Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Bezdomny kotek pilnował ciała swojej zmarłej mamy. Nie mógł przestać płakać
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 07.10.2019 14:51

Bezdomny kotek pilnował ciała swojej zmarłej mamy. Nie mógł przestać płakać

Kotek
Screen z filmiku Youtube

Kotek swoim zachowaniem pokazał jak wielka i bezinteresowną potrafi być miłość dziecka do matki. Kiedy nagranie pojawiło się w sieci, Internauci nie potrafili ukryć łez wzruszenia. Widok ten łamie serce na milion kawałków. Pomimo dramatycznego zakończenia kocia mama może być dumna, z tego, w jaki sposób wychowała swoją pociechę.

Koty to niebywale uczuciowe i delikatne stworzenia. A ten, którego zachowanie uwiecznione zostało na nagraniu, jest tego idealnym przykładem. Nic dziwnego, że filmik z jego udziałem stał się prawdziwym hitem, a każdy miłośnik kotów pragnął zabrać go pod swój dach. Pomimo młodego wieku jego dojrzałość jest imponująca.

Kotek udowodnił swoją miłość

I to w sposób, którego nigdy nie moglibyśmy się spodziewać. Mężczyzna przechadzającymi się opustoszałymi garażami usłyszał przerażający krzyk i głośne popiskiwanie. Wiedział, że nie może przejść obok tego zdarzenia obojętnie. Postanowił więc odnaleźć sprawcę owych odgłosów.

Kotek

Kotek czuwał przy ciele zmarłej mamy.

To, co zobaczył przeszło jego najśmielsze oczekiwania. Okazało się, że sprawcą jest kotek, który pilnował ciała swojej zmarłej matki. A dźwięki te były błagalną prośbą o ponoć. Dziecko czuwało przy niej i nie odstępowało jej na krok. Najgorsze jest to, iż maluszek nie miał pojęcia, co tam naprawdę się wydarzyło. Skąd to przekonanie? Na nagraniu zobaczyć możemy, jak zwierzak przynosi mamie upolowane jedzenie. Ten widok sprawia, że łzy same spływają po policzku. Mimo wszystko daje nadzieje, iż na świecie istnieje jeszcze bezgraniczne i bezinteresowne uczucie.

Uczucie zostało brutalnie przerwane

Powodem była nagła śmierć jego ukochanej rodzicielki. Kiedy weterynarz dotarł na miejsce, wszystko stało się jasne. Mężczyzna potwierdził, że kocia mama zmarła około siedmiu dni temu. Powodem były ogromne złoża plastiku, które znajdowały się w jej żołądku. Biedna kotka robiła, co tylko mogła, aby zapewnić pożywienie jej i ukochanemu dziecko.

Tego nagrania zdecydowanie nie powinniście przegapić. Pomimo tego, że poruszające, jest dla człowieka wspaniałą lekcją. Zobaczcie sami, o czym mówimy.

ZOBACZ TEŻ:

ZOBACZ TEŻ:

  1. W pośpiechu wycofują skażone mięso. ZABIŁO już 5 osób!
  2. Panna młoda zdradziła męża na własnym weselu. Przyłapała ją teściowa
  3. Kotek kradnie skarpetki ze stópek dziecka. Potem ucieka z „łupem”
  4. Polski aktor miał żenić się aż 6 razy. Pod koniec życia związał się z młodszą prawie o 50 lat kobietą
  5. Pies odkrył co dziewczynka zobaczyła nad taflą wody. Szybko ocenił sytuację i rzucił się na pomoc
  6. Znalazła przy rzece roztrzęsionego psa. Spojrzała na szyję zwierzaka i wytrzeszczyła oczy
Tagi: kot kotek matka
Powiązane