Swiatzwierzat.pl
czarna kotka

facebook.com/Nieves Morán

Wpuścili kotkę do środka. Po kilku sekundach zorientowali się, jaki błąd popełnili

20 Listopada 2020

Autor tekstu:

Zuza Siwek

Udostępnij:

Kotka Maia była ze swoją rodziną od małego. Uroczy, czarny mruczek jest wyjątkowo przyjacielski - uwielbia się przytulać i przynosić zabawki. Gdy któregoś dnia właściciel wpuścił kotkę z ogrodu do domu, niczego nie podejrzewał. Jednak już po chwil

Kotka lubiła spędzać czas w domu, jednak raz na jakiś czas wychodziła do ogrodu nieco się przewietrzyć. Gdy któregoś dnia właściciel zobaczył, że zwierzak błąka się po podwórku, zaczekał chwilę w drzwiach, by wpuścić go do domu. Gdy po chwili jego żona, która dopiero co widziała go z kotem na kanapie, poszła zapytać o coś córkę, zauważyła coś niewytłumaczalnego. Maia była w salonie... ale i w sypialni ich dziecka.

Wpuścił kotkę do domu, nie zauważył jednego

Kobieta była bardzo skonsternowana, gdy zrozumiała co się stało. Przecież dopiero co widziała kotkę śpiącą z mężem w salonie, a gdy poszła zapytać o coś córkę, w jej pokoju także spała Maia. Szybko zeszła do salonu, upewnić się, że oczy jej nie mylą i wtedy coś kliknęło.

Mąż kobiety musiał wpuścić do domu innego kota! Czarny mruczek, który przybłąkał się z ogrodu, wyglądał niemal identycznie, jak ich kotka. W dodatku od razu położył się obok mężczyzny na kanapie tak, jakby mieszkał tam od wieków. Cała rodzina nie mogła się nadziwić temu, co im się właśnie przytrafiło.

W domu był obcy kot

Co dziwne, rzeczywiście nietrudno było się pomylić, jako że kot-przybłęda od razu zainteresował się swoim nowym właścicielem i zasnął obok niego, jakby przyjaźnili się od zawsze. W dodatku, kiedy kotka zauważyła przybysza, nawet nie zwróciła na niego zbytniej uwagi - obwąchała go i zaczęła zaczepiać, by się z nią pobawił. Rodzina Mai uznała, ze koty mogły się już wcześniej spotkać.

Ochrzcili nowego kota Jay i postanowili sprawdzić, czy nikomu nie uciekł. Jednak na ich ogłoszenia nikt nie odpowiedział, a u weterynarza okazało się, że zwierzak nie jest zaczipowany. Rodzina zgodnie więc uznała, że nic nie dzieje się bez przyczyny i przygarnęli kota do domu, co szybko okazało się świetną decyzją.

Jay znalazł nowy ciepły kąt i najlepszych przyjaciół - szczególnie zaprzyjaźnił się z kotką i z głową rodziny, dzięki której trafił do domu. Niewinny przypadek zapisał się w historii rodziny jako jeden z najlepszych dni w ich życiu!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

źródło: thedodo.com

Podobne artykuły

Koty

Makabryczne znalezisko w Wielkopolsce. Ktoś porzucił nowo narodzone kocięta przy placu zabaw

Czytaj więcej >
koty w ścianie

Koty

Dzień na budowie zmienił się w akcję ratunkową. Spod młota do burzenia sypały się... koty

Czytaj więcej >
Niezwykły mruczek

Koty

Romantyczny mruczek podbija serca internautów. Jest pokryty plamkami w nietypowym kształcie

Czytaj więcej >
Czemu kot macha ogonem? Możliwe znaczenia

Koty

Czemu kot macha ogonem? Możliwe znaczenia

Czytaj więcej >

Krajowa Administracja Skarbowa

Koty

Próbował przemycić rasowe kocięta przez polską granicę. Ukrył je w ściance busa

Czytaj więcej >
Kot pije mleko

Koty

Czy kot może pić mleko? Ekspert zdradził nam prawdę, wielu właścicieli jej nie zna

Czytaj więcej >