Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Kot była tak maleńki, że wyglądem przypominał mysz. Znaleźli ją pod drzwiami
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 22.09.2019 19:21

Kot była tak maleńki, że wyglądem przypominał mysz. Znaleźli ją pod drzwiami

kotka
fot. battersea.org.uk/Monique

Kot, o której chcemy wam opowiedzieć, stała się prawdziwym hitem internetu, a ludzie ją pokochali. Wszystko za sprawą jej wyjątkowego i nietypowego wyglądu, który skrada serca. O co może chodzić? Otóż futrzak jest najprawdopodobniej najmniejszym zwierzakiem na świecie. Koniecznie musicie to zobaczyć!

Możecie wyobrazić sobie kota, który wyglądem i rozmiarami przypomina mysz? Nam też było ciężko, dopóki nie zobaczyliśmy bohaterki naszego dzisiejszego artykułu. To prawdziwy cud, że nowym właścicielom udało się dostrzec to porzucone maleństwo.

Kot rozmiarami przypomina mysz

Shayna i Brandon to małżeństwo, które od lat mieszka na Bali. Wszyscy w okolicy znają ich z tego, iż są ogromnymi miłośnikami zwierząt. Obok żadnego futrzaka nie potrafią oni przejść obojętnie. Nie ma w tym nic dziwnego, że porzucony kociak pewnego dnia znalazł się akurat pod ich drzwiami. Bo gdzie, jeśli nie u nich, mógłby liczyć na lepszą pomoc i niekończącą dawkę miłości? No właśnie!

Kotka

Kot stał się ulubieńcem wszystkich.

Jednakże bardziej niż fakt jego pojawienia się, zdziwiły ich nietypowe rozmiary zwierzaka. Początkowo byli oni przekonani, że to mysz. Dopiero gdy przyjrzeli mu się nieco bliżej zrozumieli w jak ogromnym tkwili błędzie.

Nigdy nie widzieli takiego maleństwa

Pewnie nie zdziwi was, jeśli napiszemy, że para postanowiła zaopiekować się małym wędrowcem. Kruszynkę nazwali Lilu. Jak się okazało to jednymi zwierzak, który ocalał z całego miotu.

Całe szczęście pozostali członkowie rodziny przyjęli ją z otwartymi ramionami. Na czele z psem, który nie odstępował jej na krok. Kot co godzinę dostawał mleko, aby miał siłę i energię do zabaw. Była przecież taka malutka. Niestety po pierwszym tygodniu regularnego karmienia jej waga i wzrost nie uległy zmianie. W następnych również nic się nie zmieniło. Nowi właściciele byli przerażeni tym stanem rzeczy. Pewnej nocy, gdy przyszła pora karmienia, Lilu nie otworzyła swoich oczek. Maluszek odszedł we śnie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kotka

Maluszek miał w sobie mnóstwo siły i determinacji.

Kotka

Pewnego dnia odeszła w śnie. Była zbyt mała, by przeżyć.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kupił karkówkę z dziwną kulą w środku. Prawda wywołuje mdłości
  2. Motocyklista w ostatniej chwili zauważył kotka na środku drogi. Zwierzak był przerażony
  3. Ten kot został ratownikiem i ma ciekawsze życie niż większość ludzi. Gary to prawdziwy superbohater!
  4. 72-latka wzięła ślub z 27-latkiem. Teraz ma gigantyczny problem, którego nie da się rozwiązać
  5. Nagłe dźwięki z głębi kościoła przerwały ślub. Narzeczony stał jak wryty, panna młoda momentalnie odwróciła się od ołtarza
Powiązane