Pies nurkował w błocie za piłeczką
Źródło: Facebook/My Dog is a Tw.t

Właściciel nie zdążył zareagować, a pies od razu wskoczył do błota. Nagranie podbija sieć

8 Grudnia 2020

Tego psa nie dało się powstrzymać! Pełen entuzjazmu cocker spaniel pędził ze wzgórza za ulubioną, czerwoną piłeczką. Nawet wtedy, gdy ta wpadła do błota. To, co się stało, zwala z nóg.

Każdy zwierzak na swój sposób jest wyjątkowy i wyróżnia się na tle innych. Ten cocker spaniel zasłynął z tego, że jest absolutnym wielbicielem błota! Gdy jego ulubiona piłka w nim wylądowała, nie zawahał się za nią skoczyć.

Ruszyła akcja Ruszyła akcja "Nakarm Psa z OLX". Jednym kliknięciem możesz pomócCzytaj dalej

Nieoczekiwana kąpiel

Właściciel psa, Greg Moseley, zabrał swojego psa Chestera na codzienną przechadzkę do parku w Hampshire. Wziął też ulubioną, czerwoną piłeczkę zwierzaka i wybrał się z nim na wzgórze. Stamtąd zawsze rzuca psu zabawkę, ona toczy się w dół, cocker spaniel ją goni.

Zobacz także: Nie wszyscy wiedzą o tej pasji Maryli Rodowicz, poświęciła jej wiele

To tradycyjna zabawa Chestera i Grega. Jednak gdy wybrał się na spacer 5 grudnia, coś poszło nie tak. Pies zbiegł ze wzgórza za piłką i zniknął gdzieś pod wzgórzem. Po kilku minutach właściciel uznał, że najwyraźniej potrzebna jest pomoc i zszedł na dół do psa.

Jak się okazało, słusznie. Na nagraniu widzimy, jak rozentuzjazmowany cocker spaniel dosłownie nurkuje w błocie, żeby znaleźć w nim piłeczkę! Chester jest zanurzony w błocie aż po czubek nosa, widać tylko jego grzbiet i od czasu do czasu wynurzającą się głowę.

Zobacz także:Szczeniak z najpiękniejszymi oczami na świecie. Wygląda jak z bajki Disneya

Chester z ogromną determinacją szukał swojej piłeczki. Był tak pochłonięty poszukiwaniami, że aż nie zorientował się, że piłka leży tuż obok niego, na powierzchni błota. Pies wcale nie musiał za nią nurkować.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Roztargniony poszukiwacz przygód

Właściciel, widząc poczynania psa, próbuje mu pomóc i wskazać ręką piłkę. Ten najwyraźniej nie rozumie, o co chodzi, ale po chwili dostrzega wskazany obiekt i ponownie nurkując w błocku, w końcu odzyskuje piłeczkę.

Greg nie spodziewał się, że coś takiego może się wydarzyć. To nie był jego pierwszy spacer w tym miejscu i nawet nie miał pojęcia, że jest tutaj tak ogromne bagno. Pękał ze śmiechu na widok tego, co pies wyczyniał, próbując znaleźć piłeczkę na dnie ogromnej, błotnej kałuży.

Gdy pies wydostał się z błota wraz ze swoim łupem, nie wyglądał na nieszczęśliwego. Wręcz przeciwnie, umorusany od stóp do głów w błotnistej mazi, wygląda na dumnego i bardzo zadowolonego z siebie.

Cocker spaniel to jedna z popularniejszych ras psów. Są urocze, towarzyskie, i potrafią przy tym nieźle łobuzować - co udowadnia nam na nagraniu Chester. Rasa ta została wyhodowana przez myśliwych, by psy te służyły do tropienia i płoszenia słonek - ptaków siewkowych kryjących się w poszyciu lasów. To dlatego ten pies idealnie odnalazł się w takim właśnie leśnym błotku, a więcej o tej rasie możecie poczytać tutaj.

Nagranie podbiło serca internautów i potwierdzają oni, że cocker spaniele takie właśnie są. Jak napisał jeden z nich: to jest dokładnie to, co spaniele lubią najbardziej. Moja suczka potrafiłaby znaleźć błoto nawet na środku pustyni.

Zobacz nagranie:

Czarny niedźwiedź zaatakował pitbulla. Właściciel ruszył do obrony, niewiarygodne, co zrobił, aby ratować przyjacielaCzarny niedźwiedź zaatakował pitbulla. Właściciel ruszył do obrony, niewiarygodne, co zrobił, aby ratować przyjacielaCzytaj dalej

Zobacz także w naszych serwisach:

źródło: dailymail.co.uk, zooplus.pl

Następny artykuł