Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Nakryła kota na niewyobrażalnym zachowaniu. Gdyby nie nagranie, nikt by jej nie uwierzył
Ewa Matysiak
Ewa Matysiak 27.09.2020 02:00

Nakryła kota na niewyobrażalnym zachowaniu. Gdyby nie nagranie, nikt by jej nie uwierzył

Kot codziennie budził swoją właścicielkę
twitter/chelseybcoombs

Kot o czarno-białym futerku nazywany Creature (po polsku Kreatura) każdego ranka nie dawał spać swojej właścicielce Chelsey. Mruczek miał w zwyczaju wstawać skoro świt i przeszkadzać jej dopóki nie otworzyła oczu i nie poświęciła mu uwagi.

Nietypowe zachowanie wąsatego przyjaciela nie dawało spokoju młodej kobiecie, ponieważ nikt poza nią nigdy nie widział, żeby zwierzak wyczyniał podobne numery. Potrzebowała dowodu, aby ludzie nareszcie jej uwierzyli.

Pewnego ranka, kiedy usłyszała, że Creature rozpoczyna swoją codzienną rutynę, nie mogła się powstrzymać. Wszystko nagrała i pokazała światu talent podopiecznego.

Kot zafundował właścicielce melodyjną pobudkę

Gdy Chelsey nieśmiało uchyliła jedną powiekę o 4:30 nad ranem i zobaczyła, że jej mruczek po raz kolejny przygotowuje się, aby dać jej popalić, nacisnęła przycisk nagrywania w swoim telefonie. Na opublikowanym wideo możemy zauważyć, że czarno-biały kociak siedzi naprzeciwko opartej gitary i przesuwa łapkami po strunach.

Początkowo z instrumentu wydobywają się delikatne dźwięki, lecz z czasem nabierają one na intensywności. Zwierzak jest już w pełni skupiony, dlatego ciągnie za struny i testuje cierpliwość swojej właścicielki. Muzyczne improwizacje nie trwają jednak długo, ponieważ zawstydzony pupil zdaje sobie sprawę, że jest obserwowany. Kątem oka rzuca zerka na swoją panią i od razu traci całą pewność siebie. Być może myślał, że każdy chciałby się budzić przy melodii płynącej z akustycznej gitary?

Nagranie wkrótce znalazło się w Internecie i do dzisiaj obejrzało je już ponad milion osób z całego świata. Rosnąca popularność wideo skłoniła Chelsey do opublikowania kolejnych występów jej zwierzaka na Twitterze.

W następnych filmach widzimy, że Creature potrafi również śpiewać! Opiekunka kotka była szczerze zaskoczona sławą czarno-białego futrzaka, jednak spoglądając na jego zdjęcia z okresu dzieciństwa zauważyła, że od zawsze lubił przesiadywać na głośniku. Ten kociak musi mieć muzykę we krwi! Co byście zrobili, gdyby to Wasze zwierzaki budziły Was w taki sposób?

źródło: hindustantimes.com

Tagi: Nagranie Kot