Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Starsza pani panicznie bała się pitbulla sąsiadów. Zmieniła zdanie przez jedno wydarzenie
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 11.12.2019 19:56

Starsza pani panicznie bała się pitbulla sąsiadów. Zmieniła zdanie przez jedno wydarzenie

dziecko
facebook.com @Arjanit Mehana

Pitbull był postrachem osiedla. Pomimo tego, że nigdy nie wyrządził nikomu żadnej krzywdy, jego wygląd wywoływał u mieszkańców lęk i niepokój. Pewna starsza pani bała się go to tego stopnia, że starała się nawet na niego patrzeć. Wystarczyło jedno zdarzenie, by diametralnie zmieniła zdanie o czworonogu.

Pitbulle uznawane są za jedne z najniebezpieczniejszych ras psów. Okazuje się, ze zupełnie niegroźne dla środowiska będą wtedy, gdy właściciel zapewni im odpowiednią dawkę uwagi i konsekwentne wychowanie. Ich agresja względem innych czworonogów wynika wyłącznie z braku wczesnej socjalizacji z innymi zwierzakami. Co więcej, w mgnieniu oka mogą stać się prawdziwymi bohaterami.

Pitbull siał postrach wśród mieszkańców bloków

Simba, ponieważ tak nazywa się czwórnóg, mieszka w Szwecji wraz ze swoimi właścicielem Arjanitem Mehaną. Większość mieszkańców bloku nie kryła swojego niezadowolenia na wiadomość o nowych sąsiadach. Pies rasy Pitbull wywoływał u nich same najgorsze skojarzenia. Obawiali się, że bezpieczeństwo ich rodzin w mgnieniu oka zostanie zakłócone.

Najbardziej bała się go jedna, starsza sąsiadka. Pomimo tego, że zwierzak zawsze starał się ją radośnie witać, ta nazywała go wrednym i patrzyła na niego z ogromnym przerażeniem.

Nigdy go nie lubiła, ponieważ był złą rasą– wspomina właściciel.

W jednej chwili stał sie bohaterm

Wystarczyło jedno zdarzenie z udziałem zwierzaka, aby wszyscy mieszkańcy bloków diametralnie zmienili swojego postrzeganie. Kiedy Megana i Simba wracali ze spaceru, czworonóg zaczął zachowywać się bardzo podejrzanie. Stanął przy drzwiach sąsiadki i zaczął głośno szczekać. Co więcej, nic nie wskazywało na to, aby miał przestać.

Kiedy właściciel podszedł bliżej, wszystko stało się jasne. Sąsiadka w podeszłym wieku upadła i nie mogła się podnieść. Zwierzak usłyszał jej cichutkie wołanie o pomoc. Właściciel natychmiast zadzwonił po karetkę pogotowia, a kobieta na ten moment przebywa na obserwacji. Gdyby nie zwierzak, mogłoby dojść do tragedii.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Pitbull

Pitbull był znienawidzony przez sąsiadów.

Pitbull

Zwierzak uratował życie starszej kobiecie.

Pitbull

W mgnieniu oka stał się bohaterem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Śmierć pupila może bardziej boleć niż odejśćie bliskiej osoby. Właściciele tłumaczą dlaczego
  2. Śmierć pupila może bardziej boleć niż odejśćie bliskiej osoby. Właściciele tłumaczą dlaczego
  3. Dwa szczeniaki rzuciły się na spacerującego kota. Zwierzak zareagował natychmiast
  4. Pies został wychowany przez koty. Zachowuje się i rusza jak one [ZDJĘCIA]
  5. Pies udawał martwego, żeby zostać dłużej na spacerze. Wszystko nagrała kamera
  6. Zdjęcia ich szczeniaków powalają. 12 najdziwniejszych mieszańców świata
Powiązane