Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Kotka odwiedziła umierającego pana w domu starców. Ich spotkanie poruszy nawet największego twardziela
Zuzanna Siwek
Zuzanna Siwek 02.11.2019 16:29

Kotka odwiedziła umierającego pana w domu starców. Ich spotkanie poruszy nawet największego twardziela

Kotka
ritely.com

Kotka bardzo tęskniła za swoim ukochanym panem. Gdy właściciel zwierzaka trafił do szpitala po udarze, jej życie stanęło pod znakiem zapytania. Wiadomo było, że jej pan nie będzie mógł się nią zająć po powrocie, mimo to, że tak bardzo są do siebie przywiązani. Niespodziewana wizyta wzrusza do łez.

Kotka bardzo tęskniła za swoim ukochanym panem. Gdy właściciel zwierzaka trafił do szpitala po udarze, jej życie stanęło pod znakiem zapytania. Wiadomo było, że jej pan nie będzie mógł się nią zająć po powrocie, mimo to, że tak bardzo są do siebie przywiązani. Niespodziewana wizyta wzrusza do łez.

Kotka i Tony, jego właściciel, wiedli spokojne życie pełne wspaniałych wspólnie spędzanych chwil. Sielanka legła w gruzach, gdy Tony trafił do szpitala z objawami udaru mózgu. Na szczęście przeżył incydent, ale dalsza opieka nad kotką była niemożliwa. Na pomoc przyszli sąsiedzi tego wspaniałego duetu.

Kotka nie mogła być z panem

Sąsiedzi zamieścili w internecie ogłoszenie, gdyż sprawa była pilna — kot został sam w domu i potrzebował szybkiej pomocy. Kotka natychmiastowo trafiła do nowej właścicielki. Amanda Hassan zobaczyła ogłoszenie na Facebooku i skontaktowała się z opiekunami kotki. Okazuje się, że w tym czasie oczekiwała na rozpatrzenie decyzji o adopcji w jednym ze schronisk, więc nie zastanawiała się długo i została rodziną zastępczą dla czworonoga.

Gdy tylko zobaczyła kota, wpadła po uszy! To była miłość od pierwszego wejrzenia. Kotka otrzymała imię Little Angel, ale ze względu na jej gadatliwość dostała dodatkowy przydomek – Little Chicken.

Pan i kotka znów się spotkali

Po wyjściu ze szpitala Tony trafił do domu opieki, gdzie wracał do zdrowia. Nowa właścicielka kotki wpadła na niezwykły pomysł. Postanowiła zorganizować spotkanie byłego opiekuna i zwierzaka. Mimo że teoretycznie nie można wprowadzać zwierząt do ośrodka, personel okazał się przychylny i wpuścił Amandę i Little Chicken do domu opieki. Kotka niepewnie zajrzała do sali, w której był Tony, jednak gdy tylko go zobaczyła, od razu do niego pobiegła. Ocierała się o jego nogi i przytulała. Nowa opiekunka kotki ma nadzieję, że uda się organizować podobne spotkania co jakiś czas!

Zobacz zdjęcia:

kotka

Kotka została sam w domu, kiedy jego właściciel trafił do szpitala.

kotka

Szybko znalazł nowy dom, w którym został pokochany. Właścicielka kotki zorganizowała wspaniałe spotkanie, które uszczęśliwiło czworonoga i byłego opiekuna.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wzięła psa ze schroniska. Pierwszej nocy, gdy się obudziła i na niego spojrzała, zalała się łzami
  2. Suczka urodziła aż 9 szczeniaków. Gdy właścicielka zobaczyła jedno z nich oczy jej wyszły z orbit
  3. Kotka nie opuszczała ciężarnej właścicielki na krok. Czuwała przy niej przez 9 miesięcy!
  4. Rasy psów, które zmieniły się najbardziej w ciągu ostatnich 100 lat. Różnica jest kolosalna
  5. Husky leżał na ulicy i pilnował ciała przyjaciela. Nie ruszył się z miejsca przez cały dzień
  6. Kot nie chce zostawić martwego przyjaciela. Desperacko ściąga go z ulicy, jego zachowanie łamie serce
  7. Mężczyzna skrzywdził suczkę. Potem porzucił ją na poboczu drogi

Źródło: wamiz.pl, thedodo.com

Powiązane