Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Psy > Pies uciekł z luku bagażowego. Pokazali, jak zachowała się obsługa lotniska
Kamila Sabatowska
Kamila Sabatowska 24.05.2023 16:04

Pies uciekł z luku bagażowego. Pokazali, jak zachowała się obsługa lotniska

pies na lotnisku
tiktok/wheres.arthur

Niektórzy właściciele psów nie chcą się z nimi rozstawać nawet podczas wakacji, których sezon powoli się zaczyna. Nierzadko zdarza się, że aby dostać się w miejsce wypoczynku, niezbędna jest podróż samolotem. W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać, jak sprytny czworonóg wydostał się na lotnisku ze swojego transportera.

Obsługa lotniska nie miała innego wyjścia, jak od razu zareagować na psa biegającego po płycie, na której stały samoloty. Aż strach pomyśleć, co mogłoby się stać, gdyby zwierzę dostało się na jeden z pasów startowych!

Pies biegał po płycie lotniska

Na tiktokowym profilu wheres.arthur pojawiło się nagranie z lotniska, na którym widać psa biegającego po jego płycie. Można domyślać się, że zwierzę uciekło z transportera, który najpewniej miał znajdować się w luku bagażowym jednej z maszyn.

Nie ma się co dziwić, bowiem niektóre czworonogi w nieznanych miejscach bez opiekunów u boku potrafią być bardzo spanikowane. Ucieczka zwierzaka nie umknęła uwadze obsługi lotniska. Pracownicy czym prędzej musieli złapać go, by nie stała mu się żadna krzywda.

Koci staruszek myślał, że zostanie w schronisku już na zawsze. Sposób, w jaki dziękuje za adopcję, odbiera mowę

Obsługa lotniska rzuciła się w pogoń za czworonogiem

Nikt nie ma najmniejszych wątpliwości, że płyta lotniska w żadnym razie nie jest odpowiednim miejscem na wybieg dla psa. Widząc czworonożnego uciekiniera, pracownicy placówki, ile sił w nogach rzucili się za nim w pogoń. Jednak sprytne zwierzę było od nich o wiele szybsze.

Całą sytuację nagrał jeden z podróżnych, którzy akurat znajdowali się w rękawie prowadzącym prosto na pokład samolotu. Niestety wideo kończy się w momencie trwania pościgu. Pozostaje jednak liczyć na to, że pies wrócił bezpiecznie do transportera, w którym udał się wraz z właścicielami w docelowe miejsce.

"Ciekawe, czy widział to właściciel"

W komentarzach internauci zastanawiają się, czy opiekun psa widział, co dzieje się z jego czworonogiem. Choć zdaniem niektórych cała sytuacja z podłożoną muzyką wydaje się komiczna, większość internautów nie wyobraża sobie, aby to ich zwierzę znalazło się w takiej sytuacji.

- Gdyby to się stało z moim psem, nie darowałabym im tego;

- Biedny piesek;

- Musiał być przerażony i szukać swoich opiekunów;

- Biedaczek, pewnie bardzo spanikował - piszą.

źródło: tiktok/wheres.arthur

Tagi: Pies Nagranie
Wpuścili bezdomnego kota do domu, by nie zamarzł w nocy. Nie spodziewali się, do czego to doprowadzi
czarno-biały kot
Czarno-biały kot pojawił się na jego wycieraczce, prosząc o jedzenie. Mieszkający w Montrealu Sebastien, jako właściciel czterech mruczków, nie mógł przejść obojętnie obok jego losu. Nakarmił go i napoił. Myślał, że już go więcej nie zobaczy, aż do pewnej chłodnej, zimowej nocy, kiedy futrzasty przyjaciel przyszedł prosić o schronienie przed zimnem.Kiedy pojawił się pod jego drzwiami, szukając jedzenia, nie sądził, że tak to się skończy. Dał mu jedzenie i picie, a nieśmiały, zlękniony mruczek natychmiast je pochłonął i uciekł. Nie sądził, że jeszcze się spotkają, ale kilka tygodni później, kiedy temperatura spadła, znów potrzebował jego pomocy.
Czytaj dalej
Pitbull ma ukryty talent, wystarczy jedno spojrzenie na jego pyszczek. “Natychmiast się uśmiechnęłam”
pitbull
Każdy opiekun czworonoga zgodzi się ze stwierdzeniem, że nikt inny nie jest w stanie poprawić humoru nawet w najgorszy dzień tak jak one. Doskonałym tego przykładem jest choćby pitbull z nagrania. Jego opiekunowie postanowili, że ukrytym talentem pupila podzielą się z innymi użytkownikami sieci.Zwierzęta bywają urocze. Nierzadko ich opiekunowie uwielbiają chwalić się swoimi podopiecznymi w sieci. Dzięki temu może zobaczyć je jeszcze więcej osób. Niektóre z nich, tak jak pitbull o imieniu Otis, mają nawet supermoce. Obok tego nagrania nie da się przejść obojętnie.
Czytaj dalej