Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Kot z ludzką twarzą. Kobieta pokazała zdjęcie swojego pupila, ludzie są poruszeni
Zuzanna Niedzielska
Zuzanna Niedzielska 21.09.2020 10:34

Kot z ludzką twarzą. Kobieta pokazała zdjęcie swojego pupila, ludzie są poruszeni

kot miauczy pod drzwiami
pixabay.com@keyber

Koty to zaraz obok psów ulubione czworonogi człowieka. Obecnie każdy może wybrać dowolną rasę pupila spośród wachlarza możliwości. Okazuje się, że niektórzy hodują nawet najdziwniejszy ich rodzaj. Pewna kobieta pochwaliła się w sieci niezwykłymi zdjęciami kotów o ludzkich twarzach.

Już w starożytnym Egipcie mogliśmy zaobserwować ślady kultu kotów o ludzkich twarzach. Teraz jest to jednak mało popularne, choć liczba miłośników kotów na świecie stale rośnie. Jedna z kobiet pochwaliła się w sieci niecodziennym wyglądem swoich pupili. Jej koty w miejscu pyszczka miały po prostu… ludzką twarz.

Kot z ludzką twarzą

Tatiana Rastorgueva hoduje profesjonalnie zwierzęta od 2002 roku. Pracuje głównie z lubianą przez wszystkich rasą Maine Coon. To piękne i duże koty, których pyszczki są niemal „ludzki” wyraźne nosy i bystre oczy wywołuje zachwyt u wielu.

Jeden z kotów w hodowli Tatiany, jest jednak wyjątkowy. Jego pyszczek i wyraźny grymas przypomina ludzką twarz. Zdjęcia i wideo z kotem wywołało niemałą burzę wśród wielbicieli kotów. Ludzie dosłownie oszaleli na punkcie szarego futrzaka. Reszta kociaków z hodowli kobiety również ma niezwykłe pyszczki, trzeba przyznać, że Maine Coon Pani Rastorgueva robią spektakularne wrażenie.

  1. Krzysztof Ibisz pęka z dumy. Nikt się nie spodziewał, gratulacje płyną z całej Polski
  2. Prowadząca „Nasz nowy dom” uratowała życie. Niewielu wie, że zebrała się na tak wzruszający gest
  3. Tłumy ruszą do Pepco, w sklepie znowu pojawił się produkt, którego pragną tysiące. Cena zachęca jeszcze bardziej

Koty rasy Maine Coon: charakterystyka

Koty rasy Maine Coon są jednymi z największych gabarytowo domowników. Są bardzo przyjazne dla człowieka i chętne do pomocy. Potrafią go odprężyć, uspokoić i dać prawdziwą miłość. Jeżeli ktoś pragnie posiadać na własność takie koty, musi jednak pamiętać, że tak jak każde żywe stworzenie ma ono swoje potrzeby, o które trzeba dbać.

– Każdy człowiek powinien pamiętać, że jest to żywe stworzenie, o własnej duchowej naturze i wymaganiach, z którymi będzie musiał zmagać się przez wiele lat. – wyznaje hodowca.

Jak wam się podoba?

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TEŻ:

  1. W końcu przerwali milczenie. Zdradzili całą prawdę o pandemii
  2. TVP: Nie żyje wicepremier, był zakażony. Tragiczna wiadomość z zagranicy
  3. Rozstanie w zgodzie. Czy można przyjaźnić się z byłym partnerem?
  4. Cesarskie cięcie na życzenie. Jesteś za czy przeciw?
  5. Tragiczny finał wesela. Chcieli świętować miłość, teraz nie żyją
  6. Smarowidło z makreli wędzonej do kanapek przypomni ci smaki dzieciństwa. Dzięki 1 dodatkowi będzie jeszcze pyszniejsze

źródło: kochamyzwierzaki.pl