Swiatzwierzat.pl
golden retriever i pan

twitter.com/shellkryan

Golden retriever jest geniuszem zbrodni. Oszukał swojego pana i zatuszował dowody

19 Listopada 2020

Autor tekstu:

Zuza Siwek

Udostępnij:

Golden retrievery słyną ze swojej inteligencji, jednak ten psiak chyba przebił wszystkie inne. Bezbłędnie oszukał swojego pana, gdy ten wyszedł z pokoju, a w dodatku zatarł ślady zbrodni. Choć nie wiadomo, czy pies został w ten sposób wytrenowany,

Inteligencja golden retrieverów jest znanym faktem, ale nie każdy psiak jest tak sprytny, jak ten z nagrania. Wideo udostępnione na TikToku jakiś czas temu obecnie zbiera miliony wyświetleń, a wszystko za sprawą zwierzaka, który jest prawdziwym geniuszem zbrodni. Gdy pan zostawia go na chwilę samego w pokoju z przekąską i zakazuje ją zjadać, golden doskonale wie, co zrobić, by obejść polecenie.

Golden retriever geniuszem zbrodni

Wideo z udziałem sprytnego psa ma już ponad 115 tysięcy udostępnień i ponad 465 tysięcy polubień. Trudno się dziwić, bo takich sytuacji raczej nie doświadczamy codziennie na własne oczy.

Pies z nagrania to golden retriever, który wykazuje się niebywałym sprytem. Widzimy, jak mężczyzna, właściciel psa pokazuje mu smakołyk, kładzie go na stoliku kawowym, zabrania zjadać i wychodzi z pokoju.

Taki test cierpliwości i posłuszeństwa próbował pewnie wykonać niejeden miłośnik psów. Ten golden retriever był jednak przygotowany i doskonale wiedział, co zrobić, by zadowolić i właściciela i samego siebie!

Genialny golden retriever

Pies grzecznie czeka, aż pan wyjdzie z pokoju, po czym od razu pałaszuje smakołyk. Jednak doskonale wie, że nie powinien tego robić, zaciera więc ślady przestępstwa. Widzimy, jak genialny golden retriever podchodzi do szuflady, z której pan wyciągnął przekąskę, po czym sam wyjmuje jedną z nich i jak gdyby nigdy nic, kładzie ją na stoliku. Do tego, żeby usunąć wszystkie dowody, zamyka również szufladę.

Czworonóg niewinnie kładzie pysk na stoliku i niby niezainteresowany odwraca wzrok od przekąski. Gdy jego właściciel wraca do pokoju, w nagrodę za "posłuszeństwo" golden retriever dostaje kolejny smaczek!

Choć w komentarzach ludzie sprzeczają się, czy właściciel tak wytrenował swojego psa, czy może zwierzak sam wpadł na takie genialne rozwiązanie, jednego można być pewnym - pies jest naprawdę bardzo pojętny i piekielnie inteligentny! Internauci licznie komentują wideo.

- Fajnie, a mój pies zjadł wczoraj szyszkę...

- Kocham to. Zastanawiam się, ile smakołyków jest w szufladzie? Myślę, że tylko jeden, bo znając goldeny gdyby było ich dużo, smakołyk ze stołu by tam został, a pies zjadałby te z szuflady do powrotu właściciela. Mój pies teraz dąsa się, bo oczerniłem jego rasę.

- Bądźmy szczerzy, kiedy jesteś tak inteligentny, zasługujesz na wszystkie przysmaki świata - śmieją się internauci. To po prostu trzeba zobaczyć!

źródła: o2.pl

Podobne artykuły

piwo dla psów

Psy

Pełne witamin piwo dla psów? Włosi twierdzą, że czworonogi je uwielbiają

Czytaj więcej >
pies w upał

Psy

Jak zdrowo i efektywnie schłodzić psa w czasie upałów? Ekspertka udziela genialnych porad

Czytaj więcej >
tragedia

Psy

Tragiczne zdarzenie na Wiśle, utonął ukochany psiak. Czy można było temu zapobiec?

Czytaj więcej >
pies na boisku

Psy

Nie tylko kibice szaleją. Pies przerywa ważny mecz, co na to piłkarze?

Czytaj więcej >
Policja

Psy

Szaleńczy pościg za piratem drogowym. Porzucił psa w aucie i rzucił się do pieszej ucieczki

Czytaj więcej >
Dexter

Psy

Wyprawił psu niezapomniany pogrzeb. Ale to list pożegnalny wywołał największe emocje

Czytaj więcej >