Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Gwiazdy i ich zwierzęta > Michał Wiśniewski w obiektywie żony jak mafiozo. Fani zachwyceni maltańczykiem u boku
Ewa Nalepa
Ewa Nalepa 09.12.2020 01:00

Michał Wiśniewski w obiektywie żony jak mafiozo. Fani zachwyceni maltańczykiem u boku

Wiśniewski Michał
Instagram/m_wisniewski1972

Michał Wiśniewski wkrótce po raz kolejny zostanie ojcem! Lider "Ich Troje" niedawno znów stanął na ślubnym kobiercu, ale jego nowy związek nie jest medialny. Wokalista powiedział "tak" Poli, która w żaden sposób nie jest związana z show-biznesem. O kobiecie wiadomo jedynie, że podobnie jak Michał ma czwórkę dzieci. 

Okazuje się, że Pola Wiśniewska ma również dobre oko do robienia zdjęć. Żona Wiśniewskiego swoją twórczością dzieli się na Instagramie, a niektóre jej zdjęcia można również kupić przez jej stronę. I tak za portret Michała Wiśniewskiego należy zapłacić 600 zł! Artystka zdjęcia architektury wyceniła nieco taniej, bo 400 zł. 

Groźny mafiozo

Jeszcze wczoraj, tj 8 grudnia, żona Michała Wiśniewskiego zrobiła swojemu mężowi kolejne, świetne zdjęcie. O ile wszyscy wiemy o jego krwistoczerwonych włosach, o tyle w połączeniu z grubym, złotym łańcuchem na szyi, papierosem w zębach i groźnym spojrzeniem wygląda naprawdę jak niebezpieczny gość.

Dzieła dopełnia jednak pewien istotny szczegół, bez którego zdjęcie nie byłoby już takie epickie. Jest to pies piosenkarza, biały maltańczyk. W jego towarzystwie Wiśniewski wygląda już nie tylko jak niebezpieczny gość, z którym lepiej nie zadzierać, ale nawet jak groźny mafiozo!

Wiśniewski doskonale zdaje sobie sprawę z efektu, jaki uzyskał dzięki maltańczykowi. By podkręcić atmosferę, Michał do zdjęcia wrzucił cytaty Tony'ego Soprano. Wszyscy spekulują, że jestem w mafii. To stereotyp i jest on obraźliwy - tak brzmi jeden z nich.

Aż strach do takiego podejść, można by pomyśleć, patrząc na to zdjęcie z Instagrama. A jeszcze większe nieszczęście, gdyby właśnie taki Wiśniewski nagle stanął z nami oko w oko. Na szczęście jednak możemy czuć się chociaż trochę spokojnie - przynajmniej pies mafioza, maltańczyk, nie stanowi zbyt wielkiego zagrożenia. Chociaż, kto wie?

Szał w Internecie

Opublikowane jeszcze wczoraj na Instagramie zdjęcie Michała Wiśniewskiego budzi wśród internautów podziw, grozę i uśmiech na twarzach. Liczni komentujący tak opisują to budzące emocje zdjęcie:

- Pies pasuje idealnie... no i ten łańcuch, klasa! - pisze jeden z nich.

- Pies na pewno jest z mafii! - dodał ktoś inny. W istocie pies wygląda, jakby widział już wiele niebezpiecznych scen z życia typowego mafiozy. Michał Wiśniewski od zawsze kochał psy i miał z nimi do czynienia niemało, możecie o tym poczytać tutaj.

- A piękny Maltańczyk ukoi wszystkie troski - przypomniała kolejna osoba, dlaczego prawdziwi mafiozi mają swoje ulubione zwierzaki.

- Życie jest brutalne... Są wzloty i upadki, ale trzeba żyć dalej, dawać szczęście innym... wiem co czujesz, pracuję w takim miejscu, gdzie ty byłeś - internauta podsumowuje historię zdjęcia naszego groźnego mafiozy, Michała Wiśniewskiego.

Zobacz zdjęcie:

źródło: Instagram/m_wisniewski197s