Swiatzwierzat.pl
Wiśniewski Michał

Instagram/m_wisniewski1972

Michał Wiśniewski w obiektywie żony jak mafiozo. Fani zachwyceni maltańczykiem u boku

9 Grudnia 2020

Autor tekstu:

Ewa Nalepa

Udostępnij:

Michał Wiśniewski poruszył ostatnio świat Internetu poprzez zdjęcie udostępnionego na jego Instagramie. Wygląda na nim jak prawdziwy mafiozo, a zabójczy efekt podkreśla towarzyszący mu maltańczyk. Zdjęcie zrobiła jego ukochana, piąta żona.

Michał Wiśniewski wkrótce po raz kolejny zostanie ojcem! Lider "Ich Troje" niedawno znów stanął na ślubnym kobiercu, ale jego nowy związek nie jest medialny. Wokalista powiedział "tak" Poli, która w żaden sposób nie jest związana z show-biznesem. O kobiecie wiadomo jedynie, że podobnie jak Michał ma czwórkę dzieci. 

Okazuje się, że Pola Wiśniewska ma również dobre oko do robienia zdjęć. Żona Wiśniewskiego swoją twórczością dzieli się na Instagramie, a niektóre jej zdjęcia można również kupić przez jej stronę. I tak za portret Michała Wiśniewskiego należy zapłacić 600 zł! Artystka zdjęcia architektury wyceniła nieco taniej, bo 400 zł. 

Groźny mafiozo

Jeszcze wczoraj, tj 8 grudnia, żona Michała Wiśniewskiego zrobiła swojemu mężowi kolejne, świetne zdjęcie. O ile wszyscy wiemy o jego krwistoczerwonych włosach, o tyle w połączeniu z grubym, złotym łańcuchem na szyi, papierosem w zębach i groźnym spojrzeniem wygląda naprawdę jak niebezpieczny gość.

Dzieła dopełnia jednak pewien istotny szczegół, bez którego zdjęcie nie byłoby już takie epickie. Jest to pies piosenkarza, biały maltańczyk. W jego towarzystwie Wiśniewski wygląda już nie tylko jak niebezpieczny gość, z którym lepiej nie zadzierać, ale nawet jak groźny mafiozo!

Wiśniewski doskonale zdaje sobie sprawę z efektu, jaki uzyskał dzięki maltańczykowi. By podkręcić atmosferę, Michał do zdjęcia wrzucił cytaty Tony'ego Soprano. Wszyscy spekulują, że jestem w mafii. To stereotyp i jest on obraźliwy - tak brzmi jeden z nich.

Aż strach do takiego podejść, można by pomyśleć, patrząc na to zdjęcie z Instagrama. A jeszcze większe nieszczęście, gdyby właśnie taki Wiśniewski nagle stanął z nami oko w oko. Na szczęście jednak możemy czuć się chociaż trochę spokojnie - przynajmniej pies mafioza, maltańczyk, nie stanowi zbyt wielkiego zagrożenia. Chociaż, kto wie?

Szał w Internecie

Opublikowane jeszcze wczoraj na Instagramie zdjęcie Michała Wiśniewskiego budzi wśród internautów podziw, grozę i uśmiech na twarzach. Liczni komentujący tak opisują to budzące emocje zdjęcie:

- Pies pasuje idealnie... no i ten łańcuch, klasa! - pisze jeden z nich.

- Pies na pewno jest z mafii! - dodał ktoś inny. W istocie pies wygląda, jakby widział już wiele niebezpiecznych scen z życia typowego mafiozy. Michał Wiśniewski od zawsze kochał psy i miał z nimi do czynienia niemało, możecie o tym poczytać tutaj.

- A piękny Maltańczyk ukoi wszystkie troski - przypomniała kolejna osoba, dlaczego prawdziwi mafiozi mają swoje ulubione zwierzaki.

- Życie jest brutalne... Są wzloty i upadki, ale trzeba żyć dalej, dawać szczęście innym... wiem co czujesz, pracuję w takim miejscu, gdzie ty byłeś - internauta podsumowuje historię zdjęcia naszego groźnego mafiozy, Michała Wiśniewskiego.

Zobacz zdjęcie:

źródło: Instagram/m_wisniewski197s

Podobne artykuły

IG/aleksandra_szwed

Gwiazdy i ich zwierzęta

Bulterier położył się na brzuchu Oli Szwed. Tak aktorka ogłosiła radosną nowinę

Czytaj więcej >
FB/EMILIA KOROLCZUK

Gwiazdy i ich zwierzęta

Emilia z "Rolnicy. Podlasie" pochwaliła się nowym źrebakiem. Dostał nietypowe imię

Czytaj więcej >
Karolina Korwin-Piotrowska

Gwiazdy i ich zwierzęta

Karolina Korwin Piotrowska krytykuje zachowanie celebrytów. Chodzi o modę na psie hybrydy

Czytaj więcej >
Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk

Gwiazdy i ich zwierzęta

Artur Szpilka ma powody do radości. Na świat przyszły szczeniaki Pumby

Czytaj więcej >
adam wiejak

Gwiazdy i ich zwierzęta

Adam Wiejak znalazł bezpańskiego psa w Wigilię. Możliwe, że ktoś go porzucił przy drodze

Czytaj więcej >
marta kaczynska

Gwiazdy i ich zwierzęta

Wielka radość w domu Marty Kaczyńskiej. Córka z nagrodami w zawodach jeździeckich. "Bardzo dobre zakończenie roku 2020"

Czytaj więcej >