Kot nie potrafił opanować smutku
Źródło: youtube/ The Paw

Zobaczył na telefonie twarz zmarłego opiekuna i nie wytrzymał. Reakcja zwierzaka łamie serce

27 Września 2020

Opiekun rudo-białego kociaka odszedł z tego świata, pozostawiając ukochanego pupila samego. Zwierzę nie mogło się pozbierać po traumatycznym zdarzeniu i cały czas tęskniło za jego obecnością. Nowi opiekunowie postanowili sprawdzić, jak zachowa się mruczek po zobaczeniu twarzy zmarłego właściciela na nagraniu. Czy uda mu się go rozpoznać? Reakcja zwierzęcia mówi wszystko. Aż chce się płakać.

Koty czy psy to istoty, które nie potrafią odczuwać uczuć wyższych, a tym bardziej kochać swoich właścicieli - z pewnością spotkaliście się w życiu z takim stwierdzeniem. Wiele osób, którym nie dane było stworzenie głębokiej więzi ze zwierzętami domowymi powiela ten krzywdzący stereotyp i neguje opinie tych, którzy wierzą, że ich podopieczni żywią do nich ciepłe uczucia. Czy już nie pora, aby ostatecznie udowodnić, że czworonogi naprawdę przywiązują się do opiekunów i gdy Ci odejdą, odczuwają taki sam smutek, co ludzie? Jeśli wciąż potrzebujesz żywego przykładu to prezentujemy przed Tobą niezbity dowód.

Szczeniaczek urodził się z uroczymi wąsami na pyszczku. Maleńka suczka wygląda jak prawdziwy dżentelmenSzczeniaczek urodził się z uroczymi wąsami na pyszczku. Maleńka suczka wygląda jak prawdziwy dżentelmenCzytaj dalej

Kot zobaczył zmarłego właściciela na ekranie

Każdy, kto sądzi, że zwierzęta nie są zdolne do miłości powinien obejrzeć poniższe nagranie. Widzimy na nim, że biało-rudy kocurek siedzi na kanapie i z żywym zainteresowaniem wpatruje się w ekran telefonu. Wyświetla się na nim wideo z udziałem jego właściciela, który przedwcześnie go opuścił. Od razu można zauważyć, że zwierzę nie jest w stanie odwrócić wzroku od telefonu. Przez cały czas śledzi każdy ruch osób, które pojawiają się na ekranie. Jednakże, dopiero to, co wydarzyło się w połowie wideo sprawiło, że łzy same napływają do oczu.

W pewnej chwili kociak zniża łebek do telefonu i zaczyna się o niego ocierać. Wydaje się, że w ten sposób pupil próbuje zasygnalizować, że chciałby by jego zmarły właściciel pogładził go po głowie, tak jak zapewne robił to za życie. Pod koniec wideo czworonóg zwija się w kulkę i ze zbolałym wyrazem pyszczka opiera główkę o ekran telefonu. Właśnie ta scena potrafi złamać serce.

DZISIAJ GRZEJE:1. Border collie zaryzykował życiem dla 10-latka. Bez wahania stanął do walki z niebezpiecznym drapieżnikiem
2. Pies zauważył, jak kilkuletnia dziewczynka zbliża się do wody. Jego reakcja jest bezcenna, wszystko się nagrało
3. Policja aresztowała eko-aktywistów. Włamali się do ubojni świń w ważnym celu, teraz grożą im zarzuty

Widzowie filmiku nie kryli wzruszenia

Pod popularnym wideo pojawiły się rozmaite komentarze miłośników i właścicieli zwierząt, świadczące o tym, że widok zrozpaczonego kotka poruszył ich serca. Większość internautów zareagowała jednomyślnie. "A niektórzy nadal uparcie będą twierdzić, że koty nie mają żadnych uczuć. To bzdura! Sama mam kota, a on pokazuje mi miłość każdego dnia. Kota trzeba umieć rozumieć, a niestety nie każdy to potrafi”, „po obejrzeniu tego filmiku łzy same pociekły mi po policzkach. Mimo że minęło już parę lat od śmierci właściciela, to widać, że ten biedak nadal bardzo cierpi. Musiał być bardzo blisko ze swoim właścicielem” - to tylko niektóre z wpisów, które znalazły się pod poruszającym wideo z udziałem biało-rudego kociaka.

Wideo dokumentujące reakcję zasmuconego zwierzaka udowadnia, że nasi pupile naprawdę odczuwają emocje i przywiązanie do właścicieli. Wystarczy zrozumieć, że mają własny, unikatowy sposób na okazywanie uczuć, który różni się od tego, którym posługują się ludzie.

ZOBACZ WIDEO:

Policja aresztowała eko-aktywistów. Włamali się do ubojni świń w ważnym celu, teraz grożą im zarzutyPolicja aresztowała eko-aktywistów. Włamali się do ubojni świń w ważnym celu, teraz grożą im zarzutyCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pola Raksa gwiazdą “Czterej pancerni i pies”. Tak dzisiaj wygląda gwiazda serialu
  2. Wychudzona suczka została znaleziona na śmietniku. Zdjęcia po kilku tygodniach zapierają dech
  3. Zagrała dla kociaka koncert na skrzypcach. Reakcja mruczka stała się hitem, jest wideo
  4. Kotka jest wyjątkowa nie tylko przez swoje oczy. Wystarczy spojrzeć na jej łapki
  5. Nie mieli pojęcia, dlaczego jedzenie samo znika z lodówki. Gdy nakryli złodzieja, o mało nie padli z wrażenia
  6. Olbrzymi pożar na południu Polski. Walczy ponad setka strażaków. Turyści chętnie odwiedzają okolicę

źródło: kochamyzwierzaki.pl

Następny artykuł