Swiatzwierzat.pl
Opiekunka wzięła kota na ręce

twitter/suupicy

Monitoring przyłapał opiekunkę w ośrodku dla zwierząt. Wszyscy oniemieli, gdy zobaczyli, co robiła z kotem

21 Września 2020

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Udostępnij:

Opiekunka do zwierząt została nagrana podczas dnia pracy w ośrodku dla bezpańskich psów i kotów. Monitoring placówki uchwycił zaskakujący moment, w którym kobieta wzięła kota na ręce, gdy nikogo innego nie było w pobliżu. Na re

Opiekunka do zwierząt nazywająca się Soy In pracuje w ośrodku pomagającym porzuconym i chorym zwierzętom Olde Towne Pet Resort w Virginii. Do jej obowiązków należało dbanie o potrzeby, zdrowie i dobre samopoczucie dziesiątek psów i kotów oraz zachowanie porządku w pomieszczeniach. Młoda kobieta podchodziła do swojej pracy bardzo profesjonalnie i zawsze robiła wszystko, aby jej podopiecznym niczego nie brakowało. Pewnego dnia została sama na zmianie. Nagranie uchwycone tamtego dnia zdumiało właściciela placówki, który przypadkowo natrafił na nie podczas sprawdzania kamer. 

Opiekunka uspokoiła kotka w przeuroczy sposób

Czasami można zapomnieć, że pomieszczenie, w którym przebywamy jest stale monitorowane i ktoś inny może mieć na nas oko. Soy In przydarzyła się właśnie taka sytuacja podczas dnia w pracy. Kobieta skierowała się do pomieszczenia, gdzie znajdowały się boksy dla kotów. Na rękach miała białą kotkę o imieniu Mr. Suzy, z którą bardzo się zżyła. Właśnie wtedy monitoring uchwycił uroczą chwilę.

Nagranie z kamery zostało zapostowane na Twitterze siostry opiekunki po tym, jak Soy In otrzymała ów wideo od menadżera. Widzimy na nim, że młoda kobieta przytula białego kotka do piersi i tuli go niczym niemowlę. W tle leci energiczna muzyka. Duet razem podskakuje do rytmu i daje się ponieść radosnej chwili. Co za przeurocza scena! Cały personel Olde Towne Pet Resort doskonale wie, że Mr. Suzy jest bardzo potulnym mruczkiem, który często domaga się pieszczot i uwagi pracowników ośrodka. Nic dziwnego, że Soy In nie potrafiła mu się oprzeć i wspólnie zatańczyli do piosenki lecącej z głośników. Ich widok jest niewyobrażalnie rozczulający!

- Mr. Suzy podszedł do mnie i chciał mnie przytulić. Od razu wzięłam go w swoje ramiona. Na tym się nie skończyło. Dałam ponieść się muzyce i zaczęliśmy tańczyć – opowiada Soy In - Kocham swoją pracę i uwielbiam te zwierzaki. Robię wszystko, aby czuły się tutaj komfortowo. – dodała kobieta.

Właśnie takich ludzi o wielkich sercach potrzeba do wykonywania pracy opiekuna dla zwierząt. W rękach Soy In każde zwierzę w mig zamieni się w najszczęśliwszego pupila pod słońcem!


Podobne artykuły

Koty

Przeprowadzono badanie nad zachowaniem domowych pupili. Wyniki budzą kontrowersje

Czytaj więcej >

Koty

USA: ogień strawił dom, zwierzęta nie miały gdzie uciec. Pożar zebrał tragiczne żniwo

Czytaj więcej >
kot speszony

Koty

Właścicielka niegrzecznego kota stała się sławna po tym, jak znalazła zaskakujące rozwiązanie problemu

Czytaj więcej >

Koty

Kamera uchwyciła przezabawną scenę zazdrości. Mruczek nie pozwala kobiecie zawołać drugiego kota

Czytaj więcej >
facebook/TOZ Opole

Koty

Właścicielka pseudohodowli przetrzymywała ponad 50 kotów. W końcu zostały interwencyjnie odebrane

Czytaj więcej >
OSP

Koty

Strażacy są u niej co miesiąc. Niezwykły problem mieszkanki Piątnicy

Czytaj więcej >