Iga Krefft i uratowany kotek
Źródło: instagram.com/ofeliaigakrefft/

Wielkie serce Igi Krefft. Bez wahania pomogła choremu kotkowi

2 Grudnia 2020

Ostatnio o Idze Krefft zrobiło się głośno, gdy w jej stronę padły oskarżenia o zaniedbywanie psa. Plotki okazały się nieprawdą, co piosenkarka potwierdziła w rozmowie z naszym portalem. Minęło tylko kilka dni, a gwiazda zdążyła zupełnie oczyścić się z bezpodstawnych zarzutów, a do tego - pomóc choremu zwierzakowi w potrzebie.

Aktorka i piosenkarka znana głównie z "M jak Miłość" pokazała, jak troszczy się o losy zwierząt. Na jej profilu na Instagramie pojawiło się zdjęcie i filmik z udziałem małego, chorego kota znalezionego na zewnątrz. Widać było, że maluch jest zmarznięty i osłabiony. Iga mimo uczulenia na koty postanowiła szybko działać.

Husky znalazł sobie wspaniałą zabawę. Właściciel nawet nie mógł się gniewaćHusky znalazł sobie wspaniałą zabawę. Właściciel nawet nie mógł się gniewaćCzytaj dalej

Iga Krefft uratowała kotka

Relacja aktorki na Instagramie błyskawicznie zdobyła rozgłos. Iga Krefft pokazała małego kota, znalezionego na polanie i poprosiła o pomoc.

Piosenkarka wiedziała, że sama nie może o przygarnąć - na nagraniu mówi, że nie może oddychać przy kotach z powodu alergii.

Także jej pies nie byłby zadowolony z kociego towarzystwa, aktorka poprosiła więc o pomoc swoich obserwujących. Na szczęście wśród 84 tysięcy osób śledzących gwiazdę znalazły się takie, które nagłośniły sprawę.

Szybka akcja piosenkarki i reakcja fanów przyniosła równie szybkie efekty - już po kilku godzinach Iga poinformowała, że kotek znalazł nie tylko dom tymczasowy, ale i stały!

Iga Krefft osobiście zawiozła malucha do weterynarza, by ten przeprowadził badania. Dzięki pomocy kilku osób, którym serdecznie podziękowała, wszystko przebiegło sprawnie, a maluch już wkrótce będzie cieszył się nowym, ciepłym domem!

Teksty wybrane dla Ciebie:

Iga Krefft kocha zwierzęta

Ostatnio wielu internautów zarzuciło aktorce kochającej zwierzęta, że zaniedbała swoją suczkę, która zaszła w ciążę i urodziła szczeniaki. Twierdzili, że choć tyle mówi się o kastracji, Iga Krefft wykazała się ignorancją.

Szybko okazało się to nieprawdą, a piosenkarka w rozmowie z naszym portalem rozwiała te domysły.

- Po pierwszej cieczce [suczka - przyp.red] była bardzo chora, w związku z czym nie mogliśmy jej zrobić sterylizacji przez dłuższy czas. Miała bardzo złe wyniki. Wtedy przyszła kolejna cieczka i po prostu wymknęła się z domu. Rodzice codziennie byli z nią na spacerach i któregoś razu po prostu uciekła. Zerwała się i właśnie wtedy stało się to, co się stało - opowiedziała nam.

Na szczęście psina mimo słabych wyników urodziła zdrowe maluchy, a Iga Krefft znów udowodniła, że los zwierząt nigdy nie był i nie jest jej obojętny.

Zobacz zdjęcie:

relacja igi krefft

Husky znalazł sobie wspaniałą zabawę. Właściciel nawet nie mógł się gniewaćHusky znalazł sobie wspaniałą zabawę. Właściciel nawet nie mógł się gniewaćCzytaj dalej

Zobacz także w naszych serwisach:

źródło: instagram.com

Następny artykuł