Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Aktualności > Historia przyjaźni 10-letniej dziewczynki i cyrkowego kucyka. „Uwolnić Poly” w kinach od 02.12
Redakcja swiatzwierzat.pl
Redakcja swiatzwierzat.pl 02.12.2022 18:59

Historia przyjaźni 10-letniej dziewczynki i cyrkowego kucyka. „Uwolnić Poly” w kinach od 02.12

Uwolnić Poly 2
fot. Materiały prasowe

Niezwykła przyjaźń dziesięcioletniej dziewczynki i cyrkowego kucyka dla obojga okaże się początkiem fascynującej przygody. Nowy film mistrza przygodowego kina familijnego Nicolasa Vaniera, twórcy „BELLI I SEBASTIANA” oraz „CHŁOPCA Z CHMUR”.

„Uwolnić Poly” w kinach od 2 grudnia

Ekranizacja bestsellerowej powieści Cecile Aubry, autorki sagi o Belli i Sebastianie opowiada o dziesięcioletniej Cecile, która wraz z mamą powraca po latach do rodzinnego miasteczka. Dziewczynka czuje się tu obco, nie ma przyjaciół i nie potrafi się odnaleźć w nieznanym miejscu. Nic dziwnego, że z radością przyj­muje wiadomość o pojawieniu się w okolicy objazdowego cyrku.

Cecile jest zachwycona prezentowanymi przez artystów sztuczkami, a cyrkowe zwierzaki kradną jej serce. Szczególną sympatią dziewczynka obdarza Poly – uroczego kucyka o niesamowitych zdolnościach. Wkrótce okazuje się, że gburowaty właściciel cyrku bardzo źle traktuje swoje zwierzęta, a szczególnie biednego Poly.

Cecile układa więc brawurowy plan ratun­kowy. Wykrada kucyka i z pomocą miejscowych dzieciaków i tajemni­czego pana Victora rusza w pełną przygód i niebezpieczeństw podroż w poszukiwaniu dobrego domu dla swojego czworonożnego przyjaciela.

Będziecie oglądać?

uwolnić poly

Źródło: Materiały prasowe

Tagi: Koń