Swiatzwierzat.pl
Zwierzęta1

fot. ofeminin.pl

Jakie zwierzę zobaczyłeś jako pierwsze? Test pozwoli określić, jakim typem partnera jesteś

7 Września 2022

Autor tekstu:

Martyna Kucharczyk

Przed wami krótki test osobowości, który trafnie określi, jakim typem partnera jesteście. Pierwsze zwierzę, które rzuci wam się w oczy, będzie odpowiadało grupie cech, jakie można z wami utożsamić. Jesteście ciekawi?

Spójrzcie na poniższy obrazek i szybko wybierzcie zwierzę, które zobaczyliście jako pierwsze. W dalszej części artykułu znajdziecie opis związany z danym stworzeniem. Warto podkreślić, że jest to tylko zabawa i jeśli nie zgadzacie się z opisem, nie musicie brać go sobie do serca.

Zwierzęta

fot. Ofeminin

Kot

Osoby, które najpierw zobaczyły kota, potrafią stworzyć ciepły i przytulny dom. Zwykle są domatorami i potrafią sprawić, że druga osoba czuje się kochana oraz bezpieczna. Świetnie sprawdzają się jako opiekunowie "domowego ogniska".

Lew

Drugi kot w naszym zestawieniu odnosi się do osób, które są wyjątkowo lojalne i nigdy nie rozczarowują swoich bliskich. Wszyscy wiedzą, że można na nich polegać i nie łamią danego słowa. Dzięki temu są wiernymi i godnymi zaufania partnerami.

Koń

Ci, którzy najpierw zobaczyli konia, uwielbiają przygody i chętnie odkrywają świat. Chociaż kochają wolność, to czują się świetnie w "stadzie", czyli z rodziną i bliskimi. Ponadto są doskonałą motywacją dla swoich partnerów.

Łabędź

Łabędzie to zwierzęta związane z miłością, które łączą się w pary na całe życie. Zatem jeśli ktoś na zdjęciu najpierw zobaczył to stworzenie, to prawdopodobnie sam potrafi stworzyć trwały i silny związek. Jest oddany partnerowi i zawsze godny zaufania.

Pies

Tym, którym najpierw w oczy rzucił się pies, można przypisać wierność i prawdziwą lojalność. Z drugiej strony są bardzo aktywni i uwielbiają przygody. Wręcz nie potrafią i usiedzieć na miejscu i chętnie spędzają wolny czas w kreatywny sposób.

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na redakcja@swiatzwierzat.pl. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

unsplash/Marcia Soligo

Rasy psów, które umieją najlepiej pływać. Miejsce 4 potrafi zaskoczyć, najchętniej nie wychodziłby z wody

Teoretycznie wszystkie psy umieją pływać, lecz nie wszystkie czują się jak ryba w wodzie. Poznaj 6 psich ras, które będą świetnymi towarzyszami osób, które lubią żeglarstwo czy sporty wodne. To urodzeni pływacy o predyspozycjach do sprawnego poruszania się w każdym zbiorniku wodnym.

Zobacz galerię >

Zwierzęcy test ortograficzny. W 6 pytaniu czai się pułapka, wstyd popełnić błąd

Pytanie 1 z 10

Który zapis jest poprawny?

Źródło: ofeminin.pl

Tagi:

Martyna KucharczykAutor

Redaktor

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatzwierzat.pl

Podobne artykuły

Pozostałe

Wakacje ze zwierzętami? Internauci podzieleni, padają zaskakujące argumenty

Czytaj więcej >

Pozostałe

Co wabi kleszcze? Jeden przedmiot przyciąga je jak magnes

Czytaj więcej >

Pozostałe

Pierwszy przypadek małpiej ospy w Europie. Czy mamy powody do obaw?

Czytaj więcej >

Pozostałe

Jaką krzywdę może wyrządzić wypalanie traw?

Czytaj więcej >

Pozostałe

Sezon wypalania traw. Strażacy ostrzegają przed niebezpieczeństwem

Czytaj więcej >

Pozostałe

Polacy go pokochali. Cała prawda o kocie, który wchodził na Giewont

Czytaj więcej >