Dziadek i wnuczka
Źródło: youtube/Davy Vanhaesendonck

Dziadek pogrążył się w żałobie. Myślał, że nic go już tutaj nie trzyma, wtedy wnuczka wręcza mu prezent od serca

20 Listopada 2020

Dziadek opłakiwał śmierć ukochanej żony, z którą spędził wspólnie aż 63 lata. Pech chciał, że krótko po jej odejściu, również ich wspólny pupil przeszedł na drugą stronę tęczy. Starszy pan nie radził sobie z samotnością, dlatego wnuczka postanowiła podarować mu nowego przyjaciela. Jej rodzice nagrali cudowną chwilę wręczenia prezentu.

W chwili kręcenia filmu pan François Vermeir miał 85 lat. Zawsze był serdecznym, otwartym i uśmiechniętym człowiekiem, który bardzo kochał swoich bliskich, a także uwielbiał zwierzęta. Wszystko zmieniło się w chwili, gdy został w domu całkowicie sam.

Agnieszka Włodarczyk uciekła z ukochanym w tropiki. Fani są zaniepokojeni, co stanie się z jej zwierzętami?Agnieszka Włodarczyk uciekła z ukochanym w tropiki. Fani są zaniepokojeni, co stanie się z jej zwierzętami?Czytaj dalej

Dziadek został w domu sam

24 lipca 2014 roku świat starszego pana całkowicie się załamał. To właśnie tego dnia jego ukochana żona, bez której nie wyobrażał sobie reszty życia, przegrała walkę z chorobą. Po nagłej stracie nie potrafił się na nowo pozbierać. Jedynym pocieszeniem w najtrudniejszych chwilach była obecność wiernego czworonoga, który zawsze stał przy jego boku.

W tym wypadku powiedzenie "nieszczęścia chodzą parami" niestety się spełniło. Zaledwie cztery miesiące po śmierci żony, Pan François musiał pochować także swojego psa. Czuł niewyobrażalną pustkę, której nic ani nikt nie był w stanie załatać.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Od ponad 80 dni wierny pies czeka na swoją panią. Nie potrafi zrozumieć, że ona już nigdy po niego nie wróci
2. Wpadka w programie "Jeden z dziesięciu" przejdzie do historii. Rozbrajająca odpowiedź uczestnika, jest wideo
3. Małe malamuty są najsłodsze na świecie. Wideo z puchatymi kulkami poprawi humor każdemu

Wnuczka wybrała dla dziadka najpiękniejszy prezent

Bliscy 85-latka regularnie go odwiedzali, aby upewnić się, że dziadkowi niczego mu nie brakuje. Chociaż rodzina bardzo się o niego troszczyła i robiła wszystko, aby okazać mu wsparcie w tych trudnych chwilach, czuli, że to nie wystarcza.

Rodzina pana François zauważyła, że jego uśmiech jest nieszczery i wymuszony. Starał się ze wszystkich sił, żeby nikt nie dostrzegł, jak bardzo cierpi. Po pewnym czasie rodzina zaczęła podejrzewać, że gdy tylko emeryt zostaje w domu sam, nachodzą go depresyjne myśli, przez co płacze z żalu po stracie żony i pupila.

Wnuczka starszego pana niewyobrażalnie mu współczuła. Pewnego dnia wpadła na świetny pomysł, jak sprawić, by na jego usta zagościł dawny uśmiech.

W tym celu namówiła rodziców do przygarnięcia szczeniaczka, który rozjaśniłby życie mężczyzny na nowo. Spośród wszystkich psiaków gotowych do adopcji wybrała tego, który najbardziej pasował do jej dziadka. Następnie pojechała z wizytą do domu staruszka i zrobił mu najwspanialszą niespodziankę.

Zaskoczony pan François nie potrafił powstrzymać łez. Z radości ucałował policzek dziewczynki i przytulił maleństwo do piersi. Na pierwszy rzut oka widać, że zakochał się w czworonogu od pierwszego wrażenia. Na sam koniec pozwolił wnuczce wybrać imię dla jego nowego przyjaciela. Dziewczynka nadała mu imię nawiązujące do jednej z najpopularniejszych postaci kreskówek i komiksów - Snoopy.

ZOBACZ WIDEO:

Zaadoptowała rasowe kociątko. Gdy zaczęło rosnąć, zdębiała, wcale nie przypominało zwyczajnego kotaZaadoptowała rasowe kociątko. Gdy zaczęło rosnąć, zdębiała, wcale nie przypominało zwyczajnego kotaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjami
  2. Doda w prześwitującym stroju kąpielowym robi furorę w internecie. Wiemy w jakim kraju wypoczywa, wielu może jej pozazdrościć
  3. Szlachetny gest polskiego proboszcza. Gdy zobaczył 10 szczeniaków w potrzebie, nie mógł postąpić inaczej
  4. Michał Wiśniewski zawsze kochał psy. Kiedyś spotkał go jednak bardzo nieprzyjemny incydent
  5. Nagrano pierwszą wizytę husky'ego u fryzjera. Właściciel wytrzeszczył oczy, gdy obejrzał nagranie, nie znał go od tej strony
  6. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  7. Najpopularniejsze gry na PlayStation przecenione z okazji Czarnego Piątku. Gracze rzucili się na zakupy

źródło: podaj.to

Następny artykuł