Swiatzwierzat.pl
Michał Wiśniewski

TRICOLORS/East News

Michał Wiśniewski nawet dla psa wybrał niespotykane imię. Wybór może zdziwić

19 Listopada 2020

Autor tekstu:

Jakub Pasek

Udostępnij:

Michał Wiśniewski znany jest ze swojego ekscentrycznego sposobu bycia. Fanów zadziwiał nietypowymi kreacjami, emocjonalnymi wystąpieniami, a nawet doborem imion swoich dzieci. Gdy do jego rodziny dołączył młody golden retriever, z zapartym tchem cz

Michał Wiśniewski po raz kolejny zaskoczył swoich wielbicieli. Mężczyzna, który wielokrotnie pokazał, że lubi wyszukane imiona o zagranicznym brzmieniu lub pisowni, sięgnął po bardziej tradycyjne słowo. Kreatywny piosenkarz użył go jednak w specyficzny sposób. 7-miesięczna suczka o złotawej sierści nosi imię... Ugryź. Wbrew temu co może ono sugerować, jest łagodną i świetnie wychowaną damą.

Michał Wiśniewski lubi obco brzmiące imiona

Wiedząc jakie imiona gwiazdor nadawał swoim dzieciom, wszyscy spodziewali się czegoś nieco innego. Trudno jednak oczekiwać, by Wiśniewski stosował te same zasady przy wyborze imienia dla czworonoga, co swojego potomka.

Nastoletnie dzieci artysty uwielbiają jego nowego pupila. 18-latni Xavier, 17-letnia Fabienne, 13-letnia Etiennette i 12-letnia Vivienne często pojawiają się z nim na wspólnych fotografiach. Dwójka najstarszych z nich pochodzi z małżeństwa z Mandaryną, matką kolejnej dwójki jest Anna Świątczak. 

Ostatnio w mediach pojawiła się informacja na temat kolejnego potomka Wiśniewskiego. Jego żona Pola jest obecnie w ciąży. Piosenkarz postanowił nadać dziecku imię Falco Amadeus, na cześć austriackiego muzyka, który najbardziej znany jest z piosenki "Rock me Amadeus". Z Falco, w rodzinie Wiśniewskiego będzie łącznie 9 pociech. Jego obecna partnerka ma ich już czwórkę.

Wybierając imię dla psa Michał Wiśniewski, prawdopodobnie zastosował się do rekomendacji behawiorystów i miłośników tych zwierząt. Zalecają oni, by było ono dość krótkie, dźwięczne i zawierało głoskę "r".

Zaleca się także, by składało się ono z maksymalnie dwóch sylab, lub posiadało zdrobnienie spełniające to kryterium. Oczywiście nie musimy ograniczać się jedynie do takich imion, jednak psy łatwiej się do nich przyzwyczajają.

Jego wybór może jednak prowadzić do zabawnych sytuacji na spacerach, gdy mijając jakiegoś człowieka, spróbuje przywołać swojego czworonoga. Na szczęście większość osób wie, że golden retrievera nie należy się bać.

Michał Wiśniewski postawił na golden retrievera

To rasa słynąca z przyjaznego usposobienia i otwartości wobec ludzi. Złotowłose czworonogi po prostu uwielbiają spędzać czas w towarzystwie bliskich, jak i poznawać nowych przyjaciół.

Nic więc dziwnego, że Michał Wiśniewski postawił właśnie na tę rasę. Na dodatek golden retrievery uważane są za doskonałe zwierzaki dla rodzin z małymi dziećmi. Falco Amadeus z pewnością świetnie dogada się z pupilem ojca.

Piosenkarz na swoim Instagramie często udostępnia zajęcia z psem i nagrania ze wspólnych spacerów i zabaw. Poniżej znajdziecie jedno z nich. 

źródło: O2.pl

Podobne artykuły

IG/aleksandra_szwed

Gwiazdy i ich zwierzęta

Bulterier położył się na brzuchu Oli Szwed. Tak aktorka ogłosiła radosną nowinę

Czytaj więcej >
FB/EMILIA KOROLCZUK

Gwiazdy i ich zwierzęta

Emilia z "Rolnicy. Podlasie" pochwaliła się nowym źrebakiem. Dostał nietypowe imię

Czytaj więcej >
Karolina Korwin-Piotrowska

Gwiazdy i ich zwierzęta

Karolina Korwin Piotrowska krytykuje zachowanie celebrytów. Chodzi o modę na psie hybrydy

Czytaj więcej >
Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk

Gwiazdy i ich zwierzęta

Artur Szpilka ma powody do radości. Na świat przyszły szczeniaki Pumby

Czytaj więcej >
adam wiejak

Gwiazdy i ich zwierzęta

Adam Wiejak znalazł bezpańskiego psa w Wigilię. Możliwe, że ktoś go porzucił przy drodze

Czytaj więcej >
marta kaczynska

Gwiazdy i ich zwierzęta

Wielka radość w domu Marty Kaczyńskiej. Córka z nagrodami w zawodach jeździeckich. "Bardzo dobre zakończenie roku 2020"

Czytaj więcej >