Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Dziadek zbudował pojazd dla niepełnosprawnego psa. Ich wspólne spacery wzruszają do łez
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 01.11.2019 12:22

Dziadek zbudował pojazd dla niepełnosprawnego psa. Ich wspólne spacery wzruszają do łez

Dziadek
pixabay.com

Dziadek swoim zachowaniem udowodnił, jak ogromna jest jego miłość do czworonoga, z którym mieszka pod jednym dachem. Mężczyzna, aby nieco ulżyć w cierpieniu swojego schorowanego zwierzaka, zbudował mu specjalny pojazd. Ich wspólne spacery sprawiają, że do oczu napływają łzy.

Właściciele zwierząt dla swoich czworonogów są w stanie zrobić naprawdę wiele. Idealnym dowodem tych słów, jest dziadek, który w sieci okrzyknięty został mianem superbohatera. To, w jaki sposób traktuje swojego czworonożnego przyjaciela, jest niesamowite. Niepełnosprawny piesek dostał nawet swój własny pojazd, który umożliwia im wspólne zwiedzanie okolicy.

Dziadek zbudował pojazd dla swojego psa

Kiedy Sabrina la Grotteria zobaczyła tę dwójkę w trakcie jednego ze swoich spacerów, dosłownie nie mogła w to uwierzyć. Nic dziwnego, że natychmiast chwyciła po telefon i nagrała nietypowe zajście. Kiedy podzieliła się w nim sieci, komentarzom nie było końca.

Dziadek

Dziadek okazał się superbohaterem.

Pewnie zabrzmi to dość niewiarygodnie, ale pies znajdował się na specjalnym wózku, który jechał tuż obok jego właściciela. Następnie mężczyzna silnym ruchem chwycił psiaka i przeniósł go do swojego domu. Sabrina domyśliła się wówczas, że dziadek postanowił zbudować specjalny pojazd, który umożliwi im wspólne spacery.

W sieci zawrzało

Zarówno Internauci, jak i dziennikarze, do których dotarło owe nagranie byli zachwyceni postawą staruszka. Kiedy zjawili się pod wskazanym przez kobietę adresem, Tonino Vitale, ponieważ tak nazywa się nasz dzisiejszy bohater, zupełnie nie rozumiał co, tak właściwie się wydarzyło.

Mężczyzna wyjaśnił, że jego ukochany zwierzak od lat boryka się z chorobą stawów, która całkowicie uniemożliwiła mu chodzenie. To właśnie dlatego zdecydował się na stworzenie wózka inwalidzkiego. Taki właściciel to prawdziwy skarb.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie zobaczymy już Ryanaira w Polsce. Odważny krok firmy
  2. Horoskop na Halloween. Mroczna postać, która najlepiej pasuje do twojej osobowości
  3. Siostry wyłudzały pieniądze od bogaczy. Uwodziły ich i okradały
  4. Michał Piróg od lat walczy o prawa zwierząt. Internautka wytknęła mu jeden błąd, to musiało boleć
  5. Przygarnęli z ulicy małego puchatego pieska. Myśleli, że to jakaś nowa rasa, ale prawda okazała się przerażająca
  6. Powalające zdjęcia gigantycznego kota rasy maine coon. Aż ciężko uwierzyć, jest większy od większości psów