Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Gwiazdy i ich zwierzęta > Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" chciał wyrzucić psa za barierkę? Internautom puściły hamulce
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 07.07.2022 10:08

Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" chciał wyrzucić psa za barierkę? Internautom puściły hamulce

Karol Maciesz
fot. instagram.com/karol.maciesz/

Jeden z uczestników programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" udostępnił w sieci nagranie, które wywołało poruszenie wśród internautów. Karol Maciesz dla "żartu" udawał, że wyrzuca swojego psa przez barierki. Zachowanie gwiazdora nie spotkało się z pozytywnym odbiorem.

W dzisiejszych czasach ludzie traktują swoje pupile z największą troską i starają się zapewnić im jak najlepsze warunki do życia. Ze względu na to mało kto pozytywnie patrzy na "zabawy", w których zdrowie czy bezpieczeństwo zwierzęcia jest narażane. Zatem gdy Karol Maciesz pokazał, jak "bawi się" z psem, fani wpadli w oburzenie.

Kim jest bohater "Ślubu od pierwszego wejrzenia"?

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to obecnie jeden z popularniejszych reality show w Polsce. Program prezentuje losy par, które zostały dobrane przez grono specjalistów i połączone węzłem małżeńskim. Części ukazanych związków udaje się przejść próbę czasu i zostają ze sobą na dłużej. Inne za to rozchodzą się, często w negatywnych stosunkach.

Karol Maciesz w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" został połączony z Igą Śmiechowicz, jednak związek ten okazał się nieudany. Ostatecznie Maciesz nawiązał relację z inną uczestniczką show, Laurą Wielich. Dziś para wspólnie mieszka, a w życiu towarzyszy im adoptowany ze schroniska pies.

Karol udawał, że wyrzuca psa przez barierki

Karolowi i Laurze podczas ostatniej wycieczki do Wisły cały czas towarzyszył czworonóg. Jego obecnością pochwalili się na Instagramie.

- Szczęśliwy pies który zwiedza świat... - napisał Maciesz.

Bohaterowie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" relacjonowali swój wypoczynek i chętnie dzielili się nagraniami z wyjazdu. Jedno z udostępnionych wideo wzbudziło skrajne reakcje. Fani zobaczyli, jak Karol Maciesz dla żartu udaje, iż wyrzuca psa przez barierki. Według wielu takie zachowanie mogło mocno zestresować zwierzaka. - Zwierzęta to nie zabawki. - Naprawdę bardzo śmieszne udawać, że się wyrzuca psa przez barierkę... - pisali internauci.

Co sądzicie o zachowaniu Karola?

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Źródło: telemagazyn.com, se.pl