Opiekunka wzięła kota na ręce
Źródło: twitter/suupicy

Monitoring przyłapał opiekunkę w ośrodku dla zwierząt. Wszyscy oniemieli, gdy zobaczyli, co robiła z kotem

21 Września 2020

Opiekunka do zwierząt została nagrana podczas dnia pracy w ośrodku dla bezpańskich psów i kotów. Monitoring placówki uchwycił zaskakujący moment, w którym kobieta wzięła kota na ręce, gdy nikogo innego nie było w pobliżu. Na reakcję nie trzeba było długo czekać, wkrótce potem menadżer ośrodka obejrzał fragment wideo i wysłał go kobiecie. Nagranie błyskawicznie trafiło do sieci i zainteresowało tysiące osób.

Opiekunka do zwierząt nazywająca się Soy In pracuje w ośrodku pomagającym porzuconym i chorym zwierzętom Olde Towne Pet Resort w Virginii. Do jej obowiązków należało dbanie o potrzeby, zdrowie i dobre samopoczucie dziesiątek psów i kotów oraz zachowanie porządku w pomieszczeniach. Młoda kobieta podchodziła do swojej pracy bardzo profesjonalnie i zawsze robiła wszystko, aby jej podopiecznym niczego nie brakowało. Pewnego dnia została sama na zmianie. Nagranie uchwycone tamtego dnia zdumiało właściciela placówki, który przypadkowo natrafił na nie podczas sprawdzania kamer.

Niemowlę okropnie płakało. Maltańczyk wpadł na zdumiewający sposób, jak sprawić by przestałoNiemowlę okropnie płakało. Maltańczyk wpadł na zdumiewający sposób, jak sprawić by przestałoCzytaj dalej

Opiekunka uspokoiła kotka w przeuroczy sposób

Czasami można zapomnieć, że pomieszczenie, w którym przebywamy jest stale monitorowane i ktoś inny może mieć na nas oko. Soy In przydarzyła się właśnie taka sytuacja podczas dnia w pracy. Kobieta skierowała się do pomieszczenia, gdzie znajdowały się boksy dla kotów. Na rękach miała białą kotkę o imieniu Mr. Suzy, z którą bardzo się zżyła. Właśnie wtedy monitoring uchwycił uroczą chwilę.

DZISIAJ GRZEJE:1. Kobieta zatańczyła przed zbiornikiem z delfinami. Wybuchła śmiechem, gdy zobaczyła reakcję publiczności
2. Rodzice zainstalowali kamerkę w pokoju syna. Gdy włączyli nagranie, zaniemówili widząc, co w nocy robi dziecko
3. "Piątka dla zwierząt" wprowadzi nowe świadczenia. Niektóre czworonogi dostaną emeryturę, ile wyniesie?

Nagranie z kamery zostało zapostowane na Twitterze siostry opiekunki po tym, jak Soy In otrzymała ów wideo od menadżera. Widzimy na nim, że młoda kobieta przytula białego kotka do piersi i tuli go niczym niemowlę. W tle leci energiczna muzyka. Duet razem podskakuje do rytmu i daje się ponieść radosnej chwili. Co za przeurocza scena! Cały personel Olde Towne Pet Resort doskonale wie, że Mr. Suzy jest bardzo potulnym mruczkiem, który często domaga się pieszczot i uwagi pracowników ośrodka. Nic dziwnego, że Soy In nie potrafiła mu się oprzeć i wspólnie zatańczyli do piosenki lecącej z głośników. Ich widok jest niewyobrażalnie rozczulający!

- Mr. Suzy podszedł do mnie i chciał mnie przytulić. Od razu wzięłam go w swoje ramiona. Na tym się nie skończyło. Dałam ponieść się muzyce i zaczęliśmy tańczyć – opowiada Soy In - Kocham swoją pracę i uwielbiam te zwierzaki. Robię wszystko, aby czuły się tutaj komfortowo. – dodała kobieta.

Właśnie takich ludzi o wielkich sercach potrzeba do wykonywania pracy opiekuna dla zwierząt. W rękach Soy In każde zwierzę w mig zamieni się w najszczęśliwszego pupila pod słońcem!

ZOBACZ NAGRANIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Za 5-złotówkę możesz dostać 1,5 tysiąca złotych. Od razu zacznij przeglądać szuflady
  2. Kot z ludzką twarzą. Kobieta pokazała zdjęcie swojego pupila, ludzie są poruszeni
  3. Nagrała najbardziej zadowolonego lisa na świecie. Zachowuje się zupełnie jak pies
  4. Jego pies wciąż uciekał z podwórka. Mężczyzna wybudował płot, niestety nie przemyślał jednego
  5. Kociak pochwalił się obłędnymi umiejętnościami kulinarnymi. Kto nie chciałby mieć go w kuchni?
  6. Jest decyzja rządu. Już za kilka dni zaczną obowiązywać nowe zasady. Podróżni będą zaskoczeni

źródło: kochamyzwierzaki.pl

Następny artykuł