nie da się nie zachwycać.

To jeden z najlepszych filmików, jakie kiedykolwiek widziałam – skomentowała jedna z internautek, z którą trudno się nie zgodzić.

ZOBACZ WIDEO:
ZOBACZ TEŻ:
źródło: podaj.to