Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Myśleli, że ich pies jest chodzącym ideałem. Wszystko zmieniło się, gdy zobaczyli nagranie z ukrytej kamery
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 28.08.2020 23:30

Myśleli, że ich pies jest chodzącym ideałem. Wszystko zmieniło się, gdy zobaczyli nagranie z ukrytej kamery

pies
fot.imagur

Pies zostawał sam w domu na czas, gdy jego właściciele wychodzili do pracy. Byli przekonani, że godziny spędzone na wychowaniu psiaka sprawdziły się w praktyce. Niestety, dość szybko wyszło na jaw, że się mylili, a prawdę pokazało nagranie z ukrytej kamery.

Pies, który wydawało się, jest wspaniale nauczony zasad, panujących w jego domu miał swój czuły punkt, o którym nie wiedzieli jego właściciele. Długo wychowywali go, żeby podczas ich nieobecności pupil nie wchodził na łóżko. Nauka zdawała się przynosić rezultaty. Jednak było to tylko złudzenie. Po zostawieniu kamery okazało się, że zwierzę wspaniale bawi się na łóżku i jest tak urocze, że nie w sposób się na niego złościć.

Nagranie psa zaskoczyło właścicieli

Zwierzak, jak się okazało, gdy tylko jego właściciele opuszczali dom, rozpoczynał nerwowy spacer wokół łóżka. Wiedział, że nie wolno mu było na nie wchodzić. Już zaczynami się uśmiechać, gdy obserwujemy zwierzaka, który wygląda, jakby toczył wewnętrzną walkę, między wyuczonym nakazem a wielką ochotą na zabawę na łóżku.

Zwierzę po dłuższym pokręceniu się przy łóżku, w końcu postanawia ulec pokusie i wskakuje na nie z pełną radością. To, co tam wyczynia, samych właścicieli doprowadziło do śmiechu. Wprost nie mogli złościć się na psa, który był tak szczęśliwy i zadowolony z zabawy.

  1. Przez lata opiekował się białymi lwami. Znienacka go zaatakowały, niestety nie żyje
  2. Monitoring nagrał, jak mężczyzna kopie na ulicy psa. Natychmiast dopadła go karma

Dlaczego pies chce leżeć na łóżku?

Wielu z nas po zaadoptowaniu bądź kupienia psa obiecuje sobie, że nie pozwoli mu wchodzić na łóżko, ani w nim spać. W praktyce okazuje się jednak, że są jedynie pobożne życzenia, a zwierzak w końcu sam ląduje w nocy w naszych objęciach.

Żeby nasze czworonogi faktycznie nie wchodziły na łóżko, należy je odpowiednio wychować, przede wszystkim konsekwentnie. Jeśli raz pozwolimy zwierzęciu wejść, a innym razem zganiamy je, ono zupełnie nie rozumie, o co nam chodzi. By poznać faktyczne przyzwyczajenia naszego czworonoga, warto zostawić pod naszą nieobecność włączoną kamerę. Czasem nagranie może przyprawić nas o potężny atak śmiechu, właśnie taką sytuację opisujemy w osobnym artykule.

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

pies

Zwierzę cieszyło się na każdą chwilę spędzoną w łóżku.

pies

Zwierzak był tak słodki, że właściciele nie mogli się na niego złościć za złamanie zasad.

Tagi: nagranie pies