Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Kot zatrzasnął na balkonie dwóch mężczyzn. Interweniowały dwa zastępy straży
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 03.10.2020 00:26

Kot zatrzasnął na balkonie dwóch mężczyzn. Interweniowały dwa zastępy straży

kot
fot.unsplash.com

Kot zatrzasnął dwóch mężczyzn na balkonie. Zwierzę tak skutecznie zamknęło drzwi, że nie obyło się bez pomocy specjalnych służb. Mimo że zatrzaśnięci próbowali na wszelkie sposoby się wydostać, nie było innej rady. Na pomoc musiała przybyć sama straż pożarna. Pupil zasadził pułapkę idealną. Takiego finału domownicy z pewnością nie mogli przewidzieć.

Kot zatrzasnął lokatorów na balkonie. Zwierzę zrobiło to w tak umiejętny sposób, że walka z zamkniętą klamką była niemożliwa. Mężczyźni musieli wezwać straż pożarną, na miejsce przyjechały aż dwa zastępy tych służb.

Kot zatrzasnął lokatorów na balkonie

Właściciel mieszkania razem ze swoim znajomym wyszli na balkon, przymknęli drzwi zapobiegawczo, żeby zwierzak nie mógł wyjść z nimi. Balkon bowiem nie był zabezpieczony. Każdy właściciel kota woli, żeby jego pupil nie wychodził na balkon, zwierzę przecież może spaść.

Kociak właściciela siedział na parapecie, chcąc zerknąć, co robi jego właściciel, oparł się całym swoim ciałem o klamkę i w ten sposób przekręcił ją tak, że drzwi się zamknęły. Zszokowani mężczyźni próbowali otworzyć drzwi, jednak na próżno. Dodatkowo mieszkanie było zamknięte od wewnątrz na klucz, dlatego proszenie o pomoc sąsiadów również nie wchodziło w grę.

  1. Dorota Gardias przerwała milczenie. Wydała oświadczenie o stanie zdrowia, fani porażeni
  2. Magdalena Ogórek na wizji w TVP Info zaskoczyła widzów. „Zemdlałabym tutaj w studiu”
  3. Ogromna tragedia, nie żyje uwielbiany aktor. Ciało mężczyzny znaleziono w domu

Straż pożarna ratuje lokatorów w opresji

Mężczyźni utknęli na balkonie na pierwszym piętrze w bloku. Nie mieli wyjścia i postanowili wezwać straż pożarną. Na miejsce przyjechały dwa zastępy strażackie z OSP Stare Bielsko i strażacy z JRG-2 w Bielsku-Białej. Akcja poszła bardzo sprawnie.

Strażacy wspięli się po drabinie i za pomocą śrubokrętu podważyli zamek balkonowych drzwi. W ten sposób uwięzieni mogli wejść do mieszkania. Zabawna sytuacja będzie kosztować właściciela wymianę drzwi balkonowych. Jeden z internautów zabawnie skomentował całą sytuację:

-Nawet koty mają dość trzymania ludzi w domach.

Trudno się z nim nie zgodzić.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Tagi: kot