Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Jesień to ulubiona pora roku tych kotów. Właściciele nagrali, jak zwierzaki beztrosko nurkują w liściach
Wiktoria Ogonowska
Wiktoria Ogonowska 14.10.2019 19:26

Jesień to ulubiona pora roku tych kotów. Właściciele nagrali, jak zwierzaki beztrosko nurkują w liściach

jesień
Image by Crepessuzette from Pixabay

Jesień to bardzo specyficzna pora roku: jedni ją uwielbiają, inni czekają już tylko do zimy, a wręcz najchętniej od razu do lata. Jednak te koty ją uwielbiają! Właściciele nagrali, jak zwierzaki beztrosko bawią się w jesiennych liściach.

Jesień to bardzo specyficzna pora roku: jedni ją uwielbiają, inni czekają już tylko do zimy, a wręcz najchętniej od razu do lata. Jednak te koty ją uwielbiają! Właściciele nagrali, jak zwierzaki beztrosko bawią się w jesiennych liściach.

Te koty najwidoczniej bardzo lubią jesień i jej nastrojowy klimat. Zabawa w pożółkłych liściach wydaje się być dla nich najlepszą rozrywką. Świetnie czują się poza domem, w pięknym jesiennym krajobrazie. Zwierzaki beztrosko nurkują w stertach liści. Ten widok niesamowicie rozbawia!

Czemu koty lubią liście?

Większość kotów lubi wszystko, co szeleści i wydaje dźwięk. Pożółkłe, suche liście, w które jesień obfituje, są dla nich świetnymi zabawkami: mogą je gonić i trącać łapką. Ponadto koty lubią miejsca, w których mogłyby się ukryć tak, aby były niewidoczne dla świata. W stercie liści mogą się bez trudu schować i obserwować niezauważone otoczenie. Te koty mają ogromny ubaw z jesiennych liści. Zobaczcie sami te uwielbiające jesienne klimaty futrzaki, których właścicielom udało się uchwycić je podczas dokazywania w najlepsze:

Wydaje się, że koty, będące bohaterami filmiku mają ogromną frajdę z jesiennych liści. Czy Wasze koty też lubią bawić się w liściach? Warto zabrać je jesienią na mały spacer!

jesień

Jesień to ulubiona pora roku kotów?

Po obejrzeniu nagranego przez właścicieli futrzaków filmiku jesień uznać można za ulubioną porę roku naszych kotów, zwłaszcza tych, które czasem wychodzą na dwór. Nie jest im zbyt gorąco jak w przypadku lata. Nie muszą marznąć i wzdrygać się od chłodnego śniegu tak jak podczas trwania zimy. Mają za to kolorowe place zabaw, w postaci zamiecionych w sterty liści.

Te koty, które zobaczyć możemy na filmiku, pokazują, że uwielbiają jesień i mogą bawić się do woli w kolorowych, szeleszczących liściach podczas trwania tej malowniczej pory roku. Widać, że czerpią ogromną przyjemność z nurkowania i dokazywania w stertach liści. Czy Wasze koty też lubią jesień? Może bawiłyby się równie przednio, co te nagrane przez właścicieli!

jesień

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wyborcy opozycji mogli przez pomyłkę oddać nieważne głosy. Wszystko przez głupi błąd
  2. Przez 10 lat starała się o dziecko. Gdy wreszcie jej się udało, lekarz przyznał, że popełnił fatalny błąd
  3. Agata Duda zadała szyku podczas wyborów parlamentarnych. Takiej kreacji nie powstydziłaby się księżna Diana
  4. Kot opiekuje się dziewczynką z autyzmem. Spędzają razem każdą wolną chwilę
  5. Kobieta zmuszała do stosunków płciowych psa. Są nagrania i zdjęcia
  6. Pod śmietnikiem stała miska przykryta drewnianą płytą. Kiedy ją odsłonili, ich oczom ukazał się przerażający widok

Źródło: youtube.com

Powiązane