Kotka podążała za człowiekiem do domu
Źródło: TikTok/soufymaroc

W środku nocy podeszła do niego kotka. Poszła za nim do domu, kilka godzin później opadła mu szczeka

5 Grudnia 2020

Mężczyzna, idąc nocą przez miasto napotkał kotkę. Ta bez wahania pośpiesznie do niego podbiegła i szybko się z nim zaprzyjaźniła. Nie chciała opuścić nowo poznanego człowieka i towarzyszyła mu przez całą drogę do domu. Po kilku godzinach mężczyzna nie mógł uwierzyć w to co widzi!

Pewnej nocy, gdy Soufy Maroć przechadzał się po mieście, podbiegła do niego urocza, czarno-rudo-biała kotka. Od razu się z nim zaprzyjaźniła, dała się głaskać, a gdy przysiadł, nawet przy nim spała.Gdy mężczyzna postanowił wrócić do domu, ona poszła za nim krok w krok. Cóż więc zostało, jak tylko przygarnąć kocicę, chociaż na chwilę pod swój dach?

Majka Jeżowska nie zawsze stawała w obronie zwierząt? Wokalistka po latach wyznała skrywany sekret z przeszłościMajka Jeżowska nie zawsze stawała w obronie zwierząt? Wokalistka po latach wyznała skrywany sekret z przeszłościCzytaj dalej

Niezwykła ufność kotki

Całą sytuację mężczyzna pokazał na TikToku. Urocza kotka szybko podbiegła do człowieka i w nadzwyczajnym tempie obdarzyła go pełnym zaufaniem. Podążała za nim całą drogę do domu, na piechotę, nie oddalając się. Soufy był nieco zaskoczony, ale nie przeszkadzało mu jej towarzystwo - wręcz przeciwnie, miło jest przejść się nocą po mieście w czyimś towarzystwie.

Gdy dotarli do jego domu, Soufy przygotował kotce posłanko, na którym mogła odpocząć. Dał jej także trochę jedzenia i wodę do picia. Kotka szybko się zaaklimatyzowała i zawinęła w kłębek na nowym legowisku.

Kotka najwyraźniej pilnie potrzebowała pomocy, skoro tak chętnie podbiegła do zupełnie obcego jej człowieka. Mężczyzna prędko dostrzegł, że kocica była w zaawansowanej ciąży. Była bardzo szczupła, a jej brzuch wydawał się być nieproporcjonalnie duży.

Nadszedł czas snu i kotka wygodnie ułożyła się w przytulnym legowisku w nowym domu. Mężczyzna położył się spać, myśląc o całej sytuacji, która właśnie mu się przytrafiła. Ale największa niespodzianka miała dopiero nadejść!

Teksty wybrane dla Ciebie:

Niespodzianka o poranku

Rankiem Soufy poszedł sprawdzić, jak miewa się jego nowa towarzyszka. Ku jego zdumieniu, zastał coś niesamowitego. W nocy wydarzył się cud.

Obok kotki leżało pięć uroczych, nowo urodzonych kociaczków. Ślepe i nieporadne maluchy bezradnie gramoliły się w legowisku, bacznie obserwowane przez ich kocią mamę.

Kotka nie straciła ufności do człowieka, który przygarnął ją pod swój dach. Bez problemu pozwalała mężczyźnie głaskać maleńkie kotki, zerkając tylko, czy wszystko jest u nich w porządku.

Soufy Maroć był niezwykle zaskoczony i zauroczony widokiem, nie spodziewał się, że już następnego ranka zastanie w domu 5 kolejnych, futrzastych kuleczek. Każdy kociak był inaczej umaszczony - rudo, szaro lub buro.

Wyglądało na to, że urocze kociaki znalazły się we właściwym miejscu i we właściwym czasie. W ostatniej chwili kotka znalazła kogoś, kto ją pokochał i dał jej schronienie!

Zobacz nagranie:

@soufymaroc

Crazy story!!!!???????????? ##WhenWeWereYounger ##cats ##love ##catlover ##carebear

♬ Cute - Prod by Rose

Owczarek niemiecki chciał wskoczyć na trampolinę. Nie przewidział jednegoOwczarek niemiecki chciał wskoczyć na trampolinę. Nie przewidział jednegoCzytaj dalej

Zobacz także w naszych serwisach:

źródło: TikTok/soufymaroc

Następny artykuł