Natalia Siwiec i jej córka Mia
Źródło: instagram.com/nataliasiwiec.official

Mała córka Natalii Siwiec płacze i złości się na Instagramie. Chodzi o śmierć zwierzątka

4 Stycznia 2021

Mała Mia jest niekwestionowaną gwiazdą profilu mamy. Natalia Siwiec codziennie publikuje nagrania z ich życia i pokazuje, jak jej córka przeżywa wzloty i upadki. Tym razem nagrała napad gniewu i smutku 3-latki, gdy dowiedziała się o śmierci myszy złapanej w pułapkę.

Natalia Siwiec relacjonuje swoje życie na Instagramie, a ostatnio gwiazda profilu jest 3-letnia Mia, nagrywana w codziennych sytuacjach. Wczoraj sławnej mamie udało się nagrać moment, w którym dziewczynka dowiaduje się o śmierci myszy. Bardzo jej się to nie spodobało, o czym bardzo wyraźnie dała znać.

Córka Natalii Siwiec złości się na Instagramie

Śmierć nie jest łatwym tematem nawet dla dorosłych, a co dopiero dla dzieci, które jeszcze nie rozumieją, o co dokładnie chodzi. Nic więc dziwnego, że Mia na wieść o martwej, złapanej w pułapkę myszy wpada w złość, pomieszaną ze smutkiem.

Na nagraniu opublikowanym na InstaStories, słyszymy, jak Natalia Siwiec tłumaczy córce, że mysz wpadła w pułapkę. Gdy 3-latka pyta, czy zwierzę jest w niebie, gwiazda odpowiada twierdząco, co bardzo wzburzyło dziewczynkę.

- Nie chcę, żebyś ją widziała - mówi gwiazda Instagrama zmartwionej córce.

- Dlaczego nie chcesz?

- Bo się przykleiła do takiej pułapki, mieliśmy ją odkleić, ale widocznie się przykleiła, jak nas nie było i nie zdążyliśmy jej odkleić...

- A kto to ją przykleił?

- Sama się przykleiła, bo to była taka pułapka, żeby ją złapać- wyjaśniła delikatnie mama.

Niespokojny labrador wbiega do pokoju rodziców w środku nocy. Próbuje ich ostrzec, zanim będzie za późnoNiespokojny labrador wbiega do pokoju rodziców w środku nocy. Próbuje ich ostrzec, zanim będzie za późnoCzytaj dalej

Mia ma serce do zwierząt

W tym momencie Mia bardzo się zdenerwowała i było widać, że wcale nie podoba jej się taka odpowiedź. Wieść o śmierci małej myszy widocznie bardzo ją wzburzyła.

- Nie można łapać myszów małych! Mogą mieszkać z nami i nie może nikt zabijać, nie można! - krzyczy gniewnie 3-latka ze łzami w oczach.

Dziewczynka nie pierwszy raz została uchwycona w podobnej sytuacji. Jakiś czas temu zmarł ukochany piesek rodziny, Gucio. Wtedy również 3-latka była zrozpaczona, że nie spotka się już z pieskiem i smutna mówiła mamie, że bardzo za nim tęskni.

Warto od małego oswajać dziecko z pojęciem śmierci zwierzaków, by nie cierpiało niepotrzebnie, gdy ten przykry moment w końcu nastanie. Dzieci mają w sobie olbrzymie pokłady empatii, niedziwne więc, że mogą przyjmować podobne wiadomości emocjonalnie. Widać, że mała Mia ma dla zwierząt wielkie serce, nic więc dziwnego, że tak ostro zareagowała na wieść o śmierci myszy złapanej w pułapkę.

Zobacz zdjęcie:

Artykuły polecane przez redakcję Świata Zwierząt:

źródło: pudelek.pl

Następny artykuł