Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Kotek zobaczył swojego psiego domownika po raz pierwszy. Oboje byli równie zaskoczeni
Paulina Talarska
Paulina Talarska 23.08.2019 12:15

Kotek zobaczył swojego psiego domownika po raz pierwszy. Oboje byli równie zaskoczeni

kotek
thedodo.com –

Kotek porzucony przy drodze trafił w ręce kobiety wracającej z pracy. W życiu nie ma przypadków — z pewnością był on jej przeznaczony. Kobieta zabrała kotka do swojego domu, a tam czekała na niego niemiła niespodzianka.

Kotek porzucony przy drodze trafił w ręce kobiety wracającej z pracy. W życiu nie ma przypadków — z pewnością był on jej przeznaczony. Kobieta zabrała kotka do swojego domu, a tam czekała na niego niemiła niespodzianka.

Maleństwo było w strasznym stanie — jego białe futerko pokrywało błoto, a zamknięte oczy wskazywały na to, że dopiero co się urodził. Sam Gerth zajęła się nowonarodzoną kotką, którą nazwała Nimbus.

Kotek znaleziony na ulicy

Kotek, którego znalazła Sam, został wykąpany i wypielęgnowany przez kobietę. Przez cały czas trząsł się ze strachu i zimna. Nie mogła dojść do siebie po tym, co przeżyła. Po jakimś czasie zasnęła przy kaloryferze, wtulona w dłonie Sam.

Kobieta biła się z myślami i nie mogła zdecydować, czy kotka powinna u niej zostać. Do tej pory w jej domu mieszkały dwa psy i dwa koty. Nie wiedziała, czy może przygarnąć kolejnego kota i jak zareagują na to domownicy.

Kot i pies w jednym domu

Pierwsze spotkanie kotka ze zwierzętami, które mieszkały już w domu kobiety, zaskoczyło ją. Kot nastroszył się, żeby odgonić psa, który był od niego 10 razy większy. Ten widok był prześmieszny — pies ustąpił kotu, który przybrał obronną postawę. Spotkanie z drugim psem kobiety było strzałem w dziesiątkę.

Zep, to duży czarny pies, który jest bardzo przyjacielski i dlatego natychmiast zakolegował się z małym kotkiem. Nimbus wyrosła na wspaniałą, piękną kotkę, w której zakochała się cała rodzina. Wiedzie szczęśliwe życie z ludźmi, którzy okazali jej wiele miłości.

Zobacz zdjęcia:

kotek

Kobieta znalazła małego kotka porzuconego przy drodze.

kotek

Zabrała go do domu i zaopiekowała się nim.

kotek

Pierwsze spotkanie z psem kobiety zaskoczyło ją — kot nastroszył się i przyjął obronną postawę.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Krzyżówka jamnika z pitbullem. Szczeniaki śmieszą i wzruszają jednocześnie
  2. Pies wykopał dół. Wszyscy myśleli, że tęskni za panem
  3. Kot uratował dziecko. Rzucił się na psa, który ruszył do ataku. Wszystko zarejestrowała kamera
  4. Właścicielka była zaniepokojona, bo adoptowany pies ciągle warczał na drzwi. Chwilę później odkryła przerażającą prawdę
  5. Myślał, że szczeniak został porzucony. Gdy z bliska zobaczył jego ogon, ogarnęła go trwoga

Źródło: kochamyzwierzaki.pl, thedodo.com

Tagi: kot kotek pies
Powiązane
Najnowsze
Polecane