Swiatzwierzat.pl
kot boi się

youtube.com/Fabfive8

Kot przestraszył się bukietu kwiatów. Nietypowa reakcja odbiera nam mowę, ale przemówił kot

4 Listopada 2020

Autor tekstu:

Zuza Siwek

Udostępnij:

Kot śmiertelnie wystraszył się na widok... bukietu kwiatów. Choć wiemy, że mruczki potrafią być nieustraszone i pakować się w tarapaty, z których wychodzą bez szwanku, niektóre z nich są w stanie przestraszyć się zupełnie przypadkoweg

Kot z filmiku opublikowanego na YouTube to prawdziwy unikat. Zszokowani jego dziwacznym zachowaniem właściciele postanowili go nagrać, a wideo umieścić w sieci. Choć wielu skrytykowało ich za bezduszne straszenie zwierzaka, wielu internautów stanęło również w ich obronie.

Kot boi się kwiatów

Kto z nas nie droczył się kiedyś ze swoim zwierzakiem w ramach niewinnej zabawy? Chyba każdy właściciel od czasu do czasu lubi pobawić się z psem czy kotem w sposób, który, choć niekoniecznie im się podoba, jest dla zwierzaków fascynujący.

Jednak ten kot swoim zachowaniem przebił wszystkie inne domowe zwierzęta. Wszystko za sprawą tego, że właściciele pokazali mu... bukiet kwiatów. Nie wiadomo dlaczego kilka kwiatków wywołało w nim taki gniew, jednak nie da się nie zauważyć, że jest naprawdę wściekły.

Kiedy nagrywający go właściciel pokazuje mu bukiet, kot nie tylko przybiera pozycję obronną i cały się jeży, ale także... przemawia ludzkim głosem.

Przerażony kot przemówił

Wyraźnie słychać, że przerażony mruczek zaczyna powtarzać dźwięki, które brzmią identycznie jak wymawiane po angielsku: "Nie, nie, nie, nie!". Właściciele są tak zaskoczeni reakcją, że nie mogą przestać się śmiać i dalej droczyć kota.

Czemu bukiet tak rozzłościł kota? Trudno nam powiedzieć, jednak podobne filmiki to nie nowość w internecie. Wszyscy pamiętają chyba trend polegający na pokazywaniu kotom ogórków, które wzbudzały w nich istną panikę. Zachowanie tego mruczka jest równie absurdalne.

Internauci są podzieleni

Choć wiele osób, które zobaczyły wideo jest oburzonych, pojawiły się też głosy z drugiej strony. Niektórzy twierdzą, że takie straszenie to znęcanie się nad zwierzakiem, inni, że to niewinna zabawa, a ukochany kot właścicieli na pewno na tym nie ucierpiał, a później został porządnie wynagrodzony i wyściskany.

- Chociaż zabawne jest widzieć i słyszeć zwierzęta wydające dziwne i śmieszne dźwięki, traumatyzowanie ich hałasem lub zachowaniem jest niewłaściwe.

- Kocham mojego kota, ale czasem tak się z nim droczę, że rozumiem to, co robią ci ludzie z wideo. Nie czuję też winy za swoje własne występki.

- Musicie zrozumieć, że koty boją się wszystkiego. Mój kot w domu rodziców boi się naszego dywanu i syczy, patrząc na czarne plamy, co jest zabawne i interesujące do oglądania. Sam kocham koty, jakby coś.

- Koty na wolności spotykają znacznie gorsze doświadczenia. Chociaż nie jest dobrze straszyć kota, one znoszą takie rzeczy bez długich niekorzystnych skutków ubocznych. Ten kot po prostu bał się przedmiotu, którego nie rozpoznał. Koty nie rozumieją dobrze przedmiotów stworzonych przez człowieka.

To niektóre z komentarzy, które pojawiły się pod filmem. A waszym zdaniem, czy właściciele postąpili niewłaściwie?

Podobne artykuły

Koty

Kamera uchwyciła przezabawną scenę zazdrości. Mruczek nie pozwala kobiecie zawołać drugiego kota

Czytaj więcej >
facebook/TOZ Opole

Koty

Właścicielka pseudohodowli przetrzymywała ponad 50 kotów. W końcu zostały interwencyjnie odebrane

Czytaj więcej >
OSP

Koty

Strażacy są u niej co miesiąc. Niezwykły problem mieszkanki Piątnicy

Czytaj więcej >

Koty

Makabryczne znalezisko w Wielkopolsce. Ktoś porzucił nowo narodzone kocięta przy placu zabaw

Czytaj więcej >
koty w ścianie

Koty

Dzień na budowie zmienił się w akcję ratunkową. Spod młota do burzenia sypały się... koty

Czytaj więcej >
Niezwykły mruczek

Koty

Romantyczny mruczek podbija serca internautów. Jest pokryty plamkami w nietypowym kształcie

Czytaj więcej >