Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Wrócił do auta i zamarł. Przez uchylone drzwi do środka weszło dzikie zwierzę, nawet pies nie wiedział, co się dzieje
Monika Krupska
Monika Krupska 24.03.2022 19:00

Wrócił do auta i zamarł. Przez uchylone drzwi do środka weszło dzikie zwierzę, nawet pies nie wiedział, co się dzieje

pies
youtub.thedodo

Mężczyzna zamarł, kiedy wrócił do samochodu. W środku siedziała koala, która nie chciała opuścić auta. Zwierzak niepostrzeżenie wkradł się przez otwarte drzwi. Mężczyzna z początku nie zauważył koali, dopiero kiedy usiadł za kółko i obejrzał się w lusterku, to spostrzegł dziwne, puszyste uszy. Co zrobił z misiem?

Koala wtargnęła do auta

Koala prawdopodobnie szukała odrobiny cienia i schronienia. Na zewnątrz panował istny upał, a w samochodzie była włączona klimatyzacja. Zwierzak potulnie siedział na tylnym siedzeniu. Wypłoszył nawet psa z samochodu. Można powiedzieć, że przejął auto i nie pozwolił nim odjechać. 

- Chodź przyjacielu. Czy mogę Cię prosić o opuszczenie samochodu? - próbował przekonać koalę mężczyzna.

Zwierzak nie zamierzał jednak słuchać poleceń. W końcu mógł się schłodzić i odpocząć. Dał się jednak pogłaskać mężczyźnie. Koala nie była agresywna i nie zachowywała się niebezpiecznie. 

Koala niszczy samochód

Wyproszenie koali z samochodu zajęło mężczyźnie dłuższą chwilę. Zwierzak w ogóle nie zamierzał wyjść na dwór. Zdecydował się nawet na zmienienie miejsca w samochodzie. Koala postanowiła sprawdzić jak siedzi się za kółkiem. Chwilę później zaczęła wbijać pazury w deskę rozdzielczą, próbując wyjść przez okno. Mężczyzna chwycił wtedy misia za grzbiet, próbując odciągnąć go od niszczenia auta. Wtedy koala próbowała złapać się mocniej deski .

- Ale Ty jesteś silny! - mówił do misia mężczyzna.

Po kilku minutach udało się wyprosić koalę z samochodu, która od razu wspięła się na drzewo. 

- Idź, idź, dzięki Bogu - powiedział mężczyzna, po czym zwrócił się do kamery pytając widzów, jak często im taka sytuacja się przydarzyła. 

Po publikacji wideo, internauci zachwycili się delikatnością mężczyzny w stosunku do koali. "Typowy dzień w Australii", pisali zachwyceni.

Zobacz wideo:

[EMBED-3267]