Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Mieszkanka Wrocławia weszła do łazienki. Chwilę później przeżyła prawdziwy koszmar. Ciężko się pozbierać
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 07.11.2021 21:55

Mieszkanka Wrocławia weszła do łazienki. Chwilę później przeżyła prawdziwy koszmar. Ciężko się pozbierać

Herbata
fot. jarmoluk/pixabay.com

Pewna Wrocławianka przeżyła wczoraj prawdziwy szok, kiedy weszła do własnej łazienki. Zobaczyła tam coś, czego spodziewała się najmniej – na jednej z półek siedział prawdziwy, żywy wąż.

Mieszkanka Wrocławia szybko wezwała odpowiednie służby, które pomogły jej w kryzysowej sytuacji. Zwierzę okazało się wężem mlecznym. Skąd gad wziął się w jej łazience?

Wąż w łazience mieszkanki Wrocławia

Sytuacja miała miejsce w jednym z mieszkań na Wybrzeżu Wyspiańskiego, w nocy z czwartku na piątek. Wąż mleczny został odebrany przez odpowiednie służby. Zaopiekował się nim wrocławski oddział TOZ-u i gad trafił pod opiekę schroniska dla zwierząt.

Na szczęście wąż mleczny nie jest gatunkiem jadowitym ani agresywnym. Kiedy schronisko opublikowało na Facebooku ogłoszenie o odnalezieniu zwierzęcia, szybko znalazł się jego właściciel.

Okazało się, że sprytny wąż uciekł przez przypadkowo niedomknięte terrarium. Zagadką pozostaje, jak udało mu się przedostać do łazienki sąsiadów.

Zdjęcie małego uciekiniera możecie obejrzeć poniżej:

Źródło: TVN24

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Britney Spears cała jak we krwi. Makabryczne zdjęcia trafiły do sieci
  2. Smutne wieści, fani „M jak miłość” przeżyją wstrząs. Bohaterowie serialu odejdą na zawsze
  3. Kontrowersyjne wydanie „Wiadomości” na TVP po marszu dla Izy