Swiatzwierzat.pl
Iga Krefft i uratowany kotek

instagram.com/ofeliaigakrefft/

Wielkie serce Igi Krefft. Bez wahania pomogła choremu kotkowi

2 Grudnia 2020

Autor tekstu:

Zuza Siwek

Udostępnij:

Ostatnio o Idze Krefft zrobiło się głośno, gdy w jej stronę padły oskarżenia o zaniedbywanie psa. Plotki okazały się nieprawdą, co piosenkarka potwierdziła w rozmowie z naszym portalem. Minęło tylko kilka dni, a gwiazda zdążyła zupełnie oczyścić się z bez

Aktorka i piosenkarka znana głównie z "M jak Miłość" pokazała, jak troszczy się o losy zwierząt. Na jej profilu na Instagramie pojawiło się zdjęcie i filmik z udziałem małego, chorego kota znalezionego na zewnątrz. Widać było, że maluch jest zmarznięty i osłabiony. Iga mimo uczulenia na koty postanowiła szybko działać.

Iga Krefft uratowała kotka

Relacja aktorki na Instagramie błyskawicznie zdobyła rozgłos. Iga Krefft pokazała małego kota, znalezionego na polanie i poprosiła o pomoc.

Piosenkarka wiedziała, że sama nie może o przygarnąć - na nagraniu mówi, że nie może oddychać przy kotach z powodu alergii.

Także jej pies nie byłby zadowolony z kociego towarzystwa, aktorka poprosiła więc o pomoc swoich obserwujących. Na szczęście wśród 84 tysięcy osób śledzących gwiazdę znalazły się takie, które nagłośniły sprawę.

Szybka akcja piosenkarki i reakcja fanów przyniosła równie szybkie efekty - już po kilku godzinach Iga poinformowała, że kotek znalazł nie tylko dom tymczasowy, ale i stały!

Iga Krefft osobiście zawiozła malucha do weterynarza, by ten przeprowadził badania. Dzięki pomocy kilku osób, którym serdecznie podziękowała, wszystko przebiegło sprawnie, a maluch już wkrótce będzie cieszył się nowym, ciepłym domem!

Iga Krefft kocha zwierzęta

Ostatnio wielu internautów zarzuciło aktorce kochającej zwierzęta, że zaniedbała swoją suczkę, która zaszła w ciążę i urodziła szczeniaki. Twierdzili, że choć tyle mówi się o kastracji, Iga Krefft wykazała się ignorancją. 

Szybko okazało się to nieprawdą, a piosenkarka w rozmowie z naszym portalem rozwiała te domysły.

-  Po pierwszej cieczce [suczka - przyp.red] była bardzo chora, w związku z czym nie mogliśmy jej zrobić sterylizacji przez dłuższy czas. Miała bardzo złe wyniki. Wtedy przyszła kolejna cieczka i po prostu wymknęła się z domu. Rodzice codziennie byli z nią na spacerach i któregoś razu po prostu uciekła. Zerwała się i właśnie wtedy stało się to, co się stało - opowiedziała nam.

Na szczęście psina mimo słabych wyników urodziła zdrowe maluchy, a Iga Krefft znów udowodniła, że los zwierząt nigdy nie był i nie jest jej obojętny.

Zobacz zdjęcie:

Podobne artykuły

IG/aleksandra_szwed

Gwiazdy i ich zwierzęta

Bulterier położył się na brzuchu Oli Szwed. Tak aktorka ogłosiła radosną nowinę

Czytaj więcej >
FB/EMILIA KOROLCZUK

Gwiazdy i ich zwierzęta

Emilia z "Rolnicy. Podlasie" pochwaliła się nowym źrebakiem. Dostał nietypowe imię

Czytaj więcej >
Karolina Korwin-Piotrowska

Gwiazdy i ich zwierzęta

Karolina Korwin Piotrowska krytykuje zachowanie celebrytów. Chodzi o modę na psie hybrydy

Czytaj więcej >
Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk

Gwiazdy i ich zwierzęta

Artur Szpilka ma powody do radości. Na świat przyszły szczeniaki Pumby

Czytaj więcej >
adam wiejak

Gwiazdy i ich zwierzęta

Adam Wiejak znalazł bezpańskiego psa w Wigilię. Możliwe, że ktoś go porzucił przy drodze

Czytaj więcej >
marta kaczynska

Gwiazdy i ich zwierzęta

Wielka radość w domu Marty Kaczyńskiej. Córka z nagrodami w zawodach jeździeckich. "Bardzo dobre zakończenie roku 2020"

Czytaj więcej >