Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Jamnik robi niezwykłe rzeczy z folią bąbelkową. Właściciel wszystko nagrał
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 29.10.2019 11:54

Jamnik robi niezwykłe rzeczy z folią bąbelkową. Właściciel wszystko nagrał

jamnik
Storyful/YouTube

Jamnik to pies pełen energii, a jednocześnie bardzo uparty i samodzielny, co bardzo szybko może stać się mieszanką wybuchową. Tej rasie psa trzeba zapewniać dużo rozrywki, która powstrzyma go od rozniesienie naszego domu na kawałki. Właściciel tego psa znalazł dla swojego pupila rozrywkę idealną. Zobaczcie, jak bawi się ten piesek.

Każda rasa psa jest inna, ma specyficzny charakter i inne potrzeby. Każdej trzeba zapewnić dostosowane do niej warunki. Jamnik był używany przy polowaniach, a więc musiała być to rasa inteligentna i zdolna do podejmowania samodzielnych decyzji. Dzisiaj w praktyce oznacza to tyle, że to pies, któremu trzeba poświęcać wiele czasu i uwagi.

Jamnik bawi się z folią bąbelkową

Właściciel tego psa nagrał wideo, na którym możemy oglądać ulubioną zabawę jego pupila. Przeszczęśliwy jamnik skacze wśród całych gór folii bąbelkowej, gryzie ją i turla się radośnie pośród plastiku. Widać wyraźnie, że zwierzę świetnie się bawi. Nagrana zostaje również jedna chwila, podczas której pies siedzi spokojnie.

jamnik

Uroczy piesek!

Podczas niej, w jego oczach widzimy tak prawdziwą miłość i przywiązanie, jaką tylko zwierzę potrafi okazać. Naprawdę co zrobiliśmy, by zasłużyć na te cudowne, kochane zwierzęta? Każdego dnia widzimy, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka.

Jamnik — dla kogo ta rasa?

Jamniki to psy dosyć nieprzewidywalne i wymagające tresury od najmłodszych lat. Jeśli pominiemy ten krok, to jamnik może bardzo szybko zrozumieć, że może o sobie decydować. W taki przypadku problem może pojawić się z takimi kwestiami, jak na przykład wychodzenie na spacer, bo ciekawski jamnik może od nas odbiegać.

Jamnik to naprawdę cudowna i kochana rasa psa, ale trzeba mieć dla niego dużo czasu. Musi zostać dobrze wytresowany, a narzucony mu zasady trzeba rzeczywiście egzekwować. Jeśli przestanie się to robić, piesek może nam wejść na głowę.

ZOBACZ NAGRANIE:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kot leży na tobie i mruczy? Dowiedz się, co tak naprawdę dzieje się wtedy z twoim ciałem
  2. Dlaczego kot sika na łóżko? Najlepiej tego nie bagatelizować
  3. Niedźwiedź zaatakował trenera podczas występu. Cyrk uważa, że to wina publiczności
  4. Śpisz z psem w jednym łóżku? Oto 7 rzeczy, które musisz wiedzieć, zanim wpuścisz pupila pod kołdrę

źródła: Storyful/TouTube

Powiązane