golden retriever i pan
Źródło: twitter.com/shellkryan

Golden retriever jest geniuszem zbrodni. Oszukał swojego pana i zatuszował dowody

19 Listopada 2020

Golden retrievery słyną ze swojej inteligencji, jednak ten psiak chyba przebił wszystkie inne. Bezbłędnie oszukał swojego pana, gdy ten wyszedł z pokoju, a w dodatku zatarł ślady zbrodni. Choć nie wiadomo, czy pies został w ten sposób wytrenowany, czy sam z siebie spadł na taki sposób, nie można zaprzeczyć, że jest bardzo pojętny!

Inteligencja golden retrieverów jest znanym faktem, ale nie każdy psiak jest tak sprytny, jak ten z nagrania. Wideo udostępnione na TikToku jakiś czas temu obecnie zbiera miliony wyświetleń, a wszystko za sprawą zwierzaka, który jest prawdziwym geniuszem zbrodni. Gdy pan zostawia go na chwilę samego w pokoju z przekąską i zakazuje ją zjadać, golden doskonale wie, co zrobić, by obejść polecenie.

Roczna dziewczynka przytula się do gigantycznego bernardyna. Reakcja psa bezcennaRoczna dziewczynka przytula się do gigantycznego bernardyna. Reakcja psa bezcennaCzytaj dalej

Golden retriever geniuszem zbrodni

Wideo z udziałem sprytnego psa ma już ponad 115 tysięcy udostępnień i ponad 465 tysięcy polubień. Trudno się dziwić, bo takich sytuacji raczej nie doświadczamy codziennie na własne oczy.

Pies z nagrania to golden retriever, który wykazuje się niebywałym sprytem. Widzimy, jak mężczyzna, właściciel psa pokazuje mu smakołyk, kładzie go na stoliku kawowym, zabrania zjadać i wychodzi z pokoju.

Taki test cierpliwości i posłuszeństwa próbował pewnie wykonać niejeden miłośnik psów. Ten golden retriever był jednak przygotowany i doskonale wiedział, co zrobić, by zadowolić i właściciela i samego siebie!

DZISIAJ GRZEJE: 1. Dlaczego kot elektryzuje? Czy należy się obawiać własnego mruczka?
2. Aleksandra Kwaśniewska pokazała urocze zdjęcie z dzieciństwa. Fani wskazują na podobieństwo do taty
3. Buldog francuski poznaje konia. Maluch nie może powstrzymać ekscytacji

Genialny golden retriever

Pies grzecznie czeka, aż pan wyjdzie z pokoju, po czym od razu pałaszuje smakołyk. Jednak doskonale wie, że nie powinien tego robić, zaciera więc ślady przestępstwa. Widzimy, jak genialny golden retriever podchodzi do szuflady, z której pan wyciągnął przekąskę, po czym sam wyjmuje jedną z nich i jak gdyby nigdy nic, kładzie ją na stoliku. Do tego, żeby usunąć wszystkie dowody, zamyka również szufladę.

Czworonóg niewinnie kładzie pysk na stoliku i niby niezainteresowany odwraca wzrok od przekąski. Gdy jego właściciel wraca do pokoju, w nagrodę za "posłuszeństwo" golden retriever dostaje kolejny smaczek!

Choć w komentarzach ludzie sprzeczają się, czy właściciel tak wytrenował swojego psa, czy może zwierzak sam wpadł na takie genialne rozwiązanie, jednego można być pewnym - pies jest naprawdę bardzo pojętny i piekielnie inteligentny! Internauci licznie komentują wideo.

- Fajnie, a mój pies zjadł wczoraj szyszkę...

- Kocham to. Zastanawiam się, ile smakołyków jest w szufladzie? Myślę, że tylko jeden, bo znając goldeny gdyby było ich dużo, smakołyk ze stołu by tam został, a pies zjadałby te z szuflady do powrotu właściciela. Mój pies teraz dąsa się, bo oczerniłem jego rasę.

- Bądźmy szczerzy, kiedy jesteś tak inteligentny, zasługujesz na wszystkie przysmaki świata - śmieją się internauci. To po prostu trzeba zobaczyć!

ZOBACZ WIDEO:

Tak żyje Świerzyński. Własna stadnina, dorożki na każdą okazję i wielki jacht. Wypożyczenie bryczki do ślubu kosztuje krocieTak żyje Świerzyński. Własna stadnina, dorożki na każdą okazję i wielki jacht. Wypożyczenie bryczki do ślubu kosztuje krocieCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjami
  2. Uwaga, będą duże zmiany w pogodzie. Zacznie się w piątek. Trzeba uważać zwłaszcza nad morzem
  3. Mężczyzna umarł na raka. Jego wierny labrador odszedł przy boku pana kilka godzin później
  4. "Sprzedał pan konia swojemu synowi, proszę bzdur nie opowiadać". Różal i Kviatkowa odpowiadają na tłumaczenia Świerzyńskiego
  5. Kot pierwszy raz odwiedził plażę. Jego mina wyraża wszystko, co myśli o nowym doświadczeniu
  6. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  7. Rząd wspiera rozwój fotowoltaiki. Ogromne pieniądze czekają na Polaków

źródła: o2.pl

Następny artykuł