Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Chory pies ma ostatnie życzenie. Chce zobaczyć swojego właściciela ostatni raz, zanim odejdzie
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 07.10.2019 15:45

Chory pies ma ostatnie życzenie. Chce zobaczyć swojego właściciela ostatni raz, zanim odejdzie

Pies
Screen z filmiku Youtube

Pies odczuwał, że jego ziemskie życie zbliża się ku końcowi. W związku z tym poprosił o ostatnią już przysługę. A wszystko uwiecznione zostało na nagraniu, które jakiś czasu temu pojawiło się w sieci. To, czego zażyczył sobie schorowany zwierzak, jest niewyobrażalne.

Uczuć, jakimi czworonogi obdarzają swoich właścicieli, zwykle nie da się opisać słowami. Oprócz miłości i odrobiny zainteresowania nie wymagają od nich niczego więcej. Nie bez przyczyny ostatnia prośba naszego psiego bohatera była ściśle związana z osobą, która kiedyś uratowała mu życie. Gdyby nie filmik naprawdę trudno byłoby w to uwierzyć.

Pies miał ostatnią prośbę

Zwierzak, który jest naszym dzisiejszym bohaterem od dłuższego czasu zmaga się z wieloma chorobami. Niestety los chciał, że w większości są to schorzenia nieuleczalne. W połączeniu z wiekiem psiaka sprawiają, że z dnia na dzień staje się on coraz słabszy i zupełnie traci chęci do życia.

Pies

Pies zmagał się z nieuleczalną chorobą.

Musicie wiedzieć, że zwierzak od dłuższego czasu przebywa w schronisku dla zwierząt. Jak wnioskować możemy, jakiś czasu temu uciekł z domu, do którego nigdy więcej nie udało mu się powrócić. Bez dwóch zdań choroba mu tego nie ułatwiała. Zwierzak w głębi serca przeczuwał, że jego dni na ziemi są już policzone. W związku z tym miał do wolontariuszy pewną, ostatnią już prośbę.

Czy psy wiedzą, że umierają?

Sądząc po zachowaniu naszego bohatera, odpowiedź brzmi: tak. Nie bez przyczyny psiak przed śmiercią prosił o to, aby po raz ostatni mógł spotkać się ze swoją byłą właścicielką. Odmawiał jedzenia, kontaktu wzrokowego i nie reagował na polecenia obecnej opiekunki. Wolontariusze i władze schroniska zrobili wszystko, co ich mocy, aby spełnić jego życzenie.

A efekty? No cóż. To musicie zobaczyć na własne oczy. Już teraz zdradzimy, że były łzy wzruszenia, szczere wyznania i ogromne uczucia.

ZOBACZ FILMIK:

ZOBACZ TEŻ:

  1. W pośpiechu wycofują skażone mięso. ZABIŁO już 5 osób!
  2. Panna młoda zdradziła męża na własnym weselu. Przyłapała ją teściowa
  3. Kotek kradnie skarpetki ze stópek dziecka. Potem ucieka z „łupem”
  4. Polski aktor miał żenić się aż 6 razy. Pod koniec życia związał się z młodszą prawie o 50 lat kobietą
  5. Zainstalował kamerę i wyszedł. Pies nie wiedział, że się nagrywa. Mężczyzna obejrzał miażdżące serce nagranie, już nigdy nie zostawi zwierzaka samego
  6. Dwa wielkie psy rzuciły się na 8-latkę i jej maleńką suczkę. Nagle zza dziecka wybiegł ogromny rottweiler
Powiązane