Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Natalia Kukulska błaga o pomoc, sytuacja jest dramatyczna: ”Pukam do waszych serc”. Liczy się każda złotówka
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 12.12.2020 16:43

Natalia Kukulska błaga o pomoc, sytuacja jest dramatyczna: ”Pukam do waszych serc”. Liczy się każda złotówka

Natalia Kukulska
fot.Instagram @natalia.kukulska

Od 15 listopada do 31 grudnia 2020 roku portale Interia, Ratujemy Zwierzaki oraz Fundacja „Psi Los” organizują VII ogólnopolską zbiórkę karmy na rzecz bezdomnych i potrzebujących zwierząt. Natalia Kukulska w tym roku postanowiła wesprzeć akcję, którą nazwano „Burek sam nie poprosi o pomoc”.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Dla kogo liczy się każda złotówka, o którą prosi Natalia Kukulska
  • Jaką akcję wsparła w tym roku znana piosenkarka
  • W jaki sposób można pomóc potrzebującym

Pukam do waszych serc z prośbą o pamiętanie o tych, którzy o pomoc sami nie poproszą — powiedziała Natalia Kukulska na filmiku przygotowanym dla Interii.

Natalia Kukulska prosi o pomoc dla „zwykłych Burków”

Pomimo tego, że coraz więcej osób decyduje się na adopcję psa ze schroniska, nadal wiele czworonogów oczekuje na swój dom. W przytułkach dla zwierząt znajdziemy mnóstwo psów i kotów, które przeszły w życiu ciężkie chwile — są schorowane, stare, były maltretowane, bite lub po prostu zostały porzucone przez poprzednich właścicieli.

Dlatego właśnie Natalia Kukulska zaapelowała o wsparcie akcji Interii i Fundacji „Psi Los”. W zbiórce biorą udział ponad czterdzieści schronisk, przytulisk oraz fundacji.

Bardzo was chciałam poprosić o wsparcie akcji, która nazywa się „Burek sam nie poprosi o pomoc”. […] dzięki tej akcji docieramy aż do 41 schronisk i przytulisk, w których zwierzęta czekają na naszą pomoc, na wypełnienie miski. Każda złotówka się liczy, a teraz coraz zimniej […] — powiedziała na materiale Interii.

Na tym samym filmiku dodała, że teraz coraz trudniej o taką pomoc w momencie, kiedy pandemia koronawirusa sprawia, że mamy na głowie zupełnie inne zmartwienia i problemy. Zaznaczyła, że jest to zupełnie zrozumiałe.

W tym momencie na nagraniu słychać jak pies piosenkarki zaczął poszczekiwać, jakby chciał w ten sposób potwierdzić wszystkie słowa wokalistki.

Natalia Kukulska apeluje. Jak można pomóc?

Jeśli chcemy wesprzeć bezdomne zwierzaki, które czekają na ciepłe koce lub pełne miski, wystarczy, że wpłacimy symboliczną złotówkę. Dzięki temu pomożemy im przetrwać zimę.

  • Psi Los Fundacja im. Joanny Krupińskiej
  • Nr rachunku bankowego: 56 1750 0012 0000 0000 4083 7744
  • W tytule przelewu określ nazwę miejsca, które chcesz wesprzeć!

Listę miejsc, biorących udział w akcji można znaleźć na stronie Interii (>tutaj<). Można również kupić też wirtualną porcję karmy. Wystarczy wysłać SMS-a o treści BUREK pod numer 75480.

W ten sposób kilka chrupek z pewnością wyląduje w misce pewnego potrzebującego czworonoga. W odpowiedzi otrzymasz link do pobrania oryginalnej, pamiątkowej grafiki. Koszt wysłania jednej wiadomości wynosi 5 zł (netto), czyli 6,15 zł (brutto).

Więcej informacji znajdziesz na oficjalnej stronie akcji pod tym adresem (>tutaj<). Patronem akcji jest portal Ratujemy zwierzaki.

Zobacz zdjęcie:

Natalia Kukulska

Natalia Kukulska prosi o pomoc.

Natalia Kukulska

Piosenkarka wsparła akcję dla bezdomnych zwierząt.

Natalia Kukulska

Każda z nas może pomóc, wystarczy bardzo niewiele.

Zobacz także na naszych serwisach:

Źródło: kobieta.interia.pl