Wyblurowany piękny-brzydki pies po przejściach
Źródło: Instagram/phoenixthedawg

Pies, który wygląda przerażająco kryje smutną tajemnicę. Ciężko nie uronić łez, czytając jego historię

18 Czerwca 2020

Pies o imieniu Phoenix przeżył w swoim życiu bardzo dużo. Zwierzak doświadczył ze strony człowieka mrożącego krew w żyłach okrucieństwa, w wyniku którego jego pyszczek uległ poważnym deformacjom. Choć jego wygląd nie wpisuje się w klasyczne kanony psiego piękna, czworonóg jest uwielbiany przez rzesze internautów. Ma kochającą rodzinę, która jest dumna ze swojego pupila i jego uroczymi zdjęciami dzieli się z całym światem. Pies udowadnia, że prawdziwe piękno jest bardzo nieoczywiste i wcale nie jest związane z powierzchownym wyglądem.

Psiak o imieniu Phoenix został uratowany przez działającą na terenie stanu Oklahoma organizację Skiatook Paws & Claws. Zwierzak trafił pod opiekę wolontariuszy w opłakanym stanie - był bardzo poważnie okaleczony, gołym okiem było widać, że musiał przejść piekło. Jego wygląd niestety nie był zbyt atrakcyjny - istniało ryzyko, że nikt nie będzie chciał go adoptować. Na jego widok większość ludzi odwracała wzrok.

Pies został bardzo poważnie okaleczony przez bezdusznych oprawców

Wystarczy szybki rzut okiem i od razu widać, że Phoenix nie jest zwyczajnym psiakiem. Powiedzieć, że pies przeszedł w swoim życiu dużo, to eufemizm. Czworonóg musiał doświadczyć piekła. Cały jego pyszczek jest poważnie zdeformowany. Do tego stopnia, że Phoenix prawie nie przypomina psa. Jednak w niczym mu to nie przeszkodziło w znalezieniu kochającej rodziny i prawdziwego domu.

Chihuahua spędziła 9 lat w pseudehodowli. Nagrano moment, kiedy po raz pierwszy otrzymała łóżkoChihuahua spędziła 9 lat w pseudehodowli. Nagrano moment, kiedy po raz pierwszy otrzymała łóżkoCzytaj dalej

Po tym, jak Phoenix trafił pod opiekę pracowników fundacji Skiatook Paws & Claws psiak musiał przejść bardzo skomplikowane leczenie. O jego zdrowie dalej walczy rodzina, która pokochała czworonoga i adoptowała go zapewniając mu wszystko to, na co Phoenix zasługuje - miłość, opiekę i ciepły dom. Poza tym, właściciele psa postanowili podzielić się ze światem chwytającymi za serce zdjęciami i filmikami z uroczym czworonogiem w roli głównej. Okazuje się, że mimo traumatycznych doświadczeń, pies jest bardzo pogodny, tryska energią, uwielbia zabawy oraz jest niezwykle przyjacielsko nastawiony - nie tylko do człowieka. Pies kocha również... koty!

DZISIAJ GRZEJE: 1. Niemowlę raczkowało do labradora. Rodzice nie zdążyli zareagować, kamera nagrała wszystko 2. Kot spróbował lodów, reakcja rozkłada na łopatki. Wideo ma już ponad 3 miliony wyświetleń, płaczemy ze śmiechu

Historia Phoenixa daje nadzieję na to, że są ludzie dobrej woli. Jednak myśl o tym, co musiało spotkać zwierzaka wyciska łzy z oczu. Całe szczęście pies jest już bezpieczny i ma kochającą rodzinę, której swoje przywiązanie i miłość okazuje na każdym kroku.

Pamiętajcie - jeżeli jesteście świadkami przemocy wobec zwierząt, reagujcie. Zdarzenie możecie zgłosić na numer 112 albo do lokalnej organizacji pro zwierzęcej. Nie pozwólmy na krzywdę niewinnych stworzeń.

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:


Wyświetl ten post na Instagramie.

Life lately ❤️

Post udostępniony przez Phoenix (@phoenixthedawg)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Szczeniak z najpiękniejszymi oczami na świecie. Wygląda jak z bajki Disneya
  2. Suczka została porzucona przy drodze. Kiedy ratownicy przyjechali ją uratować, zamarli
  3. Ksiądz odprawiał Mszę, kiedy wbiegł pies. Zachowanie czworonoga rozkłada na łopatki
  4. Spacer z psem zamienił się w walkę o przetrwanie. Ogromny aligator porwał zwierzaka do wody
  5. Matka zostawiła dziecko z 45-kilogramowym buldogiem. Kiedy wróciła z imprezy, jej świat runął w gruzach
  6. Przemysław Saleta adoptował niepełnosprawnego buldoga. Ich zdjęcia chwytają za serce

Źródło: wprost.pl

Następny artykuł