Swiatzwierzat.pl

Facebook/Merrill & Taco

Pitbull nie chciał opuścić schroniska bez swojego najlepszego przyjaciela

24 Marca 2022

Autor tekstu:

Ewa Nalepa

Pewnego dnia mężczyzna przybył do schroniska, by adoptować wymarzonego psiaka. Wybór padł na suczkę rasy pitbull, która od pierwszych chwil bardzo mu się spodobała i z którą się zaprzyjaźnił. Gdy jednak już miał ją adoptować, stało się coś zupełnie nieoczekiwanego. Pies nie chciał opuścić schroniska! Dlaczego? Zagadka natychmiast została rozwikłana - w schronisku pozostał przyjaciel suczki.

Wzruszająca historia pitbulla

Suczka o imieniu Merrill doskonale zdawała sobie sprawę z tego, jak ważna jest przyjaźń. Gdy przeżywa się ciężkie chwile, a ktoś Ci wtedy pomaga i towarzyszy - można nazwać go przyjacielem. Kimś, na kim można polegać, niezależnie od panującej sytuacji. Taka przyjaźń jest warta więcej niż cokolwiek innego.

Przyjaźń dla pitbulla Merrill była nawet więcej warta, niż szansa na nowe, lepsze życie w prawdziwym domu. Pitbull wolał zostać w schronisku ze swoim przyjacielem chihuahuą niż zostawić go tam samego.

Merrill to trzyletnia suczka pitbulla, która trafiła do schroniska po akcji ratunkowej wolontariuszy z "Rocket Dog Rescue". Merrill musiała zostać pilnie zoperowana, a przez cały czas leczenia u jej boku był jej nowy przyjaciel, ośmioletni chihuahua Taco. To związało ich na zawsze i stali się najbliższymi przyjaciółmi.

Gdy tylko znalazł się ktoś chętny do adoptowania suczki pitbulla, ta zaczęła wyć, nie mogąc pogodzić się z faktem, że ktoś zabiera tylko ją. Wolała zostać w schronisku niż opuścić swojego przyjaciela. Taco z resztą postąpił identycznie, też zaczął wyć na znak dezaprobaty wobec zaistniałej sytuacji. Najlepsi przyjaciele nie wyobrażali już sobie życia bez siebie.

Nowy dom... dla dwojga

Psy miały ogromne szczęście. Mężczyzna wykazał się wielkim sercem i widząc to, co się stało, nie pozostał obojętny. Postanowił adoptować nie tylko pitbulla, ale i chihuahuę. To zupełnie odmieniło życie nie jednego, a dwóch psów ze schroniska.

Teraz mieszkają razem, szczęśliwi, że nikt ich nie rozdzielił. W nowym, kochającym domu żyje im się teraz o niebo lepiej. A historia ta pokazuje, jak wielka jest siła przyjaźni i jak ogromne ma ona znaczenie w porównaniu do wszystkich innych spraw na świecie.

Zobacz zdjęcie:

źródło: podaj.to

Tagi:

ChihuahuaSchroniskoPies

Podobne artykuły

Pozostałe

31. finał WOŚP bez fajerwerków? Jurek Owsiak obiecał zatroszczyć się o zwierzęta
Czytaj więcej >

Pozostałe

Internauci oburzeni kreacją Kylie Jenner. Gloryfikacja polowań na zwierzęta? Zaskakujące stanowisko PETA
Czytaj więcej >

Pozostałe

Holandia chce zakazać designerskich ras psów i kotów. Na "czarnej liście" najpopularniejsze pupile
Czytaj więcej >

Pozostałe

Jaki jesteś w miłości? Wszystko zależy od tego, czy najpierw zauważysz ptaki, czy konia
Czytaj więcej >

Pozostałe

Rolnik nie wierzył, że zniosła to kura. Na widok jajka z ogonem w sieci zapanował szał
Czytaj więcej >

Pozostałe

Pożar w stadninie koni Huculski Raj. Prawie wszystkie zwierzęta zginęły, dwie osoby w szpitalu
Czytaj więcej >
Ewa Nalepa

Redaktor portalu swiatzwierzat.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]