Swiatzwierzat.pl
pies w chmurach

twitter.com@LLedgeway ·

Ukochany pies zmarł. Kiedy kobieta spojrzała w niebo, nie mogła uwierzyć

1 Lipca 2020

Autor tekstu:

Jakub Pasek

Udostępnij:

Pies zmarł w wieku 14 lat po długiej walce z chorobą. Kobieta nie mogła pogodzić się ze śmiercią ukochanego pupila. Kilka godzin po tym, jak pupil odszedł, wydarzyło się jednak coś niezwykłego. Właścicielka dostrzegła w chmurach niesamowity kształt.

Pies został pożegnany przez rodzinę 20 czerwca, jednak już kilka godzin później przypomniał o sobie we wzruszający oraz dający nadzieję sposób. Sunny, bo tak nazywało się zwierzątko było rasy Parson Russell terrier, od 8 lat przebywała ze swoją rodziną, po tym jak została uratowana ze schroniska. Od dłuższego czasu miała zauważalne problemy ze zdrowiem.

Pies odszedł, jednak czy na zawsze?

Trzynaście miesięcy przed śmiercią pupila, rodzina psa dowiedziała się od weterynarza, że Sunny choruje na cukrzycę i zostało jej od 12 do 15 miesięcy życia. Przez ponad rok terapii insulinowej stan zwierzęcia wydawał się stabilny, problemy zaczęły się na tydzień przed tym jak psiak odszedł. Suczka często wymiotowała i miała problemy z chodzeniem do łazienki. Rodzina wraz z weterynarzami rozważała uśpienie psa, by ulżyć mu w cierpieniach. Jednak dzień przed jej śmiercią Sunny wydawała się wracać do siebie. Pies spał, co prawda, do 14:00, po przebudzeniu wydawał się jednak żywszy i weselszy, wykazywał nawet zainteresowanie chipsami, które jadł brat jego właścicielki. Jego stan wydawał się na tyle dobry, że weterynarze stwierdzili, że decyzja o uśpieniu zwierzaka była przedwczesna.

Mimo pozornej poprawy stanu zdrowia czworonóg, odszedł następnego ranka, otoczony opieką rodziny w swoim domu. Lucy Ledgeway, 19-letnia właścicielka Sunny powiedziała swojemu chłopakowi, że nie może pogodzić się z odejściem pupila i chciałaby zobaczyć jakiś znak, świadczący o tym, że jej ukochane zwierzę znajduje się w lepszym miejscu.

Znak w chmurach

Dwie godziny później kobieta wyszła do ogrodu i spojrzała w niebo. Dostrzegła chmury układające się w kształt mordki jej psa.

- Byłam w szoku, nie mogłam w to uwierzyć - skomentowała swoje odkrycie Ledgeway - Przez cały dzień czułam smutek, jednak kiedy tylko to zobaczyłam, zaczęłam się śmiać, chichotałam do siebie, poczułam się szczęśliwa. Sądzę, że to zdarzenie uczyniło żałobę łatwiejszą do zniesienia.

Gdy tylko Lucy zrobiła zdjęcie i wysłała je swoim rodzicom, postanowiła podzielić swoim szczęściem z internautami. Jej post zebrał ponad 100 tys. reakcji. Internauci dzieli się także swoimi historiami na temat znaków od zwierząt, które odeszły.

Źródło: today.com

Podobne artykuły

piwo dla psów

Psy

Pełne witamin piwo dla psów? Włosi twierdzą, że czworonogi je uwielbiają

Czytaj więcej >
pies w upał

Psy

Jak zdrowo i efektywnie schłodzić psa w czasie upałów? Ekspertka udziela genialnych porad

Czytaj więcej >
tragedia

Psy

Tragiczne zdarzenie na Wiśle, utonął ukochany psiak. Czy można było temu zapobiec?

Czytaj więcej >
pies na boisku

Psy

Nie tylko kibice szaleją. Pies przerywa ważny mecz, co na to piłkarze?

Czytaj więcej >
Policja

Psy

Szaleńczy pościg za piratem drogowym. Porzucił psa w aucie i rzucił się do pieszej ucieczki

Czytaj więcej >
Dexter

Psy

Wyprawił psu niezapomniany pogrzeb. Ale to list pożegnalny wywołał największe emocje

Czytaj więcej >