Michał Wiśniewski
Źródło: TRICOLORS/East News

Michał Wiśniewski nawet dla psa wybrał niespotykane imię. Wybór może zdziwić

19 Listopada 2020

Michał Wiśniewski znany jest ze swojego ekscentrycznego sposobu bycia. Fanów zadziwiał nietypowymi kreacjami, emocjonalnymi wystąpieniami, a nawet doborem imion swoich dzieci. Gdy do jego rodziny dołączył młody golden retriever, z zapartym tchem czekaliśmy na to, jak zostanie nazwany.

Michał Wiśniewski po raz kolejny zaskoczył swoich wielbicieli. Mężczyzna, który wielokrotnie pokazał, że lubi wyszukane imiona o zagranicznym brzmieniu lub pisowni, sięgnął po bardziej tradycyjne słowo. Kreatywny piosenkarz użył go jednak w specyficzny sposób. 7-miesięczna suczka o złotawej sierści nosi imię... Ugryź. Wbrew temu co może ono sugerować, jest łagodną i świetnie wychowaną damą.

Samotny owczarek niemiecki odwiedził komisariat. Przyszedł zgłosić własne zaginięcieSamotny owczarek niemiecki odwiedził komisariat. Przyszedł zgłosić własne zaginięcieCzytaj dalej

Michał Wiśniewski lubi obco brzmiące imiona

Wiedząc jakie imiona gwiazdor nadawał swoim dzieciom, wszyscy spodziewali się czegoś nieco innego. Trudno jednak oczekiwać, by Wiśniewski stosował te same zasady przy wyborze imienia dla czworonoga, co swojego potomka.

Nastoletnie dzieci artysty uwielbiają jego nowego pupila. 18-latni Xavier, 17-letnia Fabienne, 13-letnia Etiennette i 12-letnia Vivienne często pojawiają się z nim na wspólnych fotografiach. Dwójka najstarszych z nich pochodzi z małżeństwa z Mandaryną, matką kolejnej dwójki jest Anna Świątczak.

Ostatnio w mediach pojawiła się informacja na temat kolejnego potomka Wiśniewskiego. Jego żona Pola jest obecnie w ciąży. Piosenkarz postanowił nadać dziecku imię Falco Amadeus, na cześć austriackiego muzyka, który najbardziej znany jest z piosenki "Rock me Amadeus". Z Falco, w rodzinie Wiśniewskiego będzie łącznie 9 pociech. Jego obecna partnerka ma ich już czwórkę.

Wybierając imię dla psa Michał Wiśniewski, prawdopodobnie zastosował się do rekomendacji behawiorystów i miłośników tych zwierząt. Zalecają oni, by było ono dość krótkie, dźwięczne i zawierało głoskę "r".

Zaleca się także, by składało się ono z maksymalnie dwóch sylab, lub posiadało zdrobnienie spełniające to kryterium. Oczywiście nie musimy ograniczać się jedynie do takich imion, jednak psy łatwiej się do nich przyzwyczajają.

Jego wybór może jednak prowadzić do zabawnych sytuacji na spacerach, gdy mijając jakiegoś człowieka, spróbuje przywołać swojego czworonoga. Na szczęście większość osób wie, że golden retrievera nie należy się bać.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Wiemy, jak czuje się szczeniak, który konał na środku drogi. Niestety, 200 metrów dalej rozegrała się kolejna tragedia
2. Ma 82 lata i trafiła do Księgi Rekordów Guinnessa. Zachwyca ludzi na całym świecie, jest wideo
3. Golden retriever jest geniuszem zbrodni. Oszukał swojego pana i zatuszował dowody

Michał Wiśniewski postawił na golden retrievera

To rasa słynąca z przyjaznego usposobienia i otwartości wobec ludzi. Złotowłose czworonogi po prostu uwielbiają spędzać czas w towarzystwie bliskich, jak i poznawać nowych przyjaciół.

Nic więc dziwnego, że Michał Wiśniewski postawił właśnie na tę rasę. Na dodatek golden retrievery uważane są za doskonałe zwierzaki dla rodzin z małymi dziećmi. Falco Amadeus z pewnością świetnie dogada się z pupilem ojca.

Piosenkarz na swoim Instagramie często udostępnia zajęcia z psem i nagrania ze wspólnych spacerów i zabaw. Poniżej znajdziecie jedno z nich.

ZOBACZ WIDEO:

Husky Husky "rozmawia" z małą dziewczynką. Cała konwersacja się nagrała, płaczemy ze śmiechuCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjami
  2. Rząd wyda ponad 125 mln złotych na jedną firmę. Wszystko przez zakaz lotów
  3. Tak żyje Świerzyński. Własna stadnina, dorożki na każdą okazję i wielki jacht. Wypożyczenie bryczki do ślubu kosztuje krocie
  4. Roczna dziewczynka przytula się do gigantycznego bernardyna. Reakcja psa bezcenna
  5. Samotny owczarek niemiecki odwiedził komisariat. Przyszedł zgłosić własne zaginięcie
  6. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  7. Bill Gates nie zamierzał dłużej milczeć. Powiedział, co może zdarzyć się już za kilka miesięcy

źródło: O2.pl

Następny artykuł