pies
Źródło: youtub.thedodo

Wrócił do auta i zamarł. Przez uchylone drzwi do środka weszło dzikie zwierzę, nawet pies nie wiedział, co się dzieje

7 Grudnia 2020

Mężczyzna tylko na moment zostawił uchylone drzwi. Kiedy wrócił nie mógł uwierzyć, z kim dalej przyszło mu podróżować. Tajemniczy gość wszedł do środka i nie chciał opuścić samochodu. Pies był zdezorientowany. Do tej pory nie spotkał się z takim zwierzakiem!

Mężczyzna zamarł, kiedy wrócił do samochodu. W środku siedziała koala, która nie chciała opuścić auta. Zwierzak niepostrzeżenie wkradł się przez otwarte drzwi. Mężczyzna z początku nie zauważył koali, dopiero kiedy usiadł za kółko i obejrzał się w lusterku, to spostrzegł dziwne, puszyste uszy. Co zrobił z misiem?

Porzucony owczarek nie może uwolnić się z pułapki. Wtem wolontariusz jednym dotknięciem odmienia jego losPorzucony owczarek nie może uwolnić się z pułapki. Wtem wolontariusz jednym dotknięciem odmienia jego losCzytaj dalej

Koala wtargnęła do auta

Koala prawdopodobnie szukała odrobiny cienia i schronienia. Na zewnątrz panował istny upał, a w samochodzie była włączona klimatyzacja. Zwierzak potulnie siedział na tylnym siedzeniu. Wypłoszył nawet psa z samochodu. Można powiedzieć, że przejął auto i nie pozwolił nim odjechać.

Zobacz także: Niebywałe mikołajki w Sosnowcu. Duchowni ufundowali aż 50 laptopów do nauki zdalnej

- Chodź przyjacielu. Czy mogę Cię prosić o opuszczenie samochodu? - próbował przekonać koalę mężczyzna.

Zwierzak nie zamierzał jednak słuchać poleceń. W końcu mógł się schłodzić i odpocząć. Dał się jednak pogłaskać mężczyźnie. Koala nie była agresywna i nie zachowywała się niebezpiecznie.

Zobacz także: Szymonek nie żyje, miał tylko 8 miesięcy. Ujawniono wstrząsające szczegóły

Koala niszczy samochód

Wyproszenie koali z samochodu zajęło mężczyźnie dłuższą chwilę. Zwierzak w ogóle nie zamierzał wyjść na dwór. Zdecydował się nawet na zmienienie miejsca w samochodzie. Koala postanowiła sprawdzić jak siedzi się za kółkiem. Chwilę później zaczęła wbijać pazury w deskę rozdzielczą, próbując wyjść przez okno. Mężczyzna chwycił wtedy misia za grzbiet, próbując odciągnąć go od niszczenia auta. Wtedy koala próbowała złapać się mocniej deski .

- Ale Ty jesteś silny! - mówił do misia mężczyzna.

Po kilku minutach udało się wyprosić koalę z samochodu, która od razu wspięła się na drzewo.

Wybrane dla Ciebie:

- Idź, idź, dzięki Bogu - powiedział mężczyzna, po czym zwrócił się do kamery pytając widzów, jak często im taka sytuacja się przydarzyła.

Po publikacji wideo, internauci zachwycili się delikatnością mężczyzny w stosunku do koali. "Typowy dzień w Australii", pisali zachwyceni.

Zobacz wideo:

W tajemnicy przed szefem opiekował się bezdomnym psem. Nie przewidział, do czego dojdzie, gdy zostanie przyłapanyW tajemnicy przed szefem opiekował się bezdomnym psem. Nie przewidział, do czego dojdzie, gdy zostanie przyłapanyCzytaj dalej

Zobacz także w naszych serwisach:

źródło: webniusy

Następny artykuł