husky warczy
Źródło: instagram.com/happyhusky.world

Husky został zaatakowany z obu stron. Nie mógł opędzić się od nachalnych adoratorów, wideo

6 Października 2020

Husky to bardzo przyjazne zwierzaki, które uwielbiają czułości i wspólne zabawy, zarówno z właścicielem jak i innymi czworonogami. Nawet one posiadają jednak pewne granice. Najwyraźniej pies z bijącego rekordy popularności w sieci filmiku kieruje się zasadą "co za dużo, to niezdrowo". Możliwe też, że po prostu nie lubi kiedy ktoś zaczepia go, gdy pozuje do zdjęcia.

Husky nie mógł wytrzymać takiej ilości czułości. Zazwyczaj to psy tej rasy nie dają opiekunom spokoju, ciągle domagając się kolejnych pieszczot oraz ich uwagi. W tym wypadku czworonóg chciał jedynie spokojnie zapozować do zdjęcia. Wiele psów nie lubi tej czynności i najchętniej unikałoby aparatu jak ognia. Zwierzaki nie rozumieją, z jakiego powodu właściciel chce by zastygły w bezruchu czy wykonywały ruchy niezgodne z ich naturą. Fotografia z fleszem potrafi je mocno zestresować, przez co później negatywnie reagują na sam widok aparatu. W tym wypadku mamy jednak do czynienia z wytrawnym modelem, który wiele zniósł dla powodzenia sesji zdjęciowej.

Lekkomyślni rodzice w ogniu krytyki. Zorganizowali baby shower, główną atrakcją stał się niebezpieczny gadLekkomyślni rodzice w ogniu krytyki. Zorganizowali baby shower, główną atrakcją stał się niebezpieczny gadCzytaj dalej

Husky pozował do zdjęcia

Pies starał się zachować powagę, by jak najlepiej wyjść na zdjęciu, które próbował mu zrobić właściciel. Jego pan zajmuje się profesjonalną fotografią zwierząt. Wie, że najlepiej umieścić aparat na wprost pyska, po czym nie absorbować uwagi zwierzaka, tak by wypadł naturalnie. W zamyśle husky miał wyglądać jak kolarz, którego całują w policzki hostessy podczas wręczania medalu. Do tej roli wybrano dwa inne psiaki, które miały polizać go po bokach głowy. Zwierzak nie był jednak przyzwyczajony do sesji grupowych. Z wyraźnym niezadowoleniem malującym się na jego pyszczku, zerkał w obiektyw aparatu i wyczekiwał, kiedy jego "męki" wreszcie się zakończą.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Mała dziewczynka głaszcze ogromnego dobermana. Pies szybko stracił cierpliwość, jest wideo
2. Pies załatwił się w domu. Mężczyzna zrobił wstrząsającą rzecz, nie mieści się w głowie
3. Wyciągnął rękę, żeby pogłaskać małego yorka. Nie wiedział z kim zadarł, jest wideo

Husky denerwował się nadmierną czułością

Tyle pieszczot ze strony dwóch innych czworonogów nie przypadło mu jednak do gustu. Starał się skoncentrować na swojej roli, co nie było proste, gdy z każdej strony atakowały go inne bodźce. Widok opiekuna, na którym próbował się skupić oraz czułości ze strony dwóch pozostałych psów to było dla niego zbyt wiele. W pewnym momencie odsłonił zęby i warknął, dając dwóm nachalnym adoratorom sygnał, że powinni się odsunąć. W języku psów taki gest stanowi dość jednoznaczne ostrzeżenie. Mimika psów jest dość skomplikowana, jak na świat zwierząt, jednak warczenie jest zawsze jednoznacznym sygnałem. Język ciała zwierząt zmieniał się na przestrzeni lat i wyewoluowały do współczesnej formy, która jest łatwiejsza do odczytania dla człowieka. Niektóre gesty przetrwały jednak jeszcze od czasów ich wilczych przodków. Powarkiwanie to objaw niezadowolenia i gotowości do ataku ze strony czworonoga, dlatego właściciel powinien zdawać sobie sprawę z konsekwencji nieuszanowania woli pupila.

Papugi z zoo nauczyły się przeklinać. Władze podjęły ważną decyzjęPapugi z zoo nauczyły się przeklinać. Władze podjęły ważną decyzjęCzytaj dalej

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pan młody wybiegł z własnego wesela. Gdy goście poznali powód ucieczki, osłupieli ze zdumienia
  2. Wychudzony kotek śledził kobietę w drodze do domu. Nie chciał odejść, zrobiła jedyną słuszną rzecz
  3. Grupa twardzieli budzi postrach wśród oprawców zwierząt. Wymierzają sprawiedliwość lepiej niż policja
  4. Weterynarz wyjawił, co robi pies na chwilę przed uśpieniem. Niewyobrażalne
  5. PILNE: Policjanci z ważnym apelem. Chodzi o Kamila S. i pumę Nubię
  6. Dantejskie sceny w niemal całej Polsce, żywioł uderzył z gigantyczną mocą. Ponad 36 tysięcy osób poszkodowanych

źródło: instagram

Następny artykuł